ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 506
Ейййй, виж как забравих анкетка да пусна Simple Smile Нищо, на реванша Wink

# 316
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Блу не е късно Simple Smile

# 317
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 399
Ха, Роми като извика Мамето и Вени и  те пристигнаха на минутата! Хайде, къде хайманосвате!

Залагам на този отбор, който може на финала да победи МЮ с поне 3 гола разлика!!  Mr. Green

smile3521
Дю,  Hug

Сега остава Шефа, Жуби и Герца да се явят за вечерна проверка и сме в пълен състав.

# 318
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
От "Бернабеу" Зад вратата на Реал сме с Лу. Vamos Barca

# 319
  • София
  • Мнения: 6 225
Хайманосваме по други теми  Laughing.
Оф, аз пък се хванах да правя палачинки по никое време  ooooh!. Дано не изпусна някой гол, докат вися над тигана  Crossing Arms.

# 320
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 399
Хайманосваме по други теми  Laughing.
Оф, аз пък се хванах да правя палачинки по никое време  ooooh!. Дано не изпусна някой гол, докат вися над тигана  Crossing Arms.

Изневерявате, а?  Wink

# 321
  • София
  • Мнения: 6 225
Само малко, Све  Laughing, а и виж, че рано или късно, все тук се връщаме  Wink.

# 322
  • Мнения: 107
БАРСЕЛОНА!!!
Герца налице за вечерната проверка Simple Smile

# 323
  • Мнения: 2 506
Ехеее ,браво Simple Smile

Вени, къде ме сети за тия палачинки сега..... прати по имейла 1-2  Joy

# 324
  • София
  • Мнения: 6 225
Блу, цЕлата чиния ще ти пратя  Hug!
Таз гад - милУто - изчака да врътна последната и си призна, че е заложил 5 кинта на Реал  Crossing Arms, а аз и вечеря му направих!

# 325
  • Мнения: 107
Ехеее ,браво Simple Smile
Вени, къде ме сети за тия палачинки сега..... прати по имейла 1-2  Joy


Ха заповядайте по една, кой с каквото я пожелае. Аз ще мацна една с мед, една с шоколад..., пък дано и гол да вкараме  Laughing Laughing Laughing

# 326
  • Мнения: 2 506
 Joy

Ауууу, веднага меткам 2-3 с конфитюр

# 327
  • Мнения: 4
Барсаааааааааааааааааа

# 328
  • Мнения: 107
Тези ще се изпоизбият  #Crazy #Crazy

# 329

Общи условия

Активация на акаунт