защо загубваме плода си

  • 6 040
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 941
Благодаря Елинор за пожеланието. Дано ........ Praynig
Главата ми се пълни с какво ли не от страх, въпреки че още не съм ........ Hug

# 16
  • Мнения: 622
И аз изгубих бебето си в 6 седмица.... Вчера се прибрах от болницата. Моята лекарка ми каза, че този месец направо имало "бум" на такива случаи... Което е много тъжно...
Направиха ми кюртаж. И ми казаха поне половин година да се пазя, да не правя опити да забременявам... Сега пия антибиотик, който бил задължителен за жени, с първа или втора бременност...

# 17
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Съжалявам за теб,любопитко,
поне се е случило съвсем в началото.
Ще се съвземеш бързо.  bouquet

Като ги чуя тия клишета за 6-месечното пазене,и пощурявам!
И другото - "този месец имало бум на такива случаи"(ай сиктир!)
Имам съмнение,че някои лекари си ги пеят ей така наизуст тия работи!
Не твърдя,че докторката не е права,но поради твърде многото подобни "обяснения" и "препоръки",дадени на жени -( коя направила аборт 6-та седмица,друга -3-ти месец,5-ти,други родили току що....),съветвам те да се консултираш и с друг лекар,за всеки случай.Това по-нататък де,като се възстановиш малко.

# 18
  • Мнения: 1 029
Гел,така е,но какво да кажат и те,като в повечето случаи не зависи от тях.Е,има и други случаи,но това е....тема,за която има тема.
Аз също съветвам и за друг лекар.Според мен също трябва да се научим да ходим при няколко лекари за мнение.Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 11
аз имам питане защо бебетата родили се  в началото на 7 м се борят борят за живот а после докторите  казват инфекция и ........

Общи условия

Активация на акаунт