МНЕНИЯ ЗА20 ОДЗ Люляче

  • 9 349
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Пишете мнения за 20 ОДЗ Люляче  инересува ме най-вече яслените групи благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 929
Общо взето - добро. Има две яслени групи, но едната определено е по-добра откъм обслужващ персонал и отношение към дечицата, а това, мисля, е най-важното.
Аз останах доволна от групата на сина ми. Добри сестри се оказаха и имаха мило отношение към децата. В другата група персоналът са малко по-строги жените и не съм с добри впечатления от тях, защото методите им са унаследени от комунизма.

# 2
  • Мнения: 13
Благодаря за инфото разбрах че сме приети точно в тази градинa

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 14:09 от pupi$

# 3
  • София
  • Мнения: 355
Nistorova,и ние сме приети в това ОДЗ дано се включи още някой с мнение Praynig

# 4
  • Мнения: 4
i nie sme prieti tam v 20 odz znaete li ot koga she gi priemat razbrah 4e she e po natatuk ne ot 1 septemvri

# 5
  • Мнения: 24
 Майчета,не сте разбрали какво ви е казано от "Люлячето".Аз много добре разбрах,че мога да си дам детето още през м.септември,ако ми е наложително.Но просто групите ще са все още сборни и затова е желателно да изчакам да се обособят самостоятелни яслени групи.Така е по-добре за самото дете.Така ,че всеки решава за себе си.На мен ми беше обяснено много внимателно и подробно.

# 6
  • Мнения: 13
Nistorova,и ние сме приети в това ОДЗ дано се включи още някой с мнение Praynig
         
Ние вече се записахме! Grinning 

# 7
  • София
  • Мнения: 355
Бързи сте,ние в понеделник,събрах вече всички документи  Whistling
Пък после ще се виждаме там живот и здраве  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 13
Бързи сте,ние в понеделник,събрах вече всички документи  Whistling
Пък после ще се виждаме там живот и здраве  Simple Smile

Да знаеш много са любезни и директорката и мед.сестра а градината изглежда добре подържана и отвътре и отвън.Дано само малката да свикне бързо Praynig

# 9
  • Мнения: 3 929
Питайте, момичета, ако зная нещо, ще споделя. Но ще бъде лично мнение.
И искам да ви кажа, че тук във форума няма майки с деца в това ОДЗ, а и да има, не споделят - поне е така, откакто аз съм потребител.

# 10
  • Мнения: 7 821
Това не е отчетна! Моля личните разговори на ЛС!

# 11
  • Мнения: 24
Точно така! Мненията не е редно да се публикуват тук.Логично е да има доволни и недоволни родители,но е излишно да се пише в публичното пространство.

# 12
  • Мнения: 7 821
Точно така! Мненията не е редно да се публикуват тук.Логично е да има доволни и недоволни родители,но е излишно да се пише в публичното пространство.
Напротив, редно е да се публикуват мнения касаещи самото ОДЗ - условия, учители, практики и т.н.
Не е редно да се броите кой кога тръгва, с какво ще е облечен в първия ден и кой колко го е страх от болести.

# 13
  • Мнения: 24
Пишете отзиви за 35 одз.Как е там?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 173
И ние сме там от есента.
Някои може ли да каже повече инфо за лелите, обстановката, как се отнасят с децата???

Общи условия

Активация на акаунт