Трима братя, три сестри......

  • 76 206
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 878
Баба Габриела май пак е тайно влюбена сега в тоя гадняр, а интересното е какъв е неговия филм. Представят го като голям земеделец,а какво каза Панчита, че бил само на думи. Според мен ще се окаже, някой мошеник който иска да си присвой богатството им. А и защо да не е той тайния убиец
Аз малко така нахлувам в темата, ама според мен убиеца е дъщерята на професора. На почивка съм и му изгубих дирите до кой епизод е, аз ги гледах до 30 с бг суб, да не издавам спойлери, не се е разкрил убиеца все още, ама за мен е тя

# 721
  • Мнения: 1 161
Баба Габриела май пак е тайно влюбена сега в тоя гадняр, а интересното е какъв е неговия филм. Представят го като голям земеделец,а какво каза Панчита, че бил само на думи. Според мен ще се окаже, някой мошеник който иска да си присвой богатството им. А и защо да не е той тайния убиец
Аз малко така нахлувам в темата, ама според мен убиеца е дъщерята на професора. На почивка съм и му изгубих дирите до кой епизод е, аз ги гледах до 30 с бг суб, да не издавам спойлери, не се е разкрил убиеца все още, ама за мен е тя

Аз мисля, че е брат и. Но ще видим в някой епизод....А може и този Деметрио да е. Най-страшен ми е Гюнтер Satisfied

# 722
  • Мнения: 238
Баба Габриела май пак е тайно влюбена сега в тоя гадняр, а интересното е какъв е неговия филм. Представят го като голям земеделец,а какво каза Панчита, че бил само на думи
Аз малко така нахлувам в темата, ама според мен убиеца е дъщерята на професора. На почивка съм и му изгубих дирите до кой епизод е, аз ги гледах до 30 с бг суб, да не издавам спойлери, не се е разкрил убиеца все още, ама за мен е тя

+1
И за мен е тя, а брат ѝ е съучастник или просто знае/се досеща, че тя е убийцата, но ще стане ясно Grinning

# 723
  • Мнения: 1 161
Баба Габриела май пак е тайно влюбена сега в тоя гадняр, а интересното е какъв е неговия филм. Представят го като голям земеделец,а какво каза Панчита, че бил само на думи
Аз малко така нахлувам в темата, ама според мен убиеца е дъщерята на професора. На почивка съм и му изгубих дирите до кой епизод е, аз ги гледах до 30 с бг суб, да не издавам спойлери, не се е разкрил убиеца все още, ама за мен е тя

+1
И за мен е тя, а брат ѝ е съучастник или просто знае/се досеща, че тя е убийцата, но ще стане ясно Grinning

В такъв случай има двама убиици, защото намериха изнасилено и убито момиче в реката....

# 724
  • Мнения: 4 522
Скрит текст:
Баба Габриела май пак е тайно влюбена сега в тоя гадняр, а интересното е какъв е неговия филм. Представят го като голям земеделец,а какво каза Панчита, че бил само на думи
Аз малко така нахлувам в темата, ама според мен убиеца е дъщерята на професора. На почивка съм и му изгубих дирите до кой епизод е, аз ги гледах до 30 с бг суб, да не издавам спойлери, не се е разкрил убиеца все още, ама за мен е тя

+1
И за мен е тя, а брат ѝ е съучастник или просто знае/се досеща, че тя е убийцата, но ще стане ясно Grinning

В такъв случай има двама убиици, защото намериха изнасилено и убито момиче в реката....
Скрит текст:
Да,различни хора са убиецът на професора и изнасилвача.
Струва ми се,че е време и за нова тема.

# 725
  • Мнения: 5 607
Подозирам, че изнасилвачът на младото момиче ще се окаже мазният чичо Деметрио. (Не съм гледала бъдещите серии, така че не е спойлер, а само предположение). Габриела ще има да се вайка колко е сгрешила...

# 726
  • Мнения: 806
И аз мисля, че е Деметрио е изнасилвача.  Ако може един спойлер ще съм благодарна.

# 727
  • Галифрей
  • Мнения: 4 336
И аз мисля, че е Деметрио е изнасилвача.  Ако може един спойлер ще съм благодарна.

До колкото съм гледала в откъса преди време

Скрит текст:
Деметрио се опита да изнасили горката Габи.  Но за голямо щастие баща й дойде на време и я спаси. Хубово го натупа онзи изрод.

# 728
  • Мнения: 238
Какво се случи в първи сезон в крайна сметка с Фернандо, зетя на Габриела? Губи ми се развръзката за героя...

# 729
  • Галифрей
  • Мнения: 4 336
Какво се случи в първи сезон в крайна сметка с Фернандо, зетя на Габриела? Губи ми се развръзката за героя...
После и става събруг. Той и любовницата му Динора държаха Хуан и Габриела бяха заложници и искаха пари и после ги използваха като щит. Набутаха се в една джунгла и там Динора и Фернандо намират смъртта си.

# 730
  • Мнения: 4 522
И аз мисля, че е Деметрио е изнасилвача.  Ако може един спойлер ще съм благодарна.
Скрит текст:
Деметрио е 100%-ов престъпник,изнасилвач- рецидивист и убиец.
Изобщо в този сезон темата за изнасилването е многокократно представяна ,от различни действащи лица... и под различна форма-в едни случай по-завоалирано като действие,в други брутално.Явно им е слабо място в Колумбия и затова толкова често я засягат.
Но за убийството на професора не е виновен нито Деметрио ,нито близнаците.Други са извършителите.

# 731
  • Галифрей
  • Мнения: 4 336
Да така е за съжаление, много е гадно. Трябва строги закони за това да не се случва на жени и мъже.

Скрит текст:
Все пак и горката Норма беше изнасилвана в сезон 1 и в сезон 2 един от работниците я нападна гадно сексуално. Ужасяващо е.  

# 732
  • Мнения: 5 607
Да така е за съжаление, много е гадно. Трябва строги закони за това да не се случва на жени и мъже.

Скрит текст:
Все пак и горката Норма беше изнасилвана в сезон 1 и в сезон 2 един от работниците я нападна гадно сексуално. Ужасяващо е.  
Забравила съм това за Норма. Кой го е направил в сезон 1?

# 733
  • Мнения: 1 161
Да така е за съжаление, много е гадно. Трябва строги закони за това да не се случва на жени и мъже.

Скрит текст:
Все пак и горката Норма беше изнасилвана в сезон 1 и в сезон 2 един от работниците я нападна гадно сексуално. Ужасяващо е.  
Забравила съм това за Норма. Кой го е направил в сезон 1?

Май не дадоха кой я е изнасилил, но майка и я беше оженила за онзи противен Фернандо именно затова да спаси честта и. И те не бяха консумирали брака си.

# 734
  • Галифрей
  • Мнения: 4 336
Да така е за съжаление, много е гадно. Трябва строги закони за това да не се случва на жени и мъже.

Скрит текст:
Все пак и горката Норма беше изнасилвана в сезон 1 и в сезон 2 един от работниците я нападна гадно сексуално. Ужасяващо е.  
Забравила съм това за Норма. Кой го е направил в сезон 1?

Някакви мъже в конюшнята мисля,че беше тогава беше между 18 и 19 години. Дадоха само някакво тъмни спомени. Не са ги давали. От тогава тя имаше травма и я беше гнус от всички мъже. Дори като насила я омъжиха за Фернандо му се дърпаше и не даваше я пипа.

Общи условия

Активация на акаунт