Жената Овен 23 тема/великденска

  • 21 016
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МЕГАНЧО,
ТвойтУ ЕмчУ, де не е кЪт мойтУ Марти....самУ рИвешИ. Заспиваше си във 20.30 чинно като добро дете, ама като стане 1 часа след полунощ, започваше концерта rotfImao
И да си намериш нещо подходящо. Емчо вече не ти ли свали килцата? Я мЪ питай мене моето диване като беше вече на 10 месеца аз как сЪ бяФ вталила newsm03 И ти шЪ сЪ вталиш, може малко по късно, ама като почне Емчо да препуска като конче, шЪ тЪ пИтамИ тогава smile3503 smile3521

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 140
и аз искам на плажаааааааааааааа  newsm45 ама нема,че ако отида тази година ще ме помислят за излязъл на сушата кит

# 62
  • Мнения: 157
Хич не ми пука - кит, не кит, ще се разходя по Варненските плажове юли или август. Качила съм 10-тина килца за няма и два месеца. Язък ми за диетите миналата година. Ако вляза във форма - ок, ако не - ще бъда най-прекрасната пищна дама на плажа  Joy

# 63
  • Мнения: 636
На мен не ми се сърдете, че не се разписвам често Praynig Гледаме се сами с малката по цял ден и докато я кърмя чета какво сте писали.
Ели, успех в работата.
За килца хич не ми се говори. Имам да свалям 10, но няма да стане преди да отбия зайчето.
 Hug за всички!
Черпя за здравето на Ан-Мари, става на три месеца днес Simple Smile на мама зайчето Simple Smile

# 64
  • Мнения: 678
Ну Заяц ,живо и здраво да ти е детенце,много послушно и усмихнато.

Днес мъжо има РД/както и мъжът на Медузка/....нали така ???
Почерпката довечера,след малко  я започвам.......

# 65
  • Мнения: 608

И внимавайте с алкохола на купоните, че сменяме козината  Joy Joy
Зайо, да ти е жива и здрава хубавицата  Hug
И моите килца за сваляне са около 10.. Sad
Пепи като те знам какви софри ще опънееш! Обаче бях пропуснала, че и твоя мъж е телец. Ставаме 4 варненки с мъже телци. Бреееех, златни тия мъже бе  Grinning

# 66
  • Мнения: 636
Да са ви живи и здрави мъжете Пепи и Медузка. На ръце да ви носят Simple Smile !

# 67
  • Мнения: 157
Ставаме 4 варненки с мъже телци. Бреееех, златни тия мъже бе  Grinning
И жени, и жени  Joy

# 68
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Привет!
Днес ще се въздържа од разходка...
Зайче, да е живо и здраво малкото зайче!
Пепи, Медузка, да са живи и здрави вашите съпрузи и много да ви обичат, слушат, глезят....
Златни са тези телци - и мъжете, и жените!
Хубав ден!

# 69
  • Мнения: 608

Поздрав с нещо, което свърших преди малко. Не правете това и вие! Или поне се оглеждайте  за кръвосмучещи буболечки, влажна почва и разгонени овчари наблизо  Joy Joy

# 70
  • Varna
  • Мнения: 2 596
То хУбУ да мЪ налязят пИпИруди, гУляма рУмантикЪ..... ама кърлежи и овчари....аДи нЕма нужда. Ама тЪз мУма шЪ настинИ бе Ели. Нещо много хладно ми се струва като гледам картината...че и облаците дождоносци newsm78
 Иначе пак тЪ пУФалвЪм Hug
ЗАЙЧЕ,
Ти си извинена, може да се разписваш рядко Wink Hug Много да ти е здравичко, малкото Зайче, че да си спокойничка!!!
Много се радвам, че се разписахте останалите, ама много Hug

# 71
  • Мнения: 410
здравейтеее.зайче-да ти живо и здраво детенце!за свалянето-аз имам около 3-4,ама пусто не става,с гоям зор докато съм сега при мама свалих 3,ама голям,а има ощеее иначе и аз плажа ама с рокля ooooh! Whistling Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 19
Ееееееееееее, Овнички /Варненки/,   bouquetкак съжелявам, че не успях да се организирам по-рано и да направим една импровизирана среща / може би в Кончето/.
Дойдох до Варна, ама беше малко късно. Видяхме с Ели, пихме кой чай, кой кафе. 
За първи път се виждам с Елинор 777, а имам чувството, че се познаваме от години!
Делтичке, колко много съжелявам, но трябваше да тръгваме за СЛ. Бряг.
Момичета, лятото е пред нас и аз ще съм само на около 90 км от Варна. Все ще си спретнем купонче/ Ели ми каза оттук, оттам за последното ви похождение в Пиано бара/
Делтичке, няма ли да ни помогнеш относно проблема с килограмчетата? Чух страхотни неща за теб!
Боби, какви обувки купи за хубавата сива рокля?
Ну ЗаяцHug
Пепито и Медузка, да са ви живи и здрави и много да ви обичат!
И на всички останали - лека и хубава нощ!!! Heart Eyes

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Добро утро!!!!!!
Закусвам сметана - 20 % масленост - държи ми ситост до 13 часа без да почувствам глад, пък и вече не ми се закусват яйца.... На недиетичните - предлагам пържени филии със сладко от боровинки
 
Мери, сивата рокля ще облека в неделя - ще кръщава дете, нямам обувки, но мисля да не купувам, ще видя по-затворени сандали... Ще пусна снимки....
За бала си упих друга рокля - обещавам да я снимам....
Лейди, днес ако е слаб дъждеца подходящо ли е за разходка?
Делти, аз искам рецептата за борба с кг, че моята доживотна на моменти ме изморява, а знам, че ако се отпусна повече от 3 дни ще е с трайни отражения... Embarassed Embarassed
Другата седмица е "серенадата" на учениците, а след това ги изпращаме с последен училищен звънец на 11.05.....
Пожелавам ви един свеж и топъл пролетен ден като сутрешна чаша кафе.
Не забравяйте, че дори когато вали, слънцето пак е с нас, просто е скрито зад облаците и ни се усмихва от там Simple Smile  Да му се усмихнем и ние и да направим деня си цветен и слънчев Simple Smile))

# 74
  • Varna
  • Мнения: 2 596
БОБИЧ,
Ама как знаЙш бе Душата, какво да изцопкаш тука за ЕдИнИ Hug това всичкУтУ го обичам и хич не пазя диети. Какъв съвет да ти дам точно на тебе, която препускаш като унгарски кон, която ходи и на походи и на тренировки повече от мене. Аз ти се възхищавам как ги бориш килата си, за тВа Ич не се боря. Моите тренировки мисля не са толкова натоварващи като твоите. Ходиш на две места на работа, по голямо сваляне от това, какво да кажа!

МЕРИ,
Абе ти, какви неща си чула за мене, няма такова нещо като диети, при мене. Във групата има слаби момичета, аз хич не съм от слабите. Е ходя да пъти във седмицата на гимнастика и танци за по два часа. Това са 4 тренировки...нищо повече. А и не ме уморяват така, че да горя калории. При мене е ей, така за кеф и тонус. Тя Еличка, ме е похвалила много, ама многооооооо. А трябва като момичетата да взема и аз да почна една диетка, да огранича сладко и тестяно. Ако знаеш като почнат да спазват, за нула време свалят. А точно Еличка съм я виждала как сваля, докато се обърна да и кажа ДобрЮутрУ и ЕлитУ вече10 кила свалила. И това не е преувеличение. А пък щом си на 90км, от Варна, може ей така Ина разходка да си направим до тебе, ако е удобно Hug

На всички останали едни силни гушки, ама многУ силни Hug А аз шЪ сЪ рисувам, че пак отивам на Физиотерапия. Оффф, имам и утре, че и заради тия почивки по празниците ми се удължава и другата седмица, а трябваше да я приключа утрЯ Sad

                                             

Общи условия

Активация на акаунт