"Имаме си талисманчета, през Юни всички ще сме мамчета!" - Tема 22

  • 24 802
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 456
Чак не мога да повярвам, че ги взех. Камък ми падна от сърцето, не подозирах, че това толкова ме е натоварвало. Слав ми беше купил от любимото пенливо вино за почерпка, та си позволих половин чашка и сега отлитам в страната на сънищата, че Сънчо ме вика...
Сега лягам, а утре преди да тръгна за ЖК ще ви пиша Wink
Лека нощ.

П.п Пилетата на 1ва стр. са много хубави, вече ми е великденско настроението и по този повод ще ви покажа каква кошница направих преди малко...

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Еее, писах, писах и накрая ми каза, че трябва да се логна?!?!

Много хубава тема, а лявото зайче много прилича на нашата нова животинка!

Радвам се за хубавите новини за Йоанка, за Деската обаче нищо не казвате, добре ли се възстановява?

Чин, честито за изпитите, заслужен релакс сега!!

Роси, честит нов дом, да сте много щастливи в него!

Хеберлеа, книжката е в снимка.бг в отделно албумче, второто май.

Ваче, хич не ме бива в организациите, но айдеее Simple Smile Само кажете кога ви е удобно! И да изгоним снега и дъжда! Simple Smile

На мен изобщо не ми се пишеше днес, спах супер гадно предната нощ и се чувствам размазана. Ужасно ме боли срамната кост и почти всяко движение, особено обръщане в леглото, е ад.

# 47
  • София
  • Мнения: 13 236
Ваче и за съм за онзи ресторант! Само нека да е след Великден   bouquet, че и аз да се доредя...

Е, след Великден де... Той е другата седмица. После когато кажете общо взето. Wink

Чинче, браво за изпитите! Не съм се съмнявала, че ще ги вземеш. Сега, почивай! Утре да пишеш как е минал и прегледа. Искай да ти видят и шийката, за да си спокойна.

ВАЧЕ, нямаш представа с какво нетърпение очаквам да си остана вкъщи (не съм предполагала, че ще го кажа някога Simple Smile)

Хахха, после няма да имаш търпение да се върнеш на работа... Crazy Така че.. всичко по реда си.

Днес Деси Банова беше при Иван и Андрей, Такива неща разправяше, че ми настръхнаха косите  Grinning Бях забравила как са първите дни с бебето. Тя ми ги поприпомни  Rolling Eyes Mr. Green

Шунче, аз съм така последните 2-3 дни с въпросната кост  Confused Такова чудо аз не съм изпитвала с първата бременност.  Rolling Eyes Чак ми е чудно сега. Ама и мен много ме боли, та чак се плашех по едно време...
Лека нощ ви казвам и аз!  Hug

# 48
  • Мнения: 328
Rossy Dilova Блгадаря и дано найстина и аз скоро да се похваля с нова детска за Теди от 4 март е поръчана и още чакам  Sad
Чин мтого сладка кошничка  Simple Smile
simply_blue простоно ни е на нас с този рев  Crazy
Пао дано да мога да дойда утре все ще се познаем, аз ще съм най вероятно с черен панталон на леки бели черти /той ми е много удобен  Embarassed/ и с сиви обувки и чанта сива,а за блуза още не съм решила  Crazy

На Всички който утре са на преглед пожелавам да се върнете и да пишете само хубави и емоционални новини  Hug Heart Eyes

Лека че стана късно , а ще ставам рано  ooooh!

# 49
  • Мнения: 199
Най-накрая успях да прочета всичко! Crazy
Благодарности за прекарасната ни тема,Орикс!Много празнично настроение създава!  bouquet

Чин,ха да ти е честито!И ти да отдъхнеш малко... Wink

Мама Звярка,недей така!Искрено се надявам да пишеш отново! Hug

Ани,разбирам как се чувстваш. ConfusedДа ти кажа-с право.... Rolling EyesКак върви ремонта?

Роси,да ви е честита новата къща!Много щастливи моменти да преживеете в нея!А скоро да приемете и новия член на семейството в нея. Grinning

Красавице,къде ще гледаш за пердета?И аз днес шетах по такива магазини-искам да взема плат за някакви възглавнички.

Даги,Анелия,и аз имах подобен проблем(а петната)през миналата бременност.За съжаление ако не се вземат адекватни мерки петната не изчезват от самосебе си.Тъй като бебките ни ще се родят в началото на слънчевия перид петната няма да изчезнат ако наистина не се мажем с мн.висок фактор.Но и да се мажем не всеки крем действа ефективно.От опит мога да препоръчам слънцезащитния

# 50
  • Мнения: 2 837
Добро утро Simple Smile


Стефан оправи пералнята!  newsm44 newsm44 newsm44

Чин, браво! Отдай се на заслужена почивка! Чакаме инфо от днес!

Шунче, Деси звучеше супербодра, каза, че е родила бързо и много по-леко от това, което е очаквала. Предполагам, че като се сдобие с нет, ще разкаже надълго и ще ни покаже бебочката. Сега използва да наваксва с движението Simple Smile Дано се обади тия дни с нови хубави новини!



Ама то нормално. Днес така са ме ударили хормоните, че ревах като луда, защото мъжа ми не хареса комплектчето за изписване, което аз бях харесала   Joy Така се фръцнах и се обидих, че излязох веднага от магазина и рев, рев....  hahaha Направо не мога да се позная. Ама то и в огледалото като се погледна и пак друг човек ме гледа...   Laughing
Хич не ми изглежда странно това Sad Аз пълня очите при всякакви странни новини по телевизията, в които няма нищо за реване  Shocked, понякога ми става мъчно, както си вървя по улицата и ми потичат сълзите Sad
Нищо, че навън е облачно, пожелавам весел и вдъхновяващ ден!

# 51
  • Мнения: 38
Добро утро, момичета.
Анче, благодаря за закуската  bouquet.
 Аз в момента си пийвам кафенцето, заедно с подобни кифлички.
Чинче, поздравления за взетите изпити. Успех и добри новини от прегледа.кошничката е много бонбонска, ако успея и аз ще спретна нещо за Великден.
Много, много приятен ден ви желая. Wink

# 52
  • Мнения: 1
добро утро мамчета:)
ани благодаря за закуската и кафенцето Hugмного се радвам,че деската е добре и че се възстановява-чакаме я да разказва Crazy
чинче кошничката е страхотна-кога намери време да я спретнеш Hug
мама и кучето спят при мен докато мъжо е на работа тия дни и аз грам не спя #Crazyбудя се от всичко,а и снощи като ме заболя таза от дясно #Crazyбудна съм от 4:30 и само се въртя и сега като станах и като му ударих един рев newsm78се едно не съм аз Cryлуда работа...
роси честит ти нов дом-дано е изпълнен само с положителни емоции и хубави мигове с любимите ти хора Hug
лек ден от мен Crazy

# 53
  • Мнения: 74

Добро утро момичета !Почерпете се за здравето на голямото ми момче днес става на цели 3 годинки.
Роси честита ви нова къща,много щастливи мигове и радост ви пожелавам.
Шунка тази срамна кост ме тормози от 6 месец на приливи и на отливи знам какво ти е не можеж да се обърнеш ,едвам ходя на моменти.При мен си е като травма мисля след първото раждане,а тогава как болеше дано не е и сега така.
Орикс чудесна тема  bouquet
Чин браво за изпитите сега ти се полага активна почивка вече.
Браво и на малката Йоанка и тя е борбена като мама.Не съм писала тези дни ,но не се чувствам и много добре като поседя повече от 15мин.
Успешни прегледи на всички днес.

# 54
  • Мнения: 2 456
Здравейте, колежки, много благодаря за закуската и кафенцето.

Ваче и за съм за онзи ресторант! Само нека да е след Великден   bouquet, че и аз да се доредя...

Е, след Великден де... Той е другата седмица. После когато кажете общо взето. Wink

Аз съм изпуснала нещо, каква среща, какъв ресторант?  Embarassed

Явно спането вече е проблем при всички, а си има време и не е за пренебрегване този проблем. Онази вечер съм мигнала само 2 часа, тъкмо заспя и или някоя болежка ми се обажда, или съм жадна, или ми се пикае.. и така 4-5 пъти докато стана  5:20 и трябваше да ставам.
Тази нощ спах долу-горе, но сега така ме болят ръцете.. явно доста тежест пада на тях.  Rolling Eyes

Буболинка, вчера Слав е намерил въпросната кошница под една кола...явно е била изхвърлена и вятъра я е духнал, нали си ми е Плюшкин си я прибрал, та вечерта като я видях ми дойде музата Simple Smile
Ти в България ли си вече?

Анели, да ти е живо и здраво голямото момче Wink Много да ви радва и весел празник.   bouquet

Ваче, аз винаги искам, друг е въпроса, че когато свекърва ми влезе с мен никой не ме слуша... дано днес не се върна ядосана от ЖК. Simple Smile


Отивам да се приготвям, а на вас... прекрасе петъчен ден.   bouquet

# 55
  • Мнения: 1
анели да ти е жив и здрав рожденника newsm59 newsm38  Party Time
чин в бг съм си,но за сега съм при мама на Кюстендил,но ако спретнете среща след Великден ще дойда;)сега чистим основно и се чудим на къде да захващаме,че мъжо иска да купуваме апартамент в сф,но няма да стане преди бебка,та ще съм си тук Flutter
чакаме те след ЖК и приятна среща с малкия чин Hug

# 56
  • Мнения: 0
Добро утро мили мамчета   Grinning
Бързам докато имам секунда временце да ви пиша 2 реда, че да не ме забравите тотално.
Разбрах, че си имаме талисманчета, стискам палци всичко да е наред с тях и с щастливите мамчета разбира се  newsm17
Анели, да ти е много здраво и щастливо голямото момченце  newsm67
Чин, както винаги си нашата гордост, сега се отдай на заслужена почивка, пълна с положителни емоции   bouquet
Успех на прегледите на всички, връщам се да чета, колкото успея пак   Blush Crazy
Много слънчев и приятен ден и уйкенд на всички....
На мен това ми е последния петък на работа, остават още 4 дни до почивката  Wink

# 57
  • Мнения: 49
Добро утро, момичета!

АНА, браво на Стефан Laughing

ЧИН, приятна среща с малкия принц!

АНЕЛИ, здраве и много, много късмет на големия малък рожденик!

# 58
  • Мнения: 4 370
Добро утро!
Аз да попитам някой има ли идея къде се губи Алекс с близначките?

Августа, с ремонта мога да кажа че приключихме вече. Останаха някои неща за дообзавеждане, но тях ще си ги купуваме докато сме там. Пералното помещение е за ремонт и него ми се иска да започнем вече и двора също. Двора е за тотален ремонт. Там ще отнеме много време, а така ми се иска да имам двор през това лято.

Анели, да ти е живо и здраво момченцето, весел празник днес ви пожелавам!

Чин, с тази кошничка много ми стана интересно. Много обичате да преправяте разни непотребни неща и да им вдъхвате живот.  Grinning

Успех днес на всички които са на ЖК!

# 59
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро на всички, Ани2 благодаря за закуската и кафенцето Heart Eyes  Супер за пералнята, Стефан ще излезе майстор Laughing

анели, честит рожден ден на порасналото момченце!  bouquet  Да расте много здраво и щастливо!

чин, кошничката е много сладка, а сега като разбрах историята мога да я оценя по достойнство (преди това си мислех, че е купешка, и се чудех какво си правила по нея Blush)
Успех на прегледа днес, никакви нерви и напрежение повече Naughty Hug

орнелка, къде изчезна, пиши по-често, ние иначе няма да те забравим Hug

августа, ние си имаме един любим магазин за пердета, мога да ти го кажа, ако ти представлява интерес Peace  Иначе в Домко имаше много хубави дамаски също Peace

На мен зизуна ми се губи... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт