Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ

  • 40 560
  • 777
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 77
И аз да се разпиша тук.
Ползвала съм офертата на Арлет за 6.90 - доволна съм, даже мноооого, за тая цена.
Сега имам ваучери за детския център в МОЛ Галерия и Оранжево небето, но още не сме ходили. Като ги посетим ще пиша.

# 61
  • Мнения: 480
Какво мислите за тази офетра? Научава ли се нещо или е измама?
http://kuponik.bg/?id=49
Някой, ако се е учил дистанционно, нека сподели, моля!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Вчера закупих първите си ваучери - за театър. Утре ще гледам моноспектакъла на Мариус Куркински.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
http://vipoferta.bg/index.php?city_id=3513

Какво мислите?

# 64
  • Мнения: X
Давам отчет за почивката ни в хотел Гранд Монтана, Банско с ваучер на Грабо. Хотелът е хубав. Това, което мен най-много ме притесняваше беше водата на басейна. Но наистина беше топла, беше много приятно, а и също против очакванията ни, нямаше и толкова много гости в хотела. Закуската беше задоволителна, имаше стандартните неща за блок маса- кафе, чай, плодове, сирена, пържени филий и т.н.
Относно хотелската част- лоби бара във фоайето на в Гранд Монтана не работеше, но за сметка на това в съседния хотел Белмонт беше много приятно, има камина и приятна музика, подходящо е за пиене на чай, кафе, питиета
Ние бяхме настанени в студио, в което имаше напълно оборудвана кухня с чиний, чаши, кафеварка, прибори и т.н.
Като цяло много ни хареса!

# 65
  • Мнения: 2 132
Отивам в Арлет до главната с ваучера от 7-8лв. После ще дам отзив  Grinning

# 66
  • Мнения: 1 781
Да ви питам за офертана от Фин Бин 4 лазерни процедури за мишници за 48лв. (май така се казваше студиото  Crazy ама не ми се търси честно казано) та да ме ориентирате къде точно е?някои знае ли?

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Да ви питам за офертана от Фин Бин 4 лазерни процедури за мишници за 48лв. (май така се казваше студиото  Crazy ама не ми се търси честно казано) та да ме ориентирате къде точно е?някои знае ли?
Точно отстрани на Новотела. В безистен се влиза, на лесно място е.

# 68
  • Мнения: 5 609
Тази оферта  е на моя стоматолог.Работи качествено и хигиената е на ниво.Специално зъбния камък се чисти и под венеца-място,където не се обръща такова внимание обикновено,а е от голямо значение.То вярно се наводни от такива оферти,но в случая качеството е гарантирано .Съжалявам,че близките ми не са в Пловдив,иначе биха използвали услугата. Peace

Има ли още недоволни от автомивката с пастата за 9 лв ( лъки ли беше,забравих).Кътам си ваучера за по-нататък Simple Smile
  bouquet

# 69
  • Мнения: 2 094
Отивам в Арлет до главната с ваучера от 7-8лв. После ще дам отзив  Grinning

 Peace

# 70
  • Мнения: 2 132
Върнах се и съм доволна Simple Smile Не съм се подстригвала обаче, а исках само изсушаване. При едно младо момче се паднах - Марек. Постара се, 45 мин. Нямаше пестене на продукти както в Галерия. Всичко си беше все едно съм на редовна тарифа.

Някой ходил ли е тук - http://bg.kolektiva.net/plovdiv/extra/otpuskasch-i-zarezhdasch-masazh-na-gr.html

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Има ли още недоволни от автомивката с пастата за 9 лв ( лъки ли беше,забравих).Кътам си ваучера за по-нататък Simple Smile
И аз имам един за там... чакам мъжът ми да я заведе на чистене, че не е виждала вътрешно чистене от хм, срам ме е да кажа кога. И се надявам като ги погледне строго, да не си и помислят да спестят ваксата.

# 72
  • Мнения: 1 781
Да ви питам за офертана от Фин Бин 4 лазерни процедури за мишници за 48лв. (май така се казваше студиото  Crazy ама не ми се търси честно казано) та да ме ориентирате къде точно е?някои знае ли?
Точно отстрани на Новотела. В безистен се влиза, на лесно място е.

  bouquet мерси, Бу!

# 73
  • Мнения: 480
Днес бях на фотоепилация мишници+бикини в Бюти дерм център. Доволна съм. Момичето внимателно и подробно ми обясни и отговаряше на въпросите ми. Не съм си правила досега такова чудо и нямам база за сравнение, но не се почувствах нито претупана, нито като обърната касичка.
Направих си дермабразио на лицето+масаж на деколте, шия и лице. Много приятна процедура. И наистина има ефект. Лицето ми е почистено и усещам кожата си мека. Според козметичката ефектът ще се види на 100% утре сутрин, след като кожата е отпочинала и поела съставките от серума и маската.
Дано да пуснат още ваучери за отстъпка, за да си продължа фотото.

# 74
  • Мнения: 31
Днес бях на фотоепилация мишници+бикини в Бюти дерм център. Доволна съм. Момичето внимателно и подробно ми обясни и отговаряше на въпросите ми. Не съм си правила досега такова чудо и нямам база за сравнение, но не се почувствах нито претупана, нито като обърната касичка.
Направих си дермабразио на лицето+масаж на деколте, шия и лице. Много приятна процедура. И наистина има ефект. Лицето ми е почистено и усещам кожата си мека. Според козметичката ефектът ще се види на 100% утре сутрин, след като кожата е отпочинала и поела съставките от серума и маската.
Дано да пуснат още ваучери за отстъпка, за да си продължа фотото.
Аз също съм страшно доволна от Бюти Дерм Център. Определено знаят как да работят с хора и как да задържат клиентите.

Общи условия

Активация на акаунт