Технологично училище „Електронни системи” към Технически университет – София

  • 75 197
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 17
Още не е ясно дали ще остане като учител по история или ще напусне училището.

# 346
  • Мнения: 55
Не знам какви са причините, НО факт е, че неговият образ е символ на училището.
Напоследък не съм чула друг директор да води 4класа Х 30младежи на пешеходна разходка из центъра на София по случай деня на София. И още доста примери от реалността.
Знам, че на мен и синът ми впечатленията от него са само хубави.
Също така мога да твърда, че преподавателите, с които до този момент сме контактували са големи професионалисти.
Дано продължи в същият дух да съществува училището и да не съжаляваме ние като родители, че нашите деца са влезли в него с допълнителни усилия-изпит, а накрая сме разочаровани.

# 347
  • Мнения: 47
Малко инфо-в събота са имали история при Френски и всичко е било ОК.Нямало е никакви индикации за някакъв проблем.

# 348
  • Мнения: 2
Ние пък вече втора събота нямаме история. Мисля, че нещо става с Френски.

# 349
  • Мнения: 1 525
Ние имаме история  newsm78

# 350
  • София
  • Мнения: 4 349
А каква е атмосферата, какви са слуховете за това, какво става? newsm78 newsm78

# 351
  • Мнения: 1 525
Атмосферата е нормална. Учебния процес също.
Май ние тук се вълнуваме повече...

# 352
  • под Витоша
  • Мнения: 181
запис, че и ние сме кандидати за у-щето

# 353
  • София
  • Мнения: 1 092
За много години! Дали има някакво развитие на нещата? Споделяйте - как вървят нещата при вас?
Учат ли децата?

# 354
  • Мнения: 1 525
Да...живота продължава.
Ние тук се тревожихме и се бяхме разпалили какво става в нашето училище.
И какво стана?
Френски не изпълнява длъжността директор, но е при децата. За тяхно щастие, както разбирам.
Учат, идва края на първия срок.
Да са живи и здрави децата ни. И смело напред!

# 355
  • София
  • Мнения: 1 092
Супер, много ти благодаря, Алейша. Радвам се да чуя това. Защото младежа тъпо, но упорито рови в насока ТУЕС. И не иска и да чуе за друго училище  newsm78 Тъй че се бях притеснила от тези отзвуци.

А имате ли информация за новия прием? На сайта им няма нищо качено. Звънях в училището - не успях да получа много адекватна инфо.

# 356
  • Мнения: 1 525
Според мен е рано за информация.
За Вас не е, но за училището е  Simple Smile
Ако имате въпроси, с удоволствие ще отговарям   bouquet

# 357
  • София
  • Мнения: 1 092
Много благодаря! Аз по-скоро исках да разбера датата на изпита по математика.

А знаете ли какъв беше формата на изпита там? От някъде може ли да се изтеглят примерен формат?

# 358
  • Мнения: 17
Много благодаря! Аз по-скоро исках да разбера датата на изпита по математика.

А знаете ли какъв беше формата на изпита там? От някъде може ли да се изтеглят примерен формат?
През пролетната ваканция сигурно ще има  уроци по математика с подобни задачи от изпита, поне при нас беше така.

# 359
  • София
  • Мнения: 1 092
Супер, много благодаря! Предполагам, че ще изнесат информация на сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт