Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Здравейте мами ето ме и мен отново !
На 13.04 се роди нашата прекрасна дъщеря ДЕСИСЛАВА 4150гр.53 см. Започна с нормално раждане и завърши със секцио, но днес ни изписаха вече и сме си у дома. като имам повече време ще разкажа за раждането.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 237
Миме, честито!Да ви е жива и здрава куклата и много да ви радва. Днес си мислех за теб и ти пуснах съобщение. Варненките малко останахте:)

# 692
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Честито бебе Десислава на мама maria9!  newsm51

# 693
  • Мнения: 152
Добър вечер,
минавам да Ви видя за малко и гледам, че сте отразили поста за екипите, Аз лично изобщо не съжалявам за така стеклите се обстоятелства. Пожелавам на всички такъв късмет и Ви стискам палчета и на ръцете и на краката.  Praynig

А иначе при нас беше  поредната неспокойна нощ - не плакахме, но си мрънкахме и не оставихме мама за повече от час да спинка Simple Smile , явно мисли за мен детето - да не вземе да ми хареса.  hahaha hahaha hahaha
Ние ставаме поне по 2 пъти да ядем -в 2 и в 5. При другите бебчета как е положението?
Нямам си идея как ще го махнем това нощно ядене.  newsm78

Тути фрути, мерси за пожеланието   bouquet. Страхотно беше днес -  цял ден бяхме навън - истински разкош, че даже пихме и биричка с тати.  Hug
Утре пак  Peace

Целувки и до после. Ние ще се къпем,


Честити нови бебоци!

# 694
  • София
  • Мнения: 742
Честити бебчета от днес!!! На щастливите им мами  Hug Hug Hug, а малките нека са здрави и да носят само щастие, красота и любов на семействата си!!!

Бях сигурна, че ще родя в рамките на тази тема, но явно ще е в следващата. Уж имам търпение, но нито за миг до сега не предполагах, че няма да родя до 21-ви април... Дано пък утре на разпети петък тръгне раждането...

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 22:19 от ЕлБиЕн

# 695
  • Мнения: 805
e.damyanova, и ние се будим по 2 пъти на нощ... първоначално спеше ... но явно е събирал сили Simple Smile откакто сме си в нас се цока по 2 пъти през нощта .... около 2 и около 5...
пробвах да го будя и храня около полунощ с идеята да се събуди после чак призори ,,, ама тц... Simple Smile
оставям го да спи .. и когато ме събуди тогаз ... пък аз гледам да ударя една възглавница през деня.

и ние днес направихме една кратка разходка в квартала - но с коша за кола .. което си е предизвикателство за мускулите на мама Simple Smile ама нали оставихме количката за после ... Simple Smile
е след днешната разходка набързо си избрах и даже я поръчвам след малко Simple Smile и след велик ден ... живот и здраве ще си имаме кола Simple Smile

# 696
  • sofia
  • Мнения: 1 191
Честито на всички обебили се мами! Да са им живи и здрави дечицата и много да ги радват!

Много бързате да махате нощното хранене.Децата сами ще си покажат, че не искат да ядат през нощта като просто спрат да се събуждат. Големият ми син спря да яде през нощта като беше на 2 месеца. Сега малкия се събужда различно. Една нощ по 2 пъти - към 1,30 и после към 4,30 ч. Друга нощ само по един път. Явно още не на ясно какво точно иска.

# 697
  • Мнения: 2 478
Зачудих се има ли вече Варненска мама,която да ходи в Морската. И ние нямаме количка още, надявам се другата седмица да има вече. Купих си слинг и се надявам утре да е хубаво времето и тати да ни изведе малко. Да видя хора и аз.

Аз. Още в неделя на Цветница бях там. Днес не стигнах до Морската, но пак добре се поразходихме.
Rois боядисвай се, няма да ходиш грозна в болницата  Laughing Аз много държах да отида боядисана и с прическа да раждам, но отидох само боядисана, че раждането ми изпревари плановете за прически, хихи. А и както бях плувнала в пот, едва ли щях да бъде особено изящна Mr. Green
e.damyanova не съм чела какво си питала за екипите, но аз без избор на екип не отивам да раждам. А за нощното хранене, всичко зависи от детето. Големият ми син още от болницата правеше 6-часова нощна пауза , а бебето пък се събужда по 2 пъти през нощта да се храни. Но мен това не ме притеснява, нали после веднага заспива.
Поздрави и честитки за всички новородени   bouquet

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 23:21 от Le Soleil

# 698
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Леле, сайта от снощи беше забил! Дали са се появили нови бебчета междувременно?

# 699
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 750
Нося щъркелова вест от тази нощ 22.04.2011: След 6 дни преносване в 4.00ч с нормално раждане мама honey_bs е родила момиченце Карина - 3250г, 51см. Мама има повече шевчета и трудно става все още, но и двете с бебка са добре!

Да е жива и здрава Карина и много да радва цялото семейство! Че то голямо чакане беше!  Mr. Green

# 700
  • Варна
  • Мнения: 237
И ние се будим 2 пъти по закон да ядем през ноща. Вече сме на месец,казаха,че трябвало да яде по 120 мл, той хапва 100. Понякога трудно. Но е на мама часовничето, минат ли 3 часа от яденето е готов и ревящ пак за ядене. Една единствена вечер пропусна едното хранене-пийна вода и заспа.
За избора на екип-подкрепям Le Soleil . Незнаеш на кой ще попаднеш. Но съм с операция и исках да съм сигурна.
Добре дошли на всички бебчета-да не изтърва някой. Да са живи и здрави!

# 701
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Честита Карина на мама honey_bs!

Това с преносването вече и аз го усещам, въпреки, че съм сигурна, че термина ми е грешно изчислен. Мен вече ме хващат нервите. Лекарката от кабинета на всеки запис на тонове  ми обяснява как веднага трябвало да ходя в патологията, въпреки, че според моя доктор няма изгледи в близките ден-два да родя... Чак почвам да си мисля глупости...

# 702
  • Мнения: 2
Минавам да се отчета след вчерашната консултация при д-р Тончев в Шейново. Вървя си твърдо към раждане на термин - 29 април. Имам 1 см разкритие, но то си е в реда на нещата. Слушаха бебето със слушалка, питах ги какво им каза, те се смяха много Simple Smile

Другата седмица ще ида на запис на тонове, да се намирам на разходки и смятам кротичко да си изчакам бебето.

Той ме пита какво ще правя с избора на екип, казах му, че няма да избирам и това, което ми направи чудесно впечатление е, че той прие избора ми с разбиране, не настоя или нещо такова. Впрочем, това с избора е по-скоро софийска приумица, по другите градове отиваш, раждаш и това е.

Но да не влизам в темата със София-другите градове, особено в контекста на раждане и гледане на бебета, че се изнервям.

Пожелавам ви чудесен слънчев предвеликденски ден, нацелувайте си бебенцата и коремчетата и марш навънка, стига с тоз интернет Wink

# 703
  • Мнения: 77
Честито бебе Карина на мама honey_bs!
Честито бебе Десислава на мама maria9!  


Йоана обикновено яде в 12 през нощта, заспива в 1 и се събужда около 5.30-6.00. Тази нощ обаче яде в 2.30, запуши и се нослето, докато капна разтвор, тя се разсъни и заспа чак в 4. После се събуди пак в 7. През деня обаче редовно прави по 5 часа пауза между храненията. Явно всичко е индивидуално и според деня.

# 704
  • Мнения: 0
Мацки, готова съм с новата тема, но ще сменя заглавието с някакво великденско.

Аз, Диди, сътворих това

"Около Великден велики дела да сътворим и АПРИЛски бебета нека да родим!".

Давайте още предложения! Краен срок до късния следобед  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт