Ще се облека във рокля черна, за темата Дюканска юбилейна - 250

  • 36 623
  • 766
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 206
Аз да кажа,че от днес съм режимна. Peace
Имам да смъквам мнооого килца,при ръст 164,съм 87кг.Направо ужасия. Shocked
Лутах се между много диети и режими,но нищо.
А съм и много несериозна и не мога да се храня по точно време,освен вечер в къщи.
Този много ми допада ,но ще видим.
Сега ще си променя линийката .
Много се амбицирам,като ви гледам резултатите-поздравления.
Имам мацки,които започват от утре е бройте ме и мен в групичката  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 3 202
... Аз го правя за 3 път,първия път забременях ... Точно си седях в 3та мирно и кротко и забременях пак......
newsm62 ми то имало и хубави новини, като се зачете човек   love001
Честито Мира!
И честит 24 май на всички!
Ами, добре дошла тогава, значи!  newsm51
Ако имаш въпроси, питай!  newsm47
Успех, миличка!
  newsm03 Благодаря!
 newsm78 Ми да започвам с въпросите.
Как да се насиля да сготвя пилето, което размразих на 23-ти, а  и като го сваря, как да се насиля да го изям Simple Smile))
Мисля, че от предното режимстване може да ми се дояде само един телешки стек алангле. И то не многократно.
И да непропусна. От дюканстването ми останаха много хубави познанства със забалажителни истински жени.   bouquet И много хубави спомени.

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 23:56 от baci

# 677
  • Мнения: 0
Здравейте,имам въпрос,нова съм с диетата на Дюкан карам я около седмица вече,и се чудя дали в трите си лъжици трици мога да добавям и пшеничен зародиш? Дали ще наруша нещо.. и също ме интересува тези степчета,слагам си всеки ден в млякото защото ми е по-приятно,дали е проблем? Благодаря ви предварително и се извинявам за нахлуването Simple Smile

# 678
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как да се насиля да сготвя пилето, което размразих на 23-ти, а  и като го сваря, как да се насиля да го изям Simple Smile))
Мисля, че от предното режимстване може да ми се дояде само един телешки стек алангле. И то не многократно.
И да непропусна. От дюканстването ми останаха много хубави познанства със забалажителни истински жени.   bouquet И много хубави спомени.

Хайде сега да отговарям, като си толкова послушна. Ти си знаеш урока: отслабва се с яде-не! И защо трябва да го вариш, например, ако не ти се яде варено? Разрежи го през гърдите, без да режеш докрая, разтвори го, подсуши го хубаво с кърпа или кухненска хартия и го сложи върху тавичка покрита с морска сол. На 200 градуса във фурната - около час. Последните десет минути можеш да го обърнеш наобратно. Като се изпече, вадиш веднага, за да не поеме от солта. После събличаш кожата и папкаш. Може да си го направиш и в плик, като предварително махнеш кожата и посолиш с малко сол и повече червен пипер. Пак за около час става във фурната. Или го обезкожаваш, обезкостяваш, режеш на парченца. В сух тиган слагаш малко нарязан лук, парчетата пиле и "позапържваш" в това, което пусне пилето и лука. После слагаш кисело мляко, дижонска горчица, черен пипер, кимион, куркума, къри, може и джинджифил. Като заври, намаляваш котлона и захлупваш. От време на време разбъркваш. Знаеш, че киселото мляко пуска течност и по този начин месото се вари. Когато почти цялото сосче изври, месото вече е готово и крехко.   chef  Hug

Като каза забележителни жени, знаеш ли нещо за Цоци?

biskvitkaaaa, за зародиш не знам. Никога и не съм яла на закуска нещо друго, освен триците. Степчето, ако е с подсладител /а не захар/, може. Все пак не прекалявай с него, защото е бъкано с разните Е-та. Успех!

Последна редакция: ср, 25 май 2011, 00:56 от smileys

# 679
  • Мнения: 0
Аз пиех рибено масло, ама ги изпих.... Whistling Трябва пак да си купя. ooooh!
И въобще не ми се отразиха на свалянето!

на мен като малка са ми давали рибено масло да кача килограми ииииии качих много и сега не смея да си взема рибено масло.Други витамини ми кажете Hug

# 680
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Рибеното масло даже се препоръчва заради омега-мазнините,също е мн добър източник на Вит.А,може да вземаш Калмацин
За пшеничните кълнове-не,не са разрешени.Може соеви или бамбукови

# 681
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
здравейте милички ,
записвам се при вас  Hug
от днес приключвам с кърменето и започвам да се вталявам , че идва море а аз се търкалям  Mr. Green 1.60см 70 кг. Embarassed
връщам се да ви чета  Hug

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте сладурани Hug
Днес кнтарев ме зарадва с -500гр,почти преборих още един килограм и стават 6,как да не се радва човек.
Бачи,благодаря Hug.Така бях сигурна,че няма вече да бременея,че не вярвах даже какво ми се случва,даже се шегувах в темичките,че само 4то дете би било причина да кача килограмите пак.Е повече няма да пиша такива неща Grinning
Иначе за пилето ти ръся с подправки,мятам алуминиево фолио отгоре,след час отвивам и малко да се запече,започва се от най вкусното за теб месо,а бялото се мята в омлет,това правя аз.
Аз книгата нали не съм я чела,та не знам,в нея ли пише че може соеви кълнове?
p_i_i,когато са те тъпкали с рибено масло,са ти давали и друг калорична храна,та няма как да сравняваш,но както ти писах,аз витамини никога не съм приемала,та не знам Peace
biskvitkaaaa ,аз също ползвам степчета всеки ден,засега не са ми правили проблем.
desivalko_,добре дошла,успех с режима и бързо топене на излишествата.Май много юлки ще се съберем тук,много хубаво  bouquet

# 683
  • Мнения: 11
Хайде и аз ПАК тука  bouquet Гледам много нови момичета има ,но и старите не липсват Heart Eyes Надявам се този път да не се издъня в трета Embarassed и да не се разболявам повече ,че миналия път ме хвана една гадна пневмония няма минаване.Дано тоя път всичко е нормално  newsm10

# 684
  • Мнения: 202
Здравейте и от мен!От днес и аз минавам към вашите редици, като ще използвам опита и съветите ви.До скоро бях на 90 дневната, стигнах почти до края, в началото имах успех, но сега нещо започнах да качвам и спирам.
Имам няколко въпроса и се надявам да ми помогнете.При разговор с една позната,която за четири месеца е смъкнала над 20 кг възникнаха следните ми въпроси:
1.Позволен ли е спорт, защото 2-3 пъти в седмицата ходя на аеробика, а по нейните думи не бива?
2.Позволено ли е да се пие безалкохолно,защото пак по съвета на горепосочената може да се пие Кока-Кола Лайт и сода, а след първана фаза можело и бяло вино и водка?
3.Как стои въпроса с кашкавала-може ли обезмаслен, и въобще има ли такъв на нашия пазар?
4.Какво закусвате сутрин и задължително ли е,защото аз цял живот не закусвам и ще ми е трудно да си измисля закуска?
5.Колко дни продължава първата фаза?
Ще се радвам да ми отговорите, а аз обещавам да бъда много режимна  Hug!
Лек и усмихнат ден от мен!

# 685
  • Мнения: 868
  Здравейте!

  Записвам се при вас, за да слабеем заедно.Преди две години спазвах Дюкан, но забременях и
в резултат на хормоналната буря загубих 22-та свалени килограма.Сега освен тях, нещо като бонус ми се явяват още 6 кила.Започнах в неделя до момента казах довиждане на 3,5 кг.
  Приятен и слабеещ ден момичета!

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Nana_78 ,добре дошла в отбора Hug
1.Спорта поне в ударната фаза можеш да го намалиш.Може да отмалееш и да се почувстваш зле,ако си сигурна,че няма да ти се отрази зле,пробвай  PeaceЛично аз първо свалям килограми,тогава спортувам,сега смятам само преси да правя.
2.Пий само кола-лайт,и от нея някои момичета задържат,аз не съм от тях.За виното знам,че можеше по малко,ама за водката за първи път чувам.Аз не пия алкохол,докато съм на режима.
3.Кашкавал в 3та,след като постигнеш желаното тегло и то по 40гр на ден,същото е и за сиренето.
4.Сутрин трябва да се закусва,ускорява се метаболизма,освен това храната изядена сутрин се изгаря най бързо.Аз ям кисело мляко + 3суп.лъжици трици+ степче по желание.Може да си правиш кекс от триците и да го хапваш като хляб(без подсладите) или като сладко кексче(с подсладител)+кис.мляко,супер засищащо.
Първа фаза за малко килограми е 2-3-5дена за над 20-25 килограма между 5-7дена.
Успех,ако има още нещо питай Hug
neti_76,добре дошла,айде сега двете за ръчичка и без повече връщанки да правим
efito и ти добре дошла,ти поне си с 22+ ,аз с кърменето сложих още толкова отгоре,ама здраве да е,ще ги смачкаме,само от нас зависи.
Ех, че станахме много,само така!
Я да не забравя.Пийте вода,задължително е!Поне 2литра се старайте да пиете.

Последна редакция: ср, 25 май 2011, 11:47 от Mira 1919

# 687
  • Мнения: 868
Mira 1919, благодаря за посрещането!Важното, е че имаме ключът от вратата
останалото си го знаем.
Nana 78, аз доколкото помня виното е чак в трета фаза.

# 688
  • Испания
  • Мнения: 37 503
а след първана фаза можело и бяло вино и водка?


Ако искаш да успееш, "изгризи" първата книга на Дюкан с кориците. Всичко друго - е свободни съчинения!  Naughty Успех!

От стр. 1

ЗАБРАНЕНИ ПРОДУКТИ: ВСИЧКО, КОЕТО НЕ Е ПОСОЧЕНО, КАТО ПОЗВОЛЕНО Е ЗАБРАНЕНО
Олио и зехтин
Захар
Всичко тестяно
Мюсли
Мед
Ядки

АЛКОХОЛЪТ Е ЗАБРАНЕН!!!

# 689
  • Мнения: 11
Mira 1919,и аз ти благодаря за топлото посрещане-приятно ми е да се върна в вашите редици,въпреки че се чувствам старо куче(медалист)  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт