ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 21 049
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
С какво е заслужен този резултат? С играта ви ли? Със "СУПЕР ГАЛАКТИЧЕСКИЯ" футболен отбор който дори и за Сегунда дивизион НЕ става. Онова мангалче Роналдо което цял мач нищо не направи и ако не му бяха дали да бие дузпата нямаше как да вкара гол. 
Тц тц, не спазвате добрият тон, а?!  Grinning
Ми това видях на таблото след последният съдийски сигнал.  Това, че си разцъквате топката по хоризонтала на терена и си правите владение 70% в триъгълник м/у защитниците, нека не те заблуждава, че Браса са ни надиграли по някакъв начин.
И какво ни беше на играта, не те разбирам, резултат 1:1 след 5:0 в предходният мач е прогрес за нас. Не знам в момента ние ли се мислим за "супер галактически" или каталунските комплекси ви морят. 
И не мога да разбера защо ви бърка в здравето Кристияно?!? Какво да кажем за малкия измекяр Меси, където съдията му спести чист картон. Кристален! Че и физиономии прави.. Трябваше Рамос да му отвинти два шамара и на него. Това как ще го коментираш? Или ти гледаш избирателно ситуациите в мача...
Пепе играч на мача, факт. Ама Пепе няма слаб мач с/у Барса, за това няма нищо чудно тук.

Поздрави на всички именници и от мен.   bouquet   

# 61
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Той съдията много неща спести в тоя мач...

# 62
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Пепе играч на мача, факт. Ама Пепе няма слаб мач с/у Барса, за това няма нищо чудно тук.

Поздрави на всички именници и от мен.   bouquet  
Няма да коментирам, много неща се видяха на стадиона които камерите ви спестиха. А относно добрия тон, мисля че първо ти го престъпи със оня шарж на Меси. Всъшност, той ви чака във Валенсия да ви напълни отново вратата с голове. Нещо което на португалеца не му се отдава.

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 13:47 от emokey

# 63
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Емо, пийни една бира, що се напъваш?!    bouquet

# 64
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Емо, пийни една бира, що се напъваш?!    bouquet
Права си Sarcasm  Hug  Ще пия една биричка. Черпя и теб и Киа  Grinning


# 65
  • Мнения: 28
Няма да коментирам, много неща се видяха на стадиона които камерите ви спестиха. А относно добрия тон, мисля че първо ти го престъпи със оня шарж на Меси. Всъшност, той ви чака във Валенсия да ви напълни отново вратата с голове. Нещо което на португалеца не му се отдава.

Добре, спираме до тук!  В сряда повече..   Grinning  
Всъщност аз отговорих на поздрава "петте пръста" на роми, но без лоши чувства. Коментарите ви по време на самият мач също ги приемам, тъй като съм много отдавна фен и съм на ясно с емоциите.
Само да ти кажа Меси не ме плаши. Въобще. Дори не ме дразни. Безразличен ми е. Нещо с което феновете на Барса не се славите по отношение на чувставата ви към Крис.   Laughing

Хубави снимки от мача, поздравявам те и разбирам за какво говориш. Гледала съм на живо някои европейски грандове, вкл. Реал Мадрид и знам какво е да следиш движението без топка на всички футболисти по терена, както и ситуации които камерите не успяват да уловят. Разбирам всичко.  Peace    

# 66
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Емо, пийни една бира, що се напъваш?!    bouquet
Права си Sarcasm  Hug  Ще пия една биричка. Черпя и теб и Киа  Grinning




Тук с бира гасим огъня.  hahaha
Айде наздраве! Празник е освен това.   bouquet

# 67
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
 PeaceМир във форума, Naughty но не и на терена



# 68
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е! Много ясно!  hahaha
Кога казахте, че е другия мач?  Thinking

# 69
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 14:22 от emokey

# 70
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ооо, много яко!  Twisted Evil
Мерси ЕмоHug

# 71
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Поздравявам всички с имена на цветя

# 72
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Eee, Емо, дай нещо по-така...

# 73
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
 Party Party Party Party Party

# 74
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, това е друго нещо вече!  Mr. Green

Я вижте какъв торент се появи в Замунда El Clasico 1998 - 2010 Goals

Общи условия

Активация на акаунт