Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 21"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 21 910
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро Hug Hug Hug

Сис, само минах да видя за фрагман сутринта рано Hug

# 676
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
фрагман няма ли още?
аз сега прочетох че съдържал следното:
It starts out with Feriha at the engagement depressed and then it is dark and Emir talking behind the curtains and the curtains start to open slowly and we see Feriha and he is talking to her and then Hande yelling at Feriha and then Emir sad and walking alone at night then Feriha drops her ring and starts looking for it and Emir picks it up and tells her"are you lookingfor this"?


те да не са излязли и двата фрагмана  tooth tooth tooth

# 677
  • Мнения: 61
фрагман няма ли още?
аз сега прочетох че съдържал следното:
It starts out with Feriha at the engagement depressed and then it is dark and Emir talking behind the curtains and the curtains start to open slowly and we see Feriha and he is talking to her and then Hande yelling at Feriha and then Emir sad and walking alone at night then Feriha drops her ring and starts looking for it and Emir picks it up and tells her"are you lookingfor this"?


те да не са излязли и двата фрагмана  tooth tooth tooth
A де, но честно казано това ми се вижда по реалистично, отколото инфото от вчера- то беше мн като че ли няма как да се побере в 1 мин newsm78



Но кка м да не е качен никаде, след като е излязал вчера следобяд, това не м да разбере

# 678
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
фрагман няма ли още?
аз сега прочетох че съдържал следното:
It starts out with Feriha at the engagement depressed and then it is dark and Emir talking behind the curtains and the curtains start to open slowly and we see Feriha and he is talking to her and then Hande yelling at Feriha and then Emir sad and walking alone at night then Feriha drops her ring and starts looking for it and Emir picks it up and tells her"are you lookingfor this"?


те да не са излязли и двата фрагмана  tooth tooth tooth


A де, но честно казано това ми се вижда по реалистично, отколото инфото от вчера- то беше мн като че ли няма как да се побере в 1 мин newsm78



Но кка м да не е качен никаде, след като е излязал вчера следобяд, това не м да разбере




нещо ми е много мътно с този фрагман #2gunfire , а и  Фериха отново е одрязала момчето в тятъра

# 679
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сиси , защо само мълчиш Sick от вчера си така newsm78

# 680
  • Мнения: 56
Уф дано докато се върна от работа да има вече  Mr. Green Mr. Green  че направооо не знам май пак една серия ни чака  ooooh!
Айде приятен ден   Hug

# 681
  • Мнения: 54
Сиси , защо само мълчиш Sick от вчера си така newsm78
Амиии от 7.15 с кафето се подвизавам на работа, чак да ми завидиш. Mr. Green Ама аз съм си виновна, че даже и подраних. Явно нямам търпение Laughing а снощи нямах много настроение, затова.  Hug

Ти гледай да не ми дойде музата, че тогава няма отърване.  hahaha

# 682
  • Мнения: 21 201
Добро утро момичета. Нямя и няма фрагман. Нещо не разбрах много от написаното но Емир намира пръстена на Фери и й го дава така ли?

# 683
  • Мнения: 54
Ейй това Фери не се научи. hahaha Казах ви аз, че пак ще си остане с гледането. ooooh!

# 684
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
хайде малко да се раздвижим , а и да се развеселим

 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 685
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 686
  • Мнения: 54
хайде малко да се раздвижим , а и да се развеселим

 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44


Приема се. Mr. Green Не смятам да пропускам. newsm44 То и снощи на купони бях  hahaha както ви показах, но то си беше за вчера. Mr. Green

# 687
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро охоо маме ти от сутринта на танци ли мина  Whistling
А ти лельо  как може да ходиш на купони без мене  Crossing Arms

# 688
  • Мнения: 61
и кога успя да иде на тоз купон Shocked не се ли умори с тоя път вчера ooooh!, а после и  Party

# 689
  • Мнения: 21 201
Габи, виждам че си на линия. Къде ли не ровя за фрагман и нищо, ти намери ли някъде нещо? Дали няма да ни оставят без фрагман и резюме утре?

Общи условия

Активация на акаунт