Първи ден на градина

  • 14 917
  • 197
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 94
Привет на всички  bouquet И моето момченце/2г11м/ днес тръгна на градина. Беше изпълнен с желание и радост, до момента в който лелите го взеха и той ревна с цяло гърло. За мое щастие е спрял да плаче след 5мин. Притеснява ме адаптацията и най-вече методите им за приучване към тоалетна. Имаме си проблем с ходенето-  категорично отказва да седне на гърне или тоалетна. Даже от известно време се стиска да не ака, та вместо всеки ден, сега е на 2-3 дни.
Исках да питам как оставяхте децата си първите дни - за целия ден или до обяд? На нас ни препоръчаха да го взимаме чак след следобедния сън, тъй като така децата по-бързо преживявали промяната, ама пак ми е притеснено дали така е най-правилно... Ще съм благодарна за мненията ви Praynig

# 196
  • Мнения: 15 379
Първата седмица го взимах след като е обядвал, което ще рече 12.30 часа.
Втората седмица започнах да го оставям цял ден. Вземах го в 16.15 часа.

# 197
  • Мнения: 126
Аз оставих дъщеря си за цял ден.Взех я към 15.30, но тя е на три години и няма проблем с тоалетната. Проблем й е заиграването с другите деца,но сега откакто имат някакви занимания и танци май е по-добре. Ти сама можеш да прецениш как се чувства детенцето и да решиш кога да го вземаш. Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт