Бременост??? Може би.

  • 7 737
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
 Weary нямаше смисъл,от втори тест дойде ми на 30.04 Sad.Пак започва,едно дълго чакане.Не ми действа,добре тази една чертичка SadУСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 46
  • Мнения: 16
Здравейте   bouquet Извинявайте че така нахлувам в темата , но искам да попитам . Възможно ли е при бременност да имаш високо или ниско кръвно , главоболие ? И колко време след зачеването е възможно да се появят симптоми ? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  smile3525

# 47
  • Мнения: 7 990
Здравейте   bouquet Извинявайте че така нахлувам в темата , но искам да попитам . Възможно ли е при бременност да имаш високо или ниско кръвно , главоболие ? И колко време след зачеването е възможно да се появят симптоми ? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  smile3525

Възможно е ниското кръвно да е симптом на бременност. За високото не знам. Симптоми, до колкото знам, се появяват най-малко две седмици след зачеване

# 48
  • София
  • Мнения: 1 664
Ниското кръвно е по-обичайно, но понякога пък се повишава.

Всичко изброено може да е симптом на бременност... а може и на махмурлук. А и всяка бременност е различна  Peace

# 49
  • Мнения: 16
Благодаря ! Ами понеже кръвното ми беше ниско вчера имам страшно главоболие температура , не казвам че трябва да съм бременна ( макар че много ми се иска този път да е станало ) , може да е от нещо друго но все пак реших да питам  Peace

# 50
  • Мнения: 21
Момичета, бях на лекар и ми изписа да пия в продължение на 3 месеца Дуфастон. Интересува ме дали мога да забременея докато го пия? Ще съм благодарна на някой, който го и ползвал да сподели мнението си. Hug

# 51
  • София !
  • Мнения: 1 240
Аз не съм го използвала , но от това което знам мисля че няма проблем .  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 10 704
Момичета, бях на лекар и ми изписа да пия в продължение на 3 месеца Дуфастон. Интересува ме дали мога да забременея докато го пия? Ще съм благодарна на някой, който го и ползвал да сподели мнението си. Hug
Да,ако ти е изписан да го приемаш след овулация или от 15-16 ден на цикъла натам.

# 53
  • Мнения: 21
Всъщност трябва да ги пия на 19,20,21 ден от началната дата на МЦ.

# 54
  • София
  • Мнения: 10 704
Всъщност трябва да ги пия на 19,20,21 ден от началната дата на МЦ.
Няма да пречи на забременяване.

# 55
  • Мнения: 21
Мерси за съдействието!!! Hug Hug Hug  newsm10

# 56
  • Мнения: 2
Здравейте всички. Чета и чета из форумчеата тук и чакам да мине седмица и 2 дена та да видя ще дойде ли тази пуста М или не.Далеч съм от отчайване и тн защото миналият месец спрях контрацептивните хапчета и това ни е първи месец опит след като загубих бебето по необясними причини преди 7 месеца. Някак много ми се идка да стане бързо и лесно този път. От четене на ранните признаци на бременност или пък си внушавам, но от няколко дена постоянно ме боли все едно еееей сега ще ми дойде, но е мн рано. И безсъние ме подгони а по принцип спя мноооого. И стомахът ме все растроен.общо взето от 10 признака 9 намирам.Предният път никакви признаци нямах-просто стана след два месеца опити.И при цялото ни щадтие в началото на 4 месец лекарят каза че плодът е мъртъв от 2 седмици.newsm78. Лудите ме хващат вече. baby_neutral #2gunfire

# 57
  • Мнения: X
paia4eto ... мисля, че още е прекалено рано, за да го мислиш толкова... по-добре изчакай до евентуално закъснение, иначе ще се побъркаш...  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2
хаха  Laughing и аз си го помислих florecita,но както мразя да чакам по принцип а за това съвсем не ми се отдава  Rolling Eyes

# 59
  • София !
  • Мнения: 1 240
То и аз имах миналия месец всички признаци и накрая ми дойде . Така че колко и неприятно да е ще се наложи да почакаш ; ]] . Успех все пак  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт