Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 190

  • 33 404
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Да видим нагледните материали, за да не ме обвини Бату в пристрастие  hahaha hahaha hahaha


# 16
  • Мнения: 0
Аз съм вече върла фенка на малкото дяволче. Снощи само тя ме накара да се засмея от сърце

като си беше организирала плаж в стаята ....че чак и с плавници



...и като реши, че е на зимна ваканция, та чак вечеряше с пълна зимна екипировка и ръкавици



 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 Голяма сладурка!

# 17
  • Мнения: 0
Бобояна, скица голяма си поне си лягам със усмивка, благодаря! hahaha hahaha hahaha
Лека нощ дами!  sleepuu smile3524

# 18
  • Мнения: 0
Вени, видях, че си на балкона! Хайде слизай да разказваш за спектакъла на Нешка, да не те хване, как му викаше там - скифоза!  hahaha hahaha hahaha

И да ти кажа, че много ти благодаря за честта да ме пращаш да им дописвам сценария, ама да ти призная хич не ме блазни - не ща да им дописвам нищо, че и трети сезон ще подкарат - и аз като Лусими искам да я свършват вече тая трагедия, докато имаме сили още, че и аз вече нЕмам нерви за хабене и коси за скубане!  smile3511 .....да ги женим нашите, да правят там една дузина "дребни дечиня" и да се куртулисаме! Е, ако много се помолят и обещаят под клетва, че са се разбрали със СЕМ за щастлива развръзка, ние с Председателя можем да се наемем да напишем Гранде Финале и обещавам тържествено, че ще включа в сценария резачката за Бату и оранжерия за Мелда в манастир в Диарбекир!  Crossing Arms

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Здравей, компания! bye Тук съм!
Прекарах 1 час в удоволствие и наслада от невероятното танцуване на момичетата и момчетата на Нешка Робева! newsm10
Сега си получавам дозата удоволствие от вас!/Какво да се прави, наркоманка съм! hahaha/
Дани, страхотна "Кашория" си ни спретнала и днес! Супер е! smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51
Росисан, превъзходен клип!Хубава песен,добър текст, а и със снимките - перфектен! Благодаря ти, че отново ни зарадва с красота и нежност! Hug Hug Hug newsm74 newsm74 newsm74 newsm51 newsm51 newsm51
Пепел от рози, честит нов подпис! Пак засядам на него - навик! smile3508 newsm47

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Вени, видях, че си на балкона! Хайде слизай да разказваш за спектакъла на Нешка, да не те хване, как му викаше там - скифоза!  hahaha hahaha hahaha

И да ти кажа, че много ти благодаря за честта да ме пращаш да им дописвам сценария, ама да ти призная хич не ме блазни - не ща да им дописвам нищо, че и трети сезон ще подкарат - и аз като Лусими искам да я свършват вече тая трагедия, докато имаме сили още, че и аз вече нЕмам нерви за хабене и коси за скубане!  smile3511 .....да ги женим нашите, да правят там една дузина "дребни дечиня" и да се куртулисаме! Е, ако много се помолят и обещаят под клетва, че са се разбрали със СЕМ за щастлива развръзка, ние с Председателя можем да се наемем да напишем Гранде Финале и обещавам тържествено, че ще включа в сценария резачката за Бату и оранжерия за Мелда в манастир в Диарбекир!  Crossing Arms
smile3532 smile3532 smile3532
Бобо, защо се дърпаш? Точно работа за теб - ще ги нариташ яко! Или  smile3523 свестни неща, или smile3513 ! Но първо ще минат теста на Ади и Бганьо smile3529 , че аман от обърквациите им ,бе?! Като  забравят какво са писали,да си прегледат архива! Rage Rage Rage

# 21
  • Мнения: 0
Бобояна, скица голяма си поне си лягам със усмивка, благодаря! hahaha hahaha hahaha
Лека нощ дами!  sleepuu smile3524
Лека, мила!  Hug
Ама и аз съ една...голяма бяла птица - забравих да поздравя Бганио и Дани за стиховете! Прекрасни, както винаги!  smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51

# 22
  • Мнения: 0
Вени, видях, че си на балкона! Хайде слизай да разказваш за спектакъла на Нешка, да не те хване, как му викаше там - скифоза!  hahaha hahaha hahaha

И да ти кажа, че много ти благодаря за честта да ме пращаш да им дописвам сценария, ама да ти призная хич не ме блазни - не ща да им дописвам нищо, че и трети сезон ще подкарат - и аз като Лусими искам да я свършват вече тая трагедия, докато имаме сили още, че и аз вече нЕмам нерви за хабене и коси за скубане!  smile3511 .....да ги женим нашите, да правят там една дузина "дребни дечиня" и да се куртулисаме! Е, ако много се помолят и обещаят под клетва, че са се разбрали със СЕМ за щастлива развръзка, ние с Председателя можем да се наемем да напишем Гранде Финале и обещавам тържествено, че ще включа в сценария резачката за Бату и оранжерия за Мелда в манастир в Диарбекир!  Crossing Arms
smile3532 smile3532 smile3532
Бобо, защо се дърпаш? Точно работа за теб - ще ги нариташ яко! Или  smile3523 свестни неща, или smile3513 ! Но първо ще минат теста на Ади и Бганьо smile3529 , че аман от обърквациите им ,бе?! Като  забравят какво са писали,да си прегледат архива! Rage Rage Rage
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Вени, ако и на теста ги подложим, тя работата отече...посмъртно не могат да го издържат! Те не помнят миналата серия какво са писали, ти ....за минали работи ще ги изпитваш.... Naughty Казах ти аз - големият им проблем е, че не четат....където трябва...От тоя филм бестселър щяха да направят и сега Кесарчето щеше да придружава Серхан за Оскарите, ама....дървени глави....Бату, та Бату.... Crossing Arms

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 260


Едно колажче! Хм..,а сега някой да каже,че момчето ни и тук си е чернило веждите! hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 832
Еда-Харун(след помирителната прегръдка Heart Eyes Heart Eyes)

Е-не разбирам Харун.Бату как все още може да прави това?Как може да бъде на всяко едно място.
Х-защото някой му помага.
Е-кои?
Х-Може да е всеки.Виж,нямай доверие на никой.Бъди внимателна.Не оставяй Ямур сама с никой.Ако е необходимо и на сестра си не се доверявай.
Е-сестра ми ли?Защо казваш че не мога да имам доверие и на кака?
Х-повече от всякога трябва да сме внимателни,любима
Е-Не ти знаеш нещо.Сестра ми с Бату каква работа може да има?
Х-Еда
Е-Харун,моля те кажи.Заради Ямур трябва да кажеш.
Х-Мелда има връзка с Бату.
Е-какво?Невъзможно е,сестра ми не може да има връзка с него.Ако го е направила то е за да ни предпази.
Х-за съжаление е истина.не искаше да казва,но призна,защото беше принудена.
Е-сестра ми сигурно е полудяла

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 01:23 от reksi

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Бобо, когато фтяксваш сценария, не забравяй молбата ми, че искам пълна програма - за 15 мин. Бату да е  : горен, бесен, жив погребван/Тарък ще го вади,естествено/, давен, взривяван , а резачката е "черешката на тортата"! smile3516
Мелда може да я пращаш директно в манастира! Нямам възражения! Peace

# 26
  • Мнения: 570
Рекси, благодаря! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Рекси, благодаря ти за превода! txtloves txtloves txtloves

Компания, лека нощ на всички и до утре! smile3524

# 28
  • Мнения: 0
Бобо, когато фтяксваш сценария, не забравяй молбата ми, че искам пълна програма - за 15 мин. Бату да е  : горен, бесен, жив погребван/Тарък ще го вади,естествено/, давен, взривяван , а резачката е "черешката на тортата"! smile3516
Мелда може да я пращаш директно в манастира! Нямам възражения! Peace
Сега си спомням, че Дани имаше много добри идея за извращенията над Бату! Ще трябва и тя да се включи!  smile3521
И малко спам!  spam2
Сигурна съм, че спектакъла на Нешка е бил върха. Гледала съм всичките. Аз съм пристрастна, защото съм танцувала дълги години народни танци и когато видях първия й спектакъл, в който по изумителен начин бяха съчетани стилове музика и танц бях направо изумена. Тази жена има космически талант за хореография и усет към танца - аз съм й много, ама много върл фен.  newsm10

# 29
  • Варна
  • Мнения: 329
Едно стихче от мен за лека нощ  smile3531      
      
       Обичам

Обичам да те гледам...
Толкова си красива,
че сърцето ми се свива...
На всичко съм готов,
за да бъдеш щастлива!
Ще те обгръщам с любов,
скъпа моя ненагледна!...

Когато те целувам,
треперя от желание...
Обичам те повече и още...
Всеки миг те жадувам...
И денем, и нощем...
От въздуха те ревнувам...
Любовта ми е терзание!...

Искам да те имам...
Да си до мен винаги...
Страстта в мен бушува!...
Сърцето ми лудува,
като чуя твоето име...
Обичам те, моя любима!...
Твой роб съм завинаги!...

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 00:24 от danidorina

Общи условия

Активация на акаунт