Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 85-та тема

  • 149 350
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 777
Поздравления за всички,чудесни менюта!!!!!

При нас леща,пилешки крилца с ориз и пълнозърнест сладкиш с ядки и шоколад.





# 46
  • Мнения: 1 599
Пети,
може ли  рецептата на сладкиша с ядки и шоколад?

# 47
  • Мнения: 125
Солен кекс

# 48
  • Мнения: 38
deflamo, може ли рецептата за соления кекс, че в нас са му фенове (вече правя по 3 начина - 2 мои и един на Маги   bouquet... давай сега и твоя Simple Smile )
megansg, с тези сиренки ме зариби... отивам да търся сега рецептата  newsm78

При мен Пай с праскови





Омлет от мъжо  newsm78



Хахаа... и аз като дамата от Lord of the chefs... с мръсната чиния  hahaha



# 49
  • Мнения: 7 779


Хахаа... и аз като дамата от Lord of the chefs... с мръсната чиния  hahaha
абе мъжо я е изцапал. трай си  hahaha

# 50
  • Мнения: 112
Benita, такъв омлет съм планувала и аз за днес Wink, а пая ти е страхотен  bouquet
Пооблизах се и по десертите на Pety , miriams28, Лабрекс и Гуинет  chef
От мен една салатка с маслини, лук и ролца от раци - пълна импровизация Simple Smile

# 51
  • Мнения: 111
deflamo, много добре изглежда соления кекс. може ли рецептата?

# 52
  • Мнения: 8 578
Benita,страхотен омлет е спретнал мъжа ти ,поздравления

# 53
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета, такива красоти, че чак ме е срам да се включа с мойте обикновени бъркани яйца с шпек, плодови шишчета и кюфтенца с бял сос.
Видях много апетитни спагетки, карначета с картофки, но се залепих за екрана с оризовия пудинг на Гуинет! Разкошен е! Омлета на Бенита също!


# 54
  • Мнения: 804
От мен в новата темичка,прекрасно оформена от Пепика,както винаги.Страхотни предложения от всички с изключителен снимков материал!

пиле с картофки http://media.snimka.bg/8403/023060847.jpg?r=0
панирани миди http://media.snimka.bg/4054/014363197.jpg?r=0
сладкиш със сладко от смокини http://media.snimka.bg/8403/023060844.jpg?r=0

И рецептата за Пуричките
   Продуктите за тестото са:400мл вода,1с.л.оцет,1/2 кубче мая,1 1/2ч.ч.олио,брашно,ванилия,локум.
                                               Замесва се тестото,разточва се на кора,режат се правоъгълници и в сре-
                                               дата на всеки се слага локум.Навиват се на рулца.Пекат се в намаслена
                                                тава.Поръсват се с пудра захар.

# 55
  • Мнения: 319
A m b e r, delicate, nordina, Аелис, t_ilieva, краси.мира, vanillla, Гуинет, ЗИЧЕ, mari_eta благодаря ви  Hug
краси.мира ако говориш за Good Food аз бях  
пеп-4o отново вкусотии при вас   bouquet
marabu стилно, красиво и вкусно както винаги   bouquet
Гуинет невероятно красиво и вкусно е при теб, а щом и помощ си имаш  Hug  bouquet
labrex ммм че вкусно  Hug
Benita сладкишчето изглежда страхотно, но в този омлет ми останаха очите /нищо че е поизцапана, не бих я върнала да знаеш/ Wink
MG18, lu4a, deflamo, miriams28,Pety апетитни предложения Поздравления!!!    
и това само от последната страница  Shocked НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!!!   bouquet  bouquet  bouquet

От мен едни спагети - за малката и за нас - вариант на Карбонара, но във фурната:



и едно пиленце с картофи


докато се мотая zornitsa пуснала едни прекрасни неща, за какъв срам говориш, то си е разкошно всичко   bouquet  chef шишчетата са много идейни и едни пъстричко БРАВО!!!

# 56
  • Мнения: 847
Най-после запис и от мен в новата тема! Набързо сте я напълнили с вкусотии! Вече не мога да ви изредя, затова поздравления за всички, момичета!   bouquet

Хайде и аз като Бенита да похваля ММ, който също направи много вкусен омлет. Затова показвам моя специалитет - Ризото с морски дарове и неговия - Омлети Grinning



# 57
  • Мнения: 19
една бърза вечеря от снощи:
яйца по панагюрски

# 58
  • Мнения: 19
Здравейте мили момичета, от доста време се опитвам да се включа и аз с моите скромни произведения,но все неуспявах,но имах отлична учителка и тя подробно ми обясни как да се включвам и аз-а тя е TUTULINA !!!  bouquet
за днес:пилешки крилца с картофки-със лоша снимка от телефона.

# 59
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета, леле, леле чудни вкусотии! И красиво , и вкусно, само преглъщам.
От мене панирани ролца от раци с гарнитура


желирана тортичка

Общи условия

Активация на акаунт