Жената Овен 23 тема/великденска

  • 21 038
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19
Делтичке, нямах предвид диети, защото  изобщо не ми се отдава, все прегрешавам с нещо, но пък от упражнения и тренировки не бих се отказала.
И на мен тестяното и сладкото ми са проблема. Определено имам нужда да се постегна отвсякъде, но с годинките става все по-трудно.  #Crazy
А Ели каза, че изглеждаш страхотно. Peace
За разходката -  иска ли питане - ще е удобно и още как, даже ще е прекрасно. От следващия месец много често ще съм в Сл. Бряг. Ще ми дойдете на гости задължително, желателно с преспиване. Вчера ангажирахме един голям апартамент за целия сезон, така, че терен има. Hug Hug Hug
Хубав ден на всички!!!! Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 608
  Мери, колко му е да не дойдем на гости да те видим лятото Simple Smile  Laughing Не съм срещала хора по-навити от зодия овен. Днес пак не съм на работа, че го пишем дъждовен и вечерта съм на изложба с Ягодка. Който иска да заповяда да се видим, че имам едно панетоне да предам за дружината от Мери  Hug. (крайно време е, защото мъжа ми прави обиколки около него като Вълкът около Червената шапчица)  Joy
 Мен за диети не ме слушайте-аз съм несериознише лейдише  Joy Joy
Вчера се запознах с един гватемалец-художник, ама страшно готин тип Simple Smile Искам да ви покажа няколко неща от него, много ме кефи творчеството му.




Тъй де-поканих ви на виртуална изложба на един талантлив човек от другия край на света Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 12:38 от Елинор 777

# 77
  • Мнения: 481
Ай ай Боби и аз сваляне на 3-4 килца си мисля ама с тая твойта закуска тия грешни мисли много бързо отлитат.  Joy Ама и аз диети не мога да пазя де, повече движение ми трябва на мен, щото ако мина и на диета ще умрам от глад направо.  Crazy
Ели благодаря за виртуалната изложба на този прекрасен художник.   bouquet Аз като не мога на реални, ще гледам само виртуални.

Аз следващата седмица сряда и четвъртък ще почивам (по потвърдена и неоколнчателна информация) да спретнем едно морско конче по някое време си мислех аз.  newsm78

# 78
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МЕРИ,
Душко, тя Еличка, щото си ни обича и във нейните очи всички сме прекрасни. А и художник, сигурно вижда прекрасности във нас, които ние не виждаме Simple Smile

ЕЛИЧКО,
Благодаря ти за колоритните картини...много ми харесват....напомнят ми за картините на Фрида Кало също. А и съм ги виждала тия хора...преди години...виждала съм същият този колорит, пазарите. Много обичах да съм сред тях и да зяпам, и да дишам този странен аромат там на оново място, да си пълня очите със толкова различни и интересни за мен неща.
Най-сърдечни поздравления на Гватемалеца, страшно ми харесват картините, така му кажи!!! Припомни ми младостта. Божеййй колко млада бях тогава когато бях там...тъкмо бях направила 23....

КОКОШИНЧИЦЕ,
Съгласна за Кончето, ама може ли във сряда, моля Praynig Ако не може пък, няма проблем, шЪ сЪ видим друг път.

# 79
  • Мнения: 481
Е е писах писах и сесията ми изтекла.  Joy
Делтичке, не ме бива по организацията много.
Да го направим сряда тогава Wink

# 80
  • Мнения: 0
Ехооооо Hug Heart Eyes Hug
Айде да се разпиша и аз, че от доста време не съм писала тук, но бях в Добрич и не си взех топа Wink.
Вчера се прибрах, но посрещах гости, а и цялото ми внимание беше насочено към мъжо- беше рожденик  cook. Мерси за пожеланията ви Hug.
Зайче, да ти е жива и здрава малката Ан-Мари Hug.
Мери, радвам се, че си се запознала с таланта на компанията Grinning.
Ели, новата ти рисунката много ми харесва и виртуалната изложба де Hug.
Кокошинке, аз съм навита за сряда thumbsup.


# 81
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Добър вечер!!!
Прибрах се от тае-бо, изкъпах се, хапнах и сега ще си почивам пред ТВ и лап топа... Имам дрехи за сгъване и прибиране, но....
Много, много ми е уморено .... май трябва да позабавя темпото....
Ели, много интересна изложба!
Хубава вечер!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 113
Само се разписвам да не ви изтърва дирите. По празниците имах рожденник- мъжа ми, в неделя сме кръсници на една сватба. Като мине данданията ще докладвам

# 83
  • Мнения: 608
Ако си мислете, че няма да изпляскам 3 снимки от днешната изложбаа  Mr. Green Само Ягодка ако иска- ще скрия нейната, ама е толкова сладка като ягодка, че е грехота  Hug

Понякога ме гепва нещо като завист като видя толкова талант..
А бе моето теленце последно ли е?
Боби, ако не намалиш темпото-вече ние ще окапем от умора само докато те четем  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 481
Само 3 снимки ли успя да щракнеш  Whistling
А няма да махаш ягодка, ама и двете сте много сладки  Hug Hug Hug
Боби откакто пиша в тази тема и те познавам (макар и виртуално само) за пръв път казваш че си мноого уморена.
Аз ако изживея само един твой ден на пълни обороти, до вечерта ще трябва да ме стържете от леглото или ако не съм успяла да се добера до него - от там до където съм стигнала за да се разложа.  Crazy

# 85
  • Мнения: 157
Боби, разрешавам разходките  Joy

# 86
  • Мнения: 19
Ели, много хубава изложба си ни спретнала! Благодаря! Hug
Айде следващата да е твойта, Талант Овенски!!!
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 87
  • Сливен
  • Мнения: 140
цоп,да се обадя че съм добре  Hug Whistling
преди малко приключих с готвенето и правенето на козунаци,утре мислим да ходим на гости на кръстниците ни ,а не сме ходили от две години,че забърках набързо козуначета,утре ще купя едно пиле на грил и малко мезета и ще съм готова
ели страхотни сте,и картините на гватемалеца са много хубави    bouquet
аз отивам да си лягам че малкия ще ме събуди след три часа
за кг хич не се обаждам  Whistling ooooh! от  октомври 2009 (като отказах цигарите,после бременност и раждане) до сега съм 20 кила отгоре  #Shocked ,хич не ми се мисли как ще ги свалям
лека за сега,желая ви спокойни или страстни сънища,кой каквото пожелае   love001

# 88
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Добро утро!!!!!

Петък е - последен работен ден!
В събота мисля да се отдам на почивка!
Мириамс, какво желание да готвиш в 2 часа  Shocked шапка ти свалям.... Весело изкарване при кръстниците!
Хубав ден!

# 89
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен! Heart Eyes
Боби, благодаря за кафенцето.
Блазе на всички, които вече си мислят за почивка. При мен скоро не се очертава такава!!!!

Общи условия

Активация на акаунт