Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 190

  • 33 402
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 329
Ех, и аз- щяла съм да лягам! smile3555 Нека първо поздравя Мокси за чудесната нова тема smile3525, Рекси- за преводите, които прави newsm51- надявам се, че си добре вече Flowers Four Leaf Clover Kissing Heart и Росисан- за великолепното клипче!  bouquet
А Бату- гол, овалян в катран и перушина и на площада, завързан за позорния стълб с табела на гърдите "Аз съм злодей! Заплюйте ме!" newsm66

# 31
  • Мнения: 0
Дани, поздравления за "Обичам"  newsm51 newsm51 newsm51
Ама имам спомен за доста по-екзотични твои хрумки за Бату!  newsm78 Ама щом си рекла може и така да е ....овалян в катран и с перушина, та съвсем да пасне на профила на най-видната кокошка от Гюлерото котило - Менделинка!  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 0
Дами,  reverance
и аз се оттеглям в по-добрия свят!  smile3524 Sleeping newsm46
Лека нощ!  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 832
Еда-Харун(телефонния раговор)

Х-ало
Е-къде си?
Х-искам да остана малко сам.
Е-кога ще си дойдеш?
Х-незнам
Е-Аз те чакам
Х-не ме чакай!
Е-Харун,моля те не прави това.Обичам те.
Х-Не искам да говоря по телефона
Е-добре ,ела си тогава.Докато не дойдеш няма да заспивам.Сега затварям,не забравяй чакам те

Мислите на Еда-защо нещата не могат да се оправят,защо нищо не върви правилно(както трябва),Защо ние не можем да живеем така

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 01:47 от reksi

# 34
  • Мнения: 570
Рекси, благодаря ! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Току що гледах тази част и превода ти идва точно на време. Kissing Heart

# 35
# 36
  • Мнения: 0
Добро утро  компания Незабравима!Желая ви весел и усмихнат ден!
Днес слънцето при нас се усмихна сутринта,дано и при вас се усмихне!Хайде на кафенце.
   
ДАНИ,поздравления за прекрасното стихче "Обичам"  bouquet  bouquet
ДИДИ 69 много красиво оформление на страхотното стихче на Дани"Добре дошла,Любов"  bouquet
РЕКСИ,БЛАГОДАРЯ за превода  love001 newsm51 newsm51
БОБО,предпочитам ти и Дани да довършите сценария.Тогава рейтинга ще скочи до тавана.Много ми хареса това за " дребните дечиня" Grinning и Менделинка в оранжерия в Диарбекир hahaha hahaha
ДАНИ,уби ме с това Бату овалян в катран и перушина и на площада на позорния стълб,но после и с резачката на Бобо.
  Бурак в затвора за фалшифициране на документи и отклоняване на средства от фирмата.
Предлагам Едже и Арас да се оженят и в Лондон,че и те да не пречат повече на нашите любимци.
 За да могат най-после никой да не ги разсейват и да се заемат с правенето на 6-7 "дечиня",че и Ямур най-после да се радва на братчета и сестрички.
 newsm68 newsm44

# 37
  • Мнения: 0
Нещо за настроение  http://www.facebook.com/video/video.php?v=185188764861007&oid=189716287710132&comments

# 38
# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 260


Добро утро, Незабравимо семейство!
Нека денят ви днес е по-хубав от вчера , а емоциите - по-вълнуващи и приятни! smile3525

Дани, чудесен стих си написала снощи! smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Диди69, поздравления за прекрасното оформление на "Добре дошла,любов"! Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Рекси, благодаря за последните преводи! txtloves txtloves txtloves newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 2
Добро утро и усмихнат ден! Hug Hug Hug

Рекси,благодаря за преводите! newsm51 newsm51 newsm51

Дани,страхотно стихотворение! newsm51 newsm51 newsm51

Диди,прекрасно оформление!
newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 08:36 от пепел от рози

# 43
  • Мнения: 0
Добро утро Компания Незабравима,благодаря на Мокси за страхотната тема и на всики,които правят това място невероятно!:)   

# 44
  • Мнения: 0
Едно стихче което много ми хареса:
     САМА СЕ НАКАЗАХ
Обичах безмълвно,но с думи те гонех.
За тебе жадувах,протягах ръце...
"Върви си!" ти казвах,
но тайно се молех при мен да останеш,
до мойто сърце.
Обръщах гърба си,
но скришом надничах.
Следях те със поглед,
потънал във теб.
На ум ти се молех,
в любов ти се вричах,
но щом ме докоснеше
бягах напред...
От поглед се криех,
но луда изгарях,
когато те спираше друга с очи.
Във студ я обгръщах,
гнева си не жалих
и скришом избърсвах
ревниви сълзи.
Отблъсквах ръката,
любов не дарявах.
А чувствата стенеха
в мойте гърди...
Целувката страстна
заместих с омраза.
Сама се наказах...
сърце да боли.
           Автор неизвестен


Общи условия

Активация на акаунт