ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Една снимчица от най-горещото място на Мадрид в момента

# 331
  • Мнения: 2 506
Мерси , theblackarrow, наздраве! Simple Smile

# 332
  • Мнения: 11 606

Затвори линка тук
Код:
[img][/img]
за да пуснеш картинката........


Що така още е 0:0?????


-True Blue-, да не си ми обидена нещо?

# 333
  • София
  • Мнения: 6 225
Щото играят борба свободен стил, а не футбол  Mr. Green!

# 334
  • Мнения: 2 506
Щото Моу ги е затворил и чака да измори Барса, или гледа да не получи гол на собствен терен и да се надява да вкара на чужд. Общо взето е... м.... на красивия футбол Simple Smile

# 335
  • Мнения: 107
Оттеглям се и ще гледам в хоризонтално положение. Искам два гола от гостите във второто полувреме...

# 336
  • Мнения: 4
Мерси , theblackarrow, наздраве! Simple Smile
Наздраве

# 337
  • Мнения: 4

Затвори линка тук
Код:
[img][/img]
за да пуснеш картинката........


Що така още е 0:0?????


-True Blue-, да не си ми обидена нещо?
Не мога:))))

# 338
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 Simple Smile нещо скучноват мача ще пропусна 2рото полувреме

theblackarrow можеш  Simple Smile


 Crazyех какви стадиони имат хората

# 339
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398

Какво изпуснах?

# 340
# 341
  • Мнения: 2 506
 Shocked Защо, бе Маме?? Никога не мога да съм ти обидена  Laughing пък и грам не се сещам за какво изобщо мога да съм ти обидена  Hug Защо така си си помислила?

# 342
  • Мнения: 2 506
Лелеее, верно ли си ти  Joy  Hug Ееее, най-накрая! Simple Smile

И на мен нещо не ми се нрави мача, ама бирата още не ми е свършила. Наздравеее

# 343
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
theblackarrow, прочетох! Grinning

Що така стана? Наздраве!

# 344
  • София
  • Мнения: 6 225
Наздраве!
Сега каква беше ситуацията, има ли реванши или се приключи с тях  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт