Звездни компромати-100

  • 58 113
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3
Аз изобщо не знаех, че е болен. Нека почива в мир! Cry

# 541
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 604
Жалко  Flowers Rose

# 542
  • Мнения: 4 120
 Много ми е мъчно за Иван Славков. Беше ми един от най любимите клиенти. Обеща ми, че ще дойде на именния ми ден, Цветница. Но може би някъде другаде. Има тема за него в клюкарника днес.

Ще пусна малко НиЛо, да се върнем на темата.
18+
1 2  3

# 543
  • София
  • Мнения: 351
Галена, Емилия и Весела Тотева
Пак те плюс Зара, Теди Велинова и Юлия Юревич
Галена не ми харесва с това русо, добре си беше с малко по-тъмна коса.

# 544
  • Мнения: 5 008
Всички го махнаха това платинено русо, а Галена сега се сети за него  Rolling Eyes евтинее. Весела Тотева колко е висока? Тези са кето камили около нея  Laughing

# 545
  • Мнения: 2 414
Много е сладка Веесла Тотева,а Емилия колко добре изглежда с нормални дрехи. Whistling

# 546
  • Мнения: 2 013
...
Ще пусна малко НиЛо, да се върнем на темата.
18+
1 2  3

не прилича на себе си, много е хубава така Peace но ми се струва яко фотошоп  Mr. Green

# 547
  • Мнения: 3
Галена наистина не е добре с това русо, а пък Весела Тотева - обратно, харесваше ми повече с платинено русо. Емилия си е ок те винаги и правят хубави грим и прическа

# 548
  • София
  • Мнения: 10 369
Това на третата стимка дето се вижда на дясната гърда отдолу - от белета от имплантите ли е или е сянка? От къде се поставят имплантите въобще в БГ?

# 549
  • Мнения: 2 280
Това на третата стимка дето се вижда на дясната гърда отдолу - от белета от имплантите ли е или е сянка? От къде се поставят имплантите въобще в БГ?

и аз го забелязах, според мен е от импланта.

# 550
  • София
  • Мнения: 6 011
Галена е при Росен Петров. Не изглежда много добре.

# 551
  • Мнения: 6 304
С тази зализана коса лицето и изглежда много широко, като селска мома е Галена.

# 552
  • Мнения: 31 317
Така изглежда състарена. Peace

# 553
  • Мнения: 2 478
Да, много по-възрастна изглежда...и е прекалено намазана в лице. Несполучлив look.

# 554
  • Мнения: 2 172
Каза,че е имала две участия тази нощ,предполагам затова изглежда толкова уморена.

Но цвета на косата,прическата и блузката не ми харесват.Правят и врата огромен и  я състаряват страшно много  Tired

Общи условия

Активация на акаунт