Отговори
# 705
  • Мнения: 152
Здравейте мамита!

ЧРД Наде и на всички, които съм пропуснала. Да сте много здрави, щстливи и спокойни мамчета на щастливи бебета през м. септември!

Аз не съм писала тия дни, ама няма и какво. Преместихме се вече при мама...поне къщната ми работа ще е по-малко Simple Smile

Хубав ден от мен

# 706
  • Мнения: 1 056
Ох,Пипи  аз като се омъжвах беше през седмицата Laughing Със съпругът ми подписахме и той даже бързаше за работа,че в същия ден го издигаха в службата и аз като добра съпруга го натирих  LaughingВсе пак става дума за неговата кариера и парички за мен hahahaПосле с кумовете бяхме на парти ,което съпругът ми преживя още 2 дни в главобол.Нещо не ми бе мечта да се видя в бяла рокля Mr. Green Та акъл за свадба не мога да давам,но ако има други въпроси ще ги обсъдим. Hug

Ив, май вече ни завижда за Нареченските бани hahaha hahaha
Кокетка, с връзки бабите ще ги елиминираме LaughingТе и без това ходят по цял ден като коне по улиците Mr. Green
Ренка, мъжлето  ти" заврян зет", а ? Mr. Green

# 707
  • Мнения: 2 169
nadia_8405, честит рожден ден! Много здраве, любов и усмивки!
Добре дошла на мамата с близнаците, аз съм леля на близнаци - страхотно е  Hug

# 708
  • Мнения: 191
Здравейте мами Hug
Надя честит рожден ден  bouquet
Добре дошли на новите попълнения лека и спокойна бременност.
Пипи13 аз не се сещам за подходящо място, което да може да се ползва за целта, съжалявам. Blush
Хубав ден на всички! Hug

# 709
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
Диде и Кокетка компанията ще я заформите сигурна съм,ама въпросната дестинация не и е добра славата.Изберете някое екзотично място.Това са ми притесненията. hahaha

# 710
  • София
  • Мнения: 8
Искрено благодаря на Съншайн, Титолина, Диди, Кокетка, Лили  Hug Hug Hug Heart Eyesи дано не съм пропуснала някой! Аз преди много харесвах от време на време да ходя в Бояна, в пицария Смайл, но после я закриха, не знам дали на нейно място има друго заведение! Там имаше невероятна гледка към София, обслужването беше на ниво, а храната вкусна, на чист въздух и без силна музика! Още веднъж много благодаря, а иначе предварителна огранизация ще има  chef bowuu  bouquet, но не като за нормална, голяма сватба! Все пак ще имаме и рожденник! Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 1 056
Диде и Кокетка компанията ще я заформите сигурна съм,ама въпросната дестинация не и е добра славата.Изберете някое екзотично място.Това са ми притесненията. hahaha
На екзотично място няма да ни вземат  hahaha hahaha

# 712
  • София
  • Мнения: 328
Здравейте,

покрай ремонта в къщи ту има интернет, ту няма, компютърът ми е зарит, а и времето, в което в къщи не се тропа и кърти, гледам да го проспивам.
Много ми липсвате и не мога да насмогна да ви изчета от последните дни.
Утре сме на лекар и след това, надявам се края на ремонта да е скоро, започвам да мисля сериозно за организацията за раждането.
Евита, имаш ли информация за д-р Гагова, по времето на нашето раждане дали ще е тук, или все още е твърде рано? Само малко да се окопитя и ще ти пиша на ЛС ако може да ми дадеш контакт и на акушерките  Hug
       Целувки на всички и надявам се да се чувствате добре.

PS - за фейсгруп групата ще пуснете ли линкче, когато е готова  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 3
Пипи13 нашата сватба миналата година я правих малко извън София,в Железница след Бистрица се намира.Много е красиво на вън в градината казва се ресторант''Брезите'',цените са поносими не е скъпо,има място за паркиране и е тихо няма да има трамваи,автобуси и подобни да ви пречат,много е приятно мен много ме беше яд,че нашата сватба беше зимата и не можех да се възползвам от градината.За съжаление обаче нямам снимки от вън да ти покажа,ако ходим скоро ще я снимам и ще ти покажа....
За друго място не се сещам,защото ние предимно около София ходим на приятни заведения с градина

# 714
  • Мнения: 5 940
Здравейте  Simple Smile
Честито на рожденичката. Наде, желая ти здраве, късмет и много, много щастие през септември и занапред.
Радвам се много на хубавите новини около Диана и LiletoYa . То си беше ясно,де..
hena, стискам палци всичко да е наред  Hug
Бройте ме и мен за Наречен. Страдам от трайно безсъние. През деня, ако не съм на работа, може и да подремна, но нощем е някакъв ужас. А и бебока тогава е най-активен Simple Smile
Вчера мислех за пренаталното възпитание. Когато бях бременна с Иво, се стараех да съм заобиколена само с хубави за сетивата неща, говорех му, четях, слушахме хубава музика. Сега нещо не ми се получава, а и да не говорим, че в най-важните за развитието на мозъка на детето месеци,  бях в някаква депресия и баш като за санаториум в Наречен или подобни места.
И ми става много гадно. Та може би не е лошо да си пусна и аз отново "Тайната", макар да не вярвам особено, че съм способна да се повлияя от филми или книги, особено насочени към хора с друг тип култура и световъзприемане.

# 715
  • Мнения: 92
Здравейте ! Пипи 13 много зависи какво точно търсите , колко души сте ,   колко парички ще отделите аз не мога да помогна ако беше във Варна щях да ти предложа двора си за купон ама далечко сте .Нашата сватба беше на 22 юли  2005 не сме ходили на ресторант понеже тепърва строяхме къщата и решхме да си спестим тези пари бяхме 25 души и празнувахме вкъщи .Прекарахме си чудесно !  Heart Eyes Ето да ни видите  http://album.svatbata.bg/m_b_enevi

# 716
  • Мнения: 68
здравейте

наде честит рожден ден,пожелавам ти най-вече всеки следващ рожден ден да празнувате заедно с бебчето newsm59

маги благодаря ти за отговора.това с пояса си е доста добра идея и определено ще присъства в багажчето ми за болницата,че няма как да нямам нужда от него(е дано да нямам де,ама се самнявам ако раждането протече нормално с тези напъни Rolling Eyes)

пипи аз също нямаше как да помогна понеже не съм от сф Rolling Eyes  дано да намерите нещо подходящо

аз не помня с какъв хемоглобин бях с краско обаче почти до края пих малтофер.засега не се налага но ще видим на следващите изследвания.утре съм на док и предполагам че ще ми пусне изследвания

колкото и да се опитвам да променя лентичката със синьо щъркелче не ми дава.за първи път ми се случва значи,а за пореден пъут опитвам Crossing Arms newsm78

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 13:18 от eniq

# 717
  • София
  • Мнения: 8
Благодаря на Натали, Hug задължително ще проверим това заведение!
Миленка, много ме трогна,  Hugтолкова си мила, направо, много хубаво ми стана!
Ения, благодаря ти, Hug май ти беше от Благоевград, имам специално отношение към него, учих там цели 4 години! Поздрави!

# 718
  • Мнения: 79
Привет пупинки  Hug
Добре дошли на новите мамчета, пишете ми на ЛС за да ви добавя в списъка. Мамчетата, които не са ми казали лично пола на бебчетата си и те да ми пишат.

По дискутираните теми няма да се включвам, че съм ви чела по диагонал. Вече втора седмица сме болни с Али и хич не ми е до четене и писане.  Sick

Хайде хубав ден  Heart Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 159
Честит рожден ден, Наде! Здраве и радости ти пожелавам!

Паолина, препоръчвам ти магазин http://www.babymallsofia.com/ Лесно ще го намерите с навигация. Магазинът е огромен - има мостри на много марки на колички и легълца, столчета за хранене, дрехи, всичко за бебето - истински mall. Аз съм ползвала Чико, най-новият им модел, с всичките му екстри и бях мн. разочарована - количката не е маневрена и изобщо не я препоръчвам. Аз я продадох на 5ия месец и си купих друга.

Пипи, на първо четене се сещам за ресторант "Воденицата" в Драгалевци и "Перла" също в Драгалевци, текат поточета през градините им...
Нашата сватба не беше традиционна... Решихме да е на Арбанаси. Избрахме си дата 20.08.2008, падаше се през седмицата... Подписахме в кметството, венчахме се в един от манастирите и отседнахме в хотел - къща музей, паметник на културата с огромна градина. Всичко беше автентично - стаите, механата, двора. Направихме си лятно градинско парти в много тесен кръг, атмосферата беше уникална. Аз бях в бяла рокля от лен, с тънки презразмки, надолу асиметрична, а на бюстието пришита дантела на една кука, младоженеца - с ленен панталон и риза....

Общи условия

Активация на акаунт