Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 21"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 21 879
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 61
Не съм, ако намеря ще го напиша в темата веднага Wink, ти си пусни ТВ, и ако засечеш нещо пиши

# 691
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ето и снимка от театъра

# 692
  • Сливен
  • Мнения: 15
тази пък коя е дето е до него  newsm78 newsm78

# 693
  • Мнения: 61
Tази седмица с тия дрехи къде ли не ходи това момче, май Ф като го отрежа пак ще е в депресия  hahaha hahahaДа вземе обаче като Ханде да я лекува с шопинг, не с плуване Laughing че там изненади го чакат ooooh!
тази пък коя е дето е до него  newsm78 newsm78
статистка сигурно, те вс се нарамото му се облягат Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 21 201
Тинче, значи правилно пишеше над клипа-театър. Само не съм сигурна дали разбрах правилно- Емир след театъра намира пръстена, който тя е свалила  и го дава на Фери и ходел цяла нощ тъжен. Правилно ли съм разбрала?

# 695
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
тази пък коя е дето е до него  newsm78 newsm78

някой келеш Mr. Green

# 696
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче, значи правилно пишеше над клипа-театър. Само не съм сигурна дали разбрах правилно- Емир след театъра намира пръстена, който тя е свалила  и го дава на Фери и ходел цяла нощ тъжен. Правилно ли съм разбрала?

Не знам Наде, newsm78 вече нищо не ми ясно

3 различни информации излязоха за  фрагмана #Crazy

# 697
  • Мнения: 54
и кога успя да иде на тоз купон Shocked не се ли умори с тоя път вчера ooooh!, а после и  Party
То там си бях точно във вихъра на купона. Mr. Green

Ама днес още ми се спи Rolling Eyes чее не можах да се запра Laughing... прихванала съм от сестрата. Stop

# 698
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201



ръцете горе всички
 newsm18 newsm18 newsm18 dance dance dance  bigdance2  261uu  261uu  261uu jump

# 699
  • Мнения: 61
Тинче, значи правилно пишеше над клипа-театър. Само не съм сигурна дали разбрах правилно- Емир след театъра намира пръстена, който тя е свалила  и го дава на Фери и ходел цяла нощ тъжен. Правилно ли съм разбрала?

Не знам Наде, newsm78 вече нищо не ми ясно

3 различни информации излязоха за  фрагмана #Crazy

1. това със сцената не е сигурно ще го има ли или не и в кой еп е
2. инфото от вчера- за разговор м/и Д и К, след това К и Е
си противоречи с това от тази сутрин
3 докато една от нас не види фрагман не вярвайте на писаниците к' излизат


във ФБ беше публикувано че фрагмана днес ще е в нета, който няма търпение, да го види да гледа рекламите, аз изгледах едни и ми пуснаха hahaha hahahaВел Век. Повече реклами не гледам. 

# 700
# 701
  • Мнения: 54
Абе тез хора трябва да затегнат малко положението Thinking По принцип за нас е добре да научаваме някои неща предварително, но не е нормално вече всеки ден изтича информация, а лошото е, че покрай истината, някои се възползват да си пишат измислици. #Crazy

# 702
  • Мнения: 61
Абе тез хора трябва да затегнат малко положението Thinking По принцип за нас е добре да научаваме някои неща предварително, но не е нормално вече всеки ден изтича информация, а лошото е, че покрай истината, някои се възползват да си пишат измислици. #Crazy
СИСИ, то инфото е копи пейст, почти навсякъде. И като се повтори 10 пъти всеки си казва е тр да е истина на толкова места гго прочетох
А повечето е измислица Crossing Arms
Мисля че това к пейстнах сутринта е истинският фрагман, сякаш момичето к' го бе написала, е гледала фрагмата по ТВ Thinking

# 703
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
когато даваха ЗП по турската пак имаше такива новини , но се предаваха само на лични в тубето и не се говореше открито за това , а и не всеки можеше да получава това инфо

Например за епизода когато Бех и Них са на яхтата и приспиват аз знаех предварително месец преди да се излъчи

когато им споделях тези неща на Хриси и Славенка направо ги изумявах

# 704
  • Мнения: 61
когато даваха ЗП по турската пак имаше такива новини , но се предаваха само на лични в тубето и не се говореше открито за това , а и не всеки можеше да получава това инфо

Например за епизода когато Бех и Них са на яхтата и приспиват аз знаех предварително месец преди да се излъчи

когато им споделях тези неща на Хриси и Славенка направо ги изумявах

Сега всеки си позволява да пише където му падне

Общи условия

Активация на акаунт