47 пъти "Ура", в Канада дойде пролетта!

  • 28 588
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Шемет, пускай нова тема, не се стеснявай.
В Канада жега е голяма, идвай зимо, че ми прималява  Wink
Да те питам, ти ли беше в Лавал?  newsm78 Трябва ми малко инфо за района?

# 721
  • Мнения: 0
Няма да се смеете, това са моите предложения:

Хайде дружно всички мами да посрещнем идващото лято в Канада с много слънце и мечти
Отново лято е в Канада, хайде дружно да се обеденим и хубави места да посетим
Лято, слънчеви мечти, хайде всички мами в Канада да се преброим
Всички мами и дечица са щастливи, когато лятото в Канада наближава
Лятото е вече факт в Канада-време е за приключения и слънчеви игри
Ех, лято, ех дъжд така аз обичам моята Канада
Нека дружно да открием летния сезон в Канада с много песни, смях и хубави мечти
Слънце, дъжд и буря, канадската мама много се вълнува
Хайде с бански по езерата, че лятото  в Канада ни чука на вратата

# 722
  • Мнения: 3 932
Ето mоята оферта -
48 каmбани, в Канада по дърветата не растат банани
 newsm08

# 723
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Николова, на козметик никога не съм ходила - някой ще ме светне ли какви процедури извършват  Blush Иначе, ако някой се интересува от масаж - мога да дам координатите на една невероятна мацка  Grinning (дава и бележки за иншуранс)

мамамия, за Отава аз бих ви препоръчала да си вземете автобусен тур - те обикалят на всички интересни места и си имат разписание, така че ако хванете тура по-рано сутринта можете да слизате и да разглеждате всяка забележителност по пътя и просто да хващате следващото автобусче да ви заведе до следващата забележителност  Grinning Около Биодома не се сещам за интересно място за ядене, в самият биодом си има  Rolling Eyes ама не са някакви кулинарни чудеса, само като студен бюфет май. Зависи какво търситe. Самият биодом е точно до метро станция - така че за 10 минути сте в даунтаун, а там ресторанти - бол.
Ние много много не излизаме по ресторанти, да не каже хич  Laughing ама ето тук може да се ориентираш:
http://restomontreal.ca/


# 724
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Мамамиа не съм в Лавал.

Николовата аз съм на домашно щавене, че това ходенето някъде е много сложно за организиране. Имам апаратче за топла кола маска, но ползвам и студени и електрическа скубалка.

# 725
  • Мнения: 34
new mom, ти ако си раждала тук, можеш ли да кажеш в коя болница /може и на лични/

съжалявам Галче, но нямам идея как са болниците, родих в БГ

# 726
  • Мнения: 231
Галче, според мен е по- важно дали болницата има добри специалисти, а не толкова апаратурата. Стискам палци да направиш правилния избор. Praynig

# 727
  • Мнения: 319
mamamia, аз съм в Лавал. Какво те интересува по-точно? Аз не че съм ходила тук по някакви забележителности, знам само за един музей на децата, където било много хубаво за малките, ама ние още не сме се наканили да отидем. Сега ще потърся линк към сайта им. Ето линк: http://www.museepourenfants.com/
Аз не съм наясно нито с хотелите, нито с ресторантите.

# 728
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ей честна дума избихте рибата със заглавия ....  Shocked
Отнемам ви микрофона  Mr. Green

Мамамиа я сподели за кога се планира кацането ви в Монреал  Flutter


# 729
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
TariliMom, благодаря ти  Hug
Благодаря и на кака_Дора  Hug

p4eli4ka, музея ми е в списъка вече /мерси за линка/, въпроса е като излезем от него да хапнем нещо преди следващата спирка. Гледах Carrefour Laval /3003 Boulevard le Carrefour, Laval, QC H7T 1C7/, на сайта им ми дава план на магазините на френски, на всичкото отгоре не иска и да ми го увеличи, та са ми едни дребни букви, виждам само големете магазини и входове от 1 до 7 къде се намират, другото е в мъглата. Ако можеш да ме насочиш къде са им храните, от къде да влезем, че да не губим време да обикаляме /вход 7 ??/ из целия мол.

забравих да сложа линка, на втората страница е:
http://www.carrefourlaval.ca/SiteCollectionDocuments/Répert … ept2010_Final.pdf

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 10:13 от mamamia

# 730
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Мамамиа я сподели за кога се планира кацането ви в Монреал  Flutter

Хехе, кацане, ние пеша ще дойдем    Joy
На 18 юли вечерта ще сме пристигнали /идваме от Upper Canada Village/ и на 21 юли рано сутрин отпрашваме за Сафари парка или за Зоо Ганби /още се двоумя  newsm78/ после към Магог.
На 5 август вероятно ще спим пак в Монтреал, но не е сигурно през деня дали ще сме там /още доизкусурявам плана/.

# 731
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Мамамиа ние сме ви на входно-изходната точка между Онтарио и Монреал  Wink така че ни вмести в програмата пък като наближи ще видим как ще се организираме.
Добре сте я нагласили програмата ще разгледате доста неща.

# 732
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
НОВА ТЕМА

Да я напълним с хубави летни емоции  Hug

Ако съм пропуснала да впиша някоя мама бързичко казвайте че май само днес мога да редактирам първия пост  newsm78

# 733
  • Мнения: 31
здравейте, мами, не ме познавате, но се надявам някой, ако знае да ми отговори - има ли аналог на Дуфалак-а за бебета, който мога да купя тук в Монтреал без рецепта, доста ми е спешно, нищо не помага - масаж, пюре от сливи, круша, аз ям разхлабващи, но не става. Та надявам се да има, мамите от България пишат, 4е добрев и бързо действа.
Мерси и лека ве4ер

Общи условия

Активация на акаунт