Тук сме се събрали,фенове на Азиатските сериали -3

  • 42 423
  • 710
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 174
Момичета, извинявайте, че нахълтвам в чудесната ви темичка, но от скоро много се зарибих по азиатските филми и мога ли да ви помоля да ми препоръчате нещо от сорта на
he Story of the First King's Four Gods
Ip Man
Curse of The Golden Flower / Проклятието на Златното Цвете
нещо хем историческо, хем с повече драма и романтична история. Тези 3-та много ми харесаха, но не мога да попадна, на нещо подобно на тях. И  ако не е много нахално, да може да се тегли от замунда  Embarassed


Ако започна да ти изреждам, ще отиде много време Simple Smile Навсякъде има драма и романтична история.
От филмите бих ти препоръчала този:http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=A+Frozen+F … =0&incldead=1
има и много други разбира се, но защо не погледнеш тук: http://www.easternspirit.org/forum/index.php?act=idx за филми и сериали има много исторически, както и линкове откъде да се теглят. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6 734
Tsv, разгледай темичката. На първата страничка има каталог, а на втората има още линкове. Повечето са към Easternspirit, а там има дадени линкове за сваляне. Почти всички заглавия могат да се намерят и в замунда.
Допълвам списъка с още няколко, които бих ти препоръчала Bichunmoo , The Kingdom Of The Winds , Jumong , Emperor of the Sea ,  Iljimae

И добре дошла  bouquet . Внимавай, защото има опасност да започнеш доста често да посещаваш тази тема Wink   Hug .

# 47
  • София
  • Мнения: 15 454
   Момичета, аз казах ли ви,че писах на Близу (защото съм към тях), да пуснат един канал, като Романтика, но само с азиатски филми и сериали? Отговориха ми,че ще обмислят предложението!Дано да го обмислят наистина и да направят нещо!И писах да са със субтитри, защото когато са дублирани им се губи чара!

   Сега гледам "Първи сняг".

# 48
  • Сливен
  • Мнения: 295
Здравейте и от мен в новата темичка, да ни е честита. Аз честно да си кажа се мъча със сериала que sera sera  - е не ми върви и това е, на ден по епизод ако гледам, гледам, даже се насилвам понякога, нещо не ме грабна още от начало главния герой, но главната Ън Су е страхотна, също и Хъе Рин. Иначе историйката е приятна, нооо  Rolling Eyes ми е мъъъка. После съм си приготвила 1% of anything, даже нямам търпение да го почна.

# 49
  • Мнения: 0
Мерси Дидка. Ходи в Естърна, изпратила съм ти линковете за японския сериал, който търсиш. Работят си.

Алана , 1% of anything, го изгълтах на един път на руски  преди доста време. Ще ти хареса, но все пак да отбележа, че аз съм всеядна и всичко ми харесва,хахаха.

Tsv, добре дошла на борда. Надяваме се да останеш на кораба дълго време.

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 14:59 от dimetra56

# 50
  • BG
  • Мнения: 4 456
Аз пък свърших дрийм хай, и на мен така като на Алана не ми вървя много по мед и масло тоя сериал. Имах големи очаквания за него, но поне танци и музика имаше в изобилия. Сега ще мъдрувам какво  да избера, Мерито и пърсънъл тейст стоят изтеглени, но не ми се гледат сякаш. Мисл;я да видя първия филм на Ким Хьон Джунг- We got married, дано да става, ако не поне ще се кефя на оппа Laughing

# 51
  • Мнения: 0
Аз пък свърших дрийм хай, и на мен така като на Алана не ми вървя много по мед и масло тоя сериал. Имах големи очаквания за него, но поне танци и музика имаше в изобилия. Сега ще мъдрувам какво  да избера, Мерито и пърсънъл тейст стоят изтеглени, но не ми се гледат сякаш. Мисл;я да видя първия филм на Ким Хьон Джунг- We got married, дано да става, ако не поне ще се кефя на оппа Laughing

Скъпа, We got married не е сериал, а тв реалити шоу и може да се каже, че аз бях яко зарибена по него. Първите два епизода ги има на бг в Естърна, като са само частите с неговото участие. От там нататък.....ще трябва да гледаш на руски, стига да искаш ще ти дам всички подробности. Някои още са ми компа, също и всички субтитри от 9-та до 35 серия. 36, 37 и 38/последна с неговото участие, се чакат до 10 дни.

# 52
  • Мнения: 7 914
We got married има и английски субтитри -  ако иска, нека да каже, ще пусна линковете. Flutter

# 53
  • BG
  • Мнения: 4 456


Скъпа, We got married не е сериал, а тв реалити шоу и може да се каже, че аз бях яко зарибена по него. Първите два епизода ги има на бг в Естърна, като са само частите с неговото участие. От там нататък.....ще трябва да гледаш на руски, стига да искаш ще ти дам всички подробности. Някои още са ми компа, също и всички субтитри от 9-та до 35 серия. 36, 37 и 38/последна с неговото участие, се чакат до 10 дни.
Верно ли? Аз к'во съм разбрала тогава ThinkingНищо, сериал , шоу, все ще се гледа.

# 54
  • София
  • Мнения: 15 454
     Изгледах "Първи сняг", много хубаво филмче! През повечето време ревах, що съм станала толкова "дъждовна", не знам! Започвам "Fly, Daddy, Fly" сега!

# 55
  • Мнения: 0
нощен гост, ако започнеш да гледаш We got married , ще видиш това. Ето ти едно поздравче с твоя оппа и шоуто.

# 56
  • Мнения: 9 182
 Shocked
Почти за ден (и нощ,защото има и нощни птици  Simple Smile) сме изписали 4 страници.
Ама като краста са тези филми и сериали.

# 57
  • BG
  • Мнения: 4 456
dimetra56, мерси за поздравчето  bouquet

# 58
  • Мнения: 909
Момичета,пак са ни затворили темата ,не мога нищо да добавям. Thinking
Къде се виждаше,кой е админа на тези теми?Да им пиша,защо се получава така.... newsm78

# 59
  • Мнения: 0
Момичета,пак са ни затворили темата ,не мога нищо да добавям. Thinking
Къде се виждаше,кой е админа на тези теми?Да им пиша,защо се получава така.... newsm78

Като влезеш в бгмама, ходи на първия раздел- Правила, условия и т.н. Там има същата тема с правила и условия, мисля, че е най отгоре. Вижда се и кой е админ, а и в тая тема могат да се задават въпроси.
Да не би пък като се направи един път темата, после да не може да се преправя?

Общи условия

Активация на акаунт