Лежащи бъдещи мами заповядайте да не скучаем!!!

  • 24 810
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 644
Ей, Хари, чудесно си се справила  Hug Hug Hug
Нямам търпение да почваме новата тема, сигурна съм, че ще ни е на късмет  Praynig

Q-T, ще чакаме мерилки и теглилики  Hug 
Относно изследванията - не знам, на мен вече два пъти ми пускаха кръв и урина и май само толкова се полага по ЗК  newsm78

Славче, не знам защо ти махат аватарчето. Аз съм пробвала с друга снимка, която беше доста голяма и изобщо не ме пуска да я кача - директно ми изписва, че избраният файл е по - голям от разрешените и просто ме връща в началото. Та ми е странно защо на теб ти разрешават да си сложиш този аватар, а пък после ти го махат, понеже бил голям  newsm78

# 706
  • Мнения: 144
Честит понеделник на всички.Избутахме още една седмица. newsm44 newsm44
 Мото, нормално е да имаш течение,особено при бременност.Важното е да няма лоша миризма и странни цветове.
Q-T, приятни мерки и теглилки.
Алекс, много те мисля.Дано всичко се нареди по най- добрия начин. Praynig
П.П.Отивам да видя новата темичка.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
Направих и албумче в Снимка БГ. Потребителското име е на първа страничка в новата тема, а паролата ще я разпространявам на лични, който иска, ама предполагам че всички ще искате де ...  Grinning Аз вече качих първата снимка, така че можете да последвате моя пример, за да се запознаем.  Hug

Слави, ами не знам и аз защо ти махат аватара. Ама първо ти позволят да го сложиш и после ти го махат, така ли?

# 708
  • Мнения: 644
Аз нямам какво да кача в албума - срам, не срам, нямам нито една бременна снимка. В началото мъжо почна да снима шкембето, но то хич не се забелязва, а после като ме сложиха на легло, ми мина мерак за снимки и всичко друго. Трябва да наваксам, че още малко и пак ще съм без корем  Laughing Надявам се от съботната сватба да се сдобия със снимки и ще кача и аз  Peace

Искам да ви питам нещо встрани от обичайните ни тревоги - имам късогледство и миналата година, когато за последно ходих при очната, я поразпитах за диоптрите и раждането, обясни ми жената, че се прави някакво специализирано изследване към края, обаче на мен тогава хич не ми беше до главата и не съм разпитвала подробно нито какво представлява изследването, нито какво значи към края, т.е. в кой месец. Казах и на моята следяща АГ за проблема ми, пита колко ми е диоптъра и каза, че хич не е голям, но ако искам, за мое спокойствие ще ме прати в края на осмия на очен лекар да ми види диоптрите. Аз обаче знам, че не диоптъра е от значение, а състоянието на ретината и задължително трябва да мина през очен, за да видят какво е положението, все пак не бих си рискувала зрението само от зор да раждам естествено. А така или иначе си ходя всяка година на профилактичен преглед, но моята очна докторица е в болнични и не знам кога ще се връща. Та исках да ви питам - някоя от вас има ли подобен проблем, ходила ли е на такива изследвания, какво представляват, кога се правят?

# 709
  • Мнения: 192
Хари, много хубаво оформление и позитивни послания!  Благодаря !  smile3525

Ако може и паролата Simple Smile

# 710
  • Мнения: 398
Здравейте момичета,
чак сега се завърнах и веднага сядам да се отчета.Утре сутрин ме приемат в МД Варна за серклаж.Стискайте ми палчета всичко да мине добре,че днес доктора измери шийката 2,6.Така се надявам всичко да мине без проблеми и да се приберем тримата живи и здрави.Дано Господ е с нас.От тази вечер съм на антибиотик и вагинални глобули. Hug
Сега ще вляза и аз да видя новата темичка,но предполагам че докато ме изпишат вече ще сте я започнали.
Хари,и аз ще искам паролка

# 711
  • Мнения: 1 056
Q-T стискаме палчета за прегледа и дано сте станали порядъчно дълги и красиви Grinning
Хари,евала smile3501 прекрасна е  HugАз нямам снимки с шкембето ама сега зареждам батериите на фотото и довечера ще има "Щрак тюленче на портрет" LaughingОф мами, да ви се оплача мъжо накара майка ми да дойде да живее вкъщи до влизането ми в 30 г.с. #Crazy
Каза ,че вече се притеснява за психическото ми състояние Mr. GreenВечер съм бълвала хиляди думи без да се усещам LaughingАма  с мама месец и нещо е много бе ShockedНие сме свикнали от самото начало да живеем сами и сега не знам какво ще става.Това са вече около 9-10 години ooooh!
Така сама по цял ден ми е добре, а си имам и вас ,ама той не та не Crossing ArmsЩяла да готви ,да чисти,да го глади CrazyДо сега имах с какво да го оборвам,ама тия дни нещо не съм добра в аргументите явно newsm78
Кокетка ,точно до Технополис откриха Българо-Американски очен център и като ходя до Билла на разходки ще поискам телефон.Знам че работят със здравна каса , а  има ли  и много добра техника Peace

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 14:58 от diana_val4eva

# 712
  • Мнения: 1 056
Алекс Hug това е чудесно .Разбира се ,че ще стискаме палчета за вас тримцата Peace Peace Peace.А ти горе главата и спокойно, всичко ще се нареди както си трябва HugА темичката ще я започнем  още днес и ти ще пишеш в нея  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 165
Честита нова тема!!!Hariчудесна е новата тема,благодаря ти Hug
Честит понеделник на всички!!!!Искам и аз да се включа в албума,може ли паролка.... Praynig
Днес доктора ме викаше за последен преглед(ако нямам оплаквания докрая)...Бебчо е добре,вече е 2500 грама и живот и здраве след 2 седмици ще раждам PraynigДоктора каза че до секциото трябва да е повече от 3 кг...Това ме успокои...Тази болка от дясно която мислех че е от бъбрека,каза че била от бременноста,притискал се някакъв нерв...Днес изгладих дрешките з аболницата на малчо и приготвих всичко в отделни торбички да не ровя после...Чакам довечера мъжа ми да се прибере и да ми помогне да си приготвя и моя багаж....Ох хем нямам търпение,хем ме е страх многоооооооо...Това секцио дали ще боли?
Koketka,аз нямам такъв проблем,но моя позната имаше и към края на бременноста я пратиха на очен лекар които каза че въпреки диоптъра може да си роди нормално...Зависило от очното налягане маи...роди нормално и всичко и беше наред...Рано е да се притесняваш за такива неща мила... Hug
Мото и аз имам течение,ту изчезва,ту се появява,и всеки път казвам на доктора а тои все ми отвръща"Ми ти си бременна,ще имаш"...И никакви мерки не съм взимала,даже и секрет не ми е взимал...
Q-T стискам палци за прегледа Praynig
Силни прегръдки и за всички останали Hug

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
Q-T, хайде чакаме те с мерки и теглилки.  Grinning

Кокетке, аз нямам представа къде и кога се ходи за консултация по твоя въпрос. Ама знам че трябва да я направиш.  Peace

Алексче, всички мислено ще бъдем утре с теб и ще се молим да мине серклажа, като по вода. Ти вярвай, че е така!  Hug Мисля че така е най-правилно!

Диди, и  ние с мъжо от 9 години все сами си живеем, ама сега се налага да се редуват майка ми и свекито, за да гледат детето. Та ще изкараш и ти в тази ситуация, не я мисли...  Hug

Момичета, аз от тази си бременност също нямам снимка, ама качих една със Софи, да ви се изфукам с прекрасната си дъщеря ...  Laughing  Laughing  Laughing

# 715
  • Мнения: 165
Aleks,Didiписали сме заедно...
Aleks,изпращам ти цялата си положителна енергия  за утре PraynigВсичко ще мине добре.... Hug
Didi,по добре да не си сама повярваи ми...аз изкарах 9 месеца почти сама и психически вече не съм същата....Аз много исках маика ми да доиде,но уви нямах късмет... Hug

# 716
  • Мнения: 165
Hari малката е страхотна принцеса...Да ти е жива и здрава и много радост да ти носи... Hug

# 717
  • Мнения: 398
Много ви благодаря за подкрепата.И аз ще си мисля за вас докото съм в болницата,какви ли ги вършите без мен.
Хари ,страничката ни е страхотна.Аз ще си кача снимка като се прибирем,защото и аз нямам с корема,а съм като пингвинче Laughing

# 718
  • Мнения: 144
Алекс, стискам палци. Hug PraynigВярвам,че всичко ще се нареди.Ако можеш сподели колко е цената на серклажа в МД.
Хари, може ли да ми пратиш паролата.Аз нямам снимка на корема, но ще си направя тези дни и ще кача.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
Благодаря ти, Зази!  Hug Тази снимка е от миналото лято, на първия й рожден ден. Сега е малко по-големичка, но нямам подходяща снимка с нея, та затова тази качих. Ама по-нататък пак ще ви се представим.  Laughing
А за секциото ще ти кажа само да се настроиш положително! Вярвай че всичко ще мине, както трябва, като по учебник и най-после ще се срещнеш с най-безценното си Съкровище! Ти отиваш на среща с твоето бебе! Няма по-голямо щастие от това! Само тази мислъл да ти е в главата и ще видиш, че всички страхове и притеснения ще изчезнат!  Peace Най-важното е след секциото, когата вече ви накарат да се раздвижвате на другия ден, да не се залежаваш, а да ставаш постоянно, поне в интервал от 15мин. - ставаш, обикаляш стаята и пак си лягаш, след 15мин. правиш същото и така цял ден. Аз така направих по съвет на сестра ми и да ти кажа на 3-ия ден от секциото тичах по коридорите, всички ми казваха, че летя, сякаш не съм оперирана. Ама аз летях, защото бях родила своето Съкровище и това ме караше да се чувствам най-силната и можеща жена на света и нищо не можеше да ме спре! Трябваше да се възстановя бързо, за да мога да си гушкам детето и да му се наслаждавам, а не да пъшкам и охкам от болка. А след секциото в реанимацията през цялото време ще ти вливат обезболяващи, така че няма да те боли.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт