161: Германия - дела и документи

  • 37 502
  • 740
  •   2
Отговори
# 735
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Мамчета,аз сега съм на тема търсене на курсове по тенис.Ако на някоя от вас детето ходи на тенис,моля дайте съвети дали да купувам ракета и то каква като начало или може би да изчакам да видя интереса на детето?В смисъл да се взема под наем по време на тренировките.Малкият е на 5,5год. и всеки ден играем федербал.Избрах не скъп,но качествен подходящ за възрастта,беше тогава на 4 години и в момента всеки ден играем поне по 2 часа.Това ме наведе на мисълта да го запиша на тенис.
Може и на лични да ми пишете.
Идеите за Рожденни дни са направо СУПЕР.Много полезно.Темичката е страхотна.
petya_niki,детски със сигурност ще получаваш,а по другите ти въпроси нямам идея.Помисли само,как ще раждаш без осигуровки тук?Съгласна съм с мнението на jabata_.Лека бременност.

# 736
  • Немция
  • Мнения: 6 944
Петя_Ники, най/важното на тоzи етап е zдравната zастраховка, обьрни се кьм zдравната ти каса, мисля, 4е имаш вьzможност да се zастраховаш на минималния вариант, беz да работиш. Май се приzнава и сьжителството на семейни на4ала, но ... обьрнете се най/добре кьм Bürgeramt-a... Знам, 4е Caritas правят консултации zа бременни , но теzи консултации са на немски, раzбира се. ХваЩай приятеля си и трьгвайте по инситуциите,4е времето беzмилостно те4е. Wink

Само на мен ли не ми се отваря сайта на НАП, иzписва ми, 4е поради сьображения zа сигурност сайтьт не може да бьде отворен... Thinking Не 4е ми е спешно, в БГ в най/скоро време Ще проверим на место какво ново има под сльнцето. Crazy Определено ме хвьрлихте в раzмисьл. Mr. Green
Даже имам и писмен документ, че съм отписана от ЗК на основание чл.40а от ЗЗО и не ме интересува какво иzлиzа на електронната им справка  Crossing Arms
Не се сеЩам да сьм полу4авала писмен документ zа отписването от zдравната каса, може и да сьм zабравила zа таzи подробност ве4е.  Thinking

# 737
  • Немция
  • Мнения: 6 944
Пожертвах се zа новата тема, айде юруш натам, надявам се да не сьм оплескала неЩо. Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=583714.0

# 738
  • Мнения: 3
nie sega gledame kompaniite v koito mogat da mi se pla6tat osigurovki, zashtoto znam 4e ina4e 6te mi izleze dosta soleni4ko .
bihte li mi kazali koq zastrahovatelna kompaniq e dobra i vie koq bihte mi preporu4ali ?

# 739
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Калинка, моя син ходи вече 2-ра година. Треньора трябва да ти каже размера - купува се според кг. и височина  Peace

# 740
  • Мнения: 35
Здравейте, искам да попитам към кого да се обърна, ако след огромна бележка, че не желая, на пощенската ми кутия, продължават да пъхат в нея реклами и вестници Rolling Eyes На самата бележка ясно е написано, че и вестници не желая.....
Вече се чудя какво да напиша, а и те нагли направо ги хвърлят на стълбите на къщата.... Tired
Искам да кажа че днес ги събрах и сложих на тротоара, мъжо каза че можело да ме глобят............

Общи условия

Активация на акаунт