Февруарското човече смело гука вече! Тема 6

  • 23 222
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 73
Добро утро и от нас с Боби  Simple Smile От кафето си взимам веднага, слагам дребния за сутрешния сън и се връщам да чета старите теми, че не съм чела отдавна Embarassed

# 61
  • Мнения: 181
Добро утро ,днес ставаме на 3 месеца-много съм щастлива,минавам да почерпя за здраве,честито и на останалите бебчета,макар и януарски бебета ние винаги ще си останем при вас,да не говорим,че нашия термин беше последно 01/03/2011 така ,че Rolling Eyes[img]

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 197
   Добро утро мамчета.И ние се завърнахме най-накрая.
   Честита месечинка на всички които са празнували през тези дни. Hug
   Амидалче,радвам се че вече сте добре и че сте си в къщи.От сърце ти пожелавам този кошмар никога повече да не го изживяваш.  bouquet
   Весел и усмихнат ден  Hug

# 63
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ИВАН, БОРЯНА, НЕЛИ, БОГДАН И ДАНИЕЛА! ДА РАСТАТ МНОГО ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!   bouquet
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА КАЛИ И ВАЛЕРИЯ НА ПАТЕРИЦИ! ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ТОТОНИ! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БЕНДЖИ И ИЗОБЩО НА ВСИЧКИ, КОИТО СТЕ ИМАЛИ ПОВОДИ ТЕЗИ ДНИ! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИТЕ ХОРА!
ДИДИ - снимката е страхотна, а мъниците са чуднички!
ГАТОФИЛИЯ - благодаря и хайде да се стягаме за среща, но пак заоблачаване и валежи от утре го дават #Cussing out
Много хубаво си изкарахме празниците - обиколихме бабите, разходихме се с татито и вчера даже кърмих навън Grinning прибрахме се в 20:00 за Стъклен дом Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 64
  • Мнения: 991
Честити месечинки на днешните празнуващи!  Hug

Хубав и слънчев ден от нас!  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 26
Добро утро!Тази сутрин оставих 2-те госпожици на тати и излязох преди първи петли за да стигна до Младост Tired .Справил се е супер,трябва по-често да му ги оставям  Mr. Green
 
Честити 3-ти месечинки на ИВАН,БОРЯНКА,НЕЛИ,ДАНИЕЛА и БОГДАН! Tada
Честити 2-ри месечинки на ГАБРИЕЛА и МАРТА!
 ura

Мим,взимам си и кафе и компания  smile3508

Прекрасен слънчев ден! Hug

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 09:49 от Стани~87

# 66
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте, ето ме и мен. Прецака ми се компютъра и пиша от телефона. Ако някой има зарядно от тошиба което продава моля да ми пише. При нас няколко нови неща, за алергията продължавам да отхвърлям възможности, май не е и от кравето мляко, което много ме успокои. Купих си електрическа люлка втора ръка и направо се родих, вече мога да отида до тоалетна или да ям и да свърша някаква работа

# 67
  • Мнения: 194
Добро утро маминки и сладки бебчовци Heart Eyes Hug
Всеки път като гледам аватарите на всички Ви се възхищавам на малките  ни слънчица Heart Eyes
Всички са прекрасни Hug
Честита годишнина на Тотони  bouquet
Честити  Рожденни дни на Кали (която не е писала скоро Naughty) и Валерия  bouquet
Да сте живи и здрави мили дами и много семейно щастие Ви желая Hug
Днес послучай третата ни месечинка сме на консултация и ще Моля ooooh!  личната да й сложи ваксина!

Вече изооставаме с 2, не ни е слагана нито енда ваксина (само тези в родилното)!
Личната я страх защото сме на АБ(а лекарите в София казват,че няма противопоказания да не и се слагат)
И мен ме е страх,но не се знае колко още време ще пием АБ(може и 1 година Cry) и не може да изпуснем всичките Confused
Честита месечинка, на висчки бебчета, които се родиха на нашата дата Hug  bouquet
Да ви питам при колко навършени кг минахте на памперс 3?
Ние в момента сме 5400 и от вчера вече сме на 3 Simple Smile
Хубав ден Ви желаем Heart Eyes


# 68
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте момичета  Hug

Честито на всички с поводи за празнуване   bouquet

Да ви попитам нещо - давате ли чай на бебетата и ако да какъв чай давате?

# 69
  • Мнения: 60
Добро утро и от нас  Hug Hug Hug

Честити месечинки на всички, който празнуват днес



Малкия спи, а аз след тези празници имам пране за целия китайски народ и за гладене още толкова  Sad. Отивам да е почвам, обаче не знам от къде  Embarassed

Хубав слънчев ден от нас

# 70
  • Мнения: 302
Добро утро! Честито на всички месечинковци днес!

Честито и на именниците и рожденниците тия дни!

Специално за Амидала и Ванко голямо ГУШ  Hug за добре дошли! Бързо адаптиране у дома и вече никакви болести да не ви доближават!

Дидишонче, големи сладури си имаш  Heart Eyes Да са ти живи и здрави! И дядо ти също!

Рени, давала съм само чай на Хип от копър. Не го обича много и напоследък не съм давала  Peace


Ние пътувахме до нашите по Великден - на 100км от София, предната седмица на Цветница бяхме у свекърите - на 250км от София. И двете пътешествия се понесоха идеално от Бела. Спа почти през цялото време. МНОГО гушкане отнесе и съответно беше доволна, глас не й се чу. Всички казаха, че е кротушанка... Mr. Green Е, да бяха видели вчера как цепи въздуха, само да я оставя да лежи.. Иска да ми виси на рамото и да се разхождаме и това е.
Лек и слънчев ден от нас!

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 10:20 от Patelina

# 71
  • Мнения: 7
Здравейте  и от нас с Явор, който събуди ли се сутрин - после иска да бодува, ама много много не кротува и гласчето му се чува Laughing Laughing Laughing
Честити празник на всички мами с месечинки на техните бебчовци, колко бързо лети времето - един, два и вече три месеца празнуваме...
Наистина от тези празници ни обедня форума, но смятам, че сега ще си наваксаме.

Имам питанка:
Към майките с ранното захранване - пиете ли вече сокчета и какви - домашно изцедени или готово купени, и от какви плодове и зеленчуци??? По колко мл давате?

# 72
  • Мнения: 274
Здравейте мацки  Hug
Ние се прибрахме на варненска почва. Наблюдавах ви на лаптопа на брат ми, но никак не ми е удобен за писане, така че само клюкарствах  Mr. Green Много сме уморени от почивката. Дребния я понесе чудесно, големия също, но пък не пропусна да се разболее и днес си е пак вкъщи.
Честито на всички с поводи!  Hug   bouquet

# 73
  • Мнения: 181
jatze -то май само аз съм захранила и друг път е ставало въпрос аз й давам сок от ябълка вече по 30мл на ден преди обед между храненията, като започнах по малко и постепенно увеличих,купувам златна превъзходна по възможност български  Rolling Eyes:морков рядко давам,че запича ,а и ще чакам новата реколта,от другата седмица започваме с плодови пюрета вероятно на Ганчев  Thinking

# 74
  • Мнения: 17
Добро утро от мен и Елиза!

Честито на месечинковците днес!!!! Да са много щастливи и да даряват с радост мамите си!

Ееех, и аз ги почвам обичайните неща- пране, чистене и т н.

Заведохме Елиза на гости на баба и дядо и тя се държа много добре. Вчера се разходихме добре. Успяхме и да се сдърпаме с мъжа ми. Абе всичко по реда си. Сега се отдавам на следпразнична почивка! ( явно и домакинската работа вече я чувствам като почивка #Crazy)

цунки от нас!

Общи условия

Активация на акаунт