ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4
Ми ......не знам..стават такива работи:)))

# 346
  • Мнения: 4
Лелеее, верно ли си ти  Joy  Hug Ееее, най-накрая! Simple Smile

И на мен нещо не ми се нрави мача, ама бирата още не ми е свършила. Наздравеее
И на мен...........ракията:)))
..скучен мач..мда:)

# 347
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Fuuuuueeeeeeerrrrrrrrraaaaaaaaaa Pepe.
А на мен никак, защото съм на Бернабеу Grinning
Моу Fffueraaaaaaaaaaaa.

# 348
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Ха, изгониха Моу!

# 349
  • Мнения: 2 506
Моуриньо го тикнаха зад решетките  Joy Joy

Дано Реал с 10 човека се разиграят.

# 350
  • София
  • Мнения: 6 225
Ама глей кви писма пише сега на футболистите  Laughing!

# 351
  • Мнения: 4
Нямаше червен..гадове мръсни

# 352
  • Мнения: 2 506
Нямаше червен..гадове мръсни

Е, то винаги е така, нима не знаеш?  Grinning

# 353
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 Rolling Eyesаз си леганх то пък взе че се раздвижи мача

# 354
  • София
  • Мнения: 6 225
Нямаше червен..гадове мръсни
Да си призная, и аз не разбрах(а и не видях) за какво даде червен картон съдията.

Ох, страшен е Касияс! Ако беше от Барса, щях да живея в пълно щастие  Laughing.

# 355
  • Мнения: 2 506
Защото влезе остро в крака на Алвеш, а той се въртя драматично, все едно е от Болшой Simple Smile

# 356
  • Мнения: 4
Нямаше червен..гадове мръсни

Е, то винаги е така, нима не знаеш?  Grinning
..аз не знам ....за кой викам..ти..дали знам:)))

# 357
  • Мнения: 11 606
На мен като неутрална ми харесва развоят на мача......Най-сетне нещо интересно, което да ни събуди......Утре ще се пише много за картона и Моу.......Журналистите могат да са спокойни - ще има какво да дъвчат......

# 358
  • Мнения: 4
абе челси..ти ли гледаше формула:)

# 359
  • Мнения: 2 506
Не, Сарки и Анели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт