Продукти за къпане на бебета!

  • 4 502
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Първо бих иска да се извиня, ако има такава тема! Не намерих подходящото място и за това отворих нова. Бих искала да попитам от кои измиващи продукти за тяло сте доволни за вашето бебе. Насочила съм се към измиващия лосион за бебе на Нивеа, но бих искала да чуя вашите мнения. Ще приема всякакви препоръки и мнения, благодаря предварително!

# 1
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
svetlinata77,
По препоръка на дерматолог ползваме продуктите на А-дерма за баня. По-конкретно
този . Също така съм много доволна и от Др.Тайс ,като добавка към водата.

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 81
Пяна за къпане на тяло и глава на Авен. Много е удобна и икономична. Ползваме я с месеци.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 117
Аз съм доволна от Head to toe Nivea, но не го ползвам често. Примерно - един-два пъти на седмицата.
През останалото време мия само с водичка и малко бебешки сапун.

# 4
  • Мнения: 2 216
До сега къпех бебето със Сано сан за коса и тяло, но сега купих Corine de farme био козметика и съм възхитена!  Peace

# 5
  • Мнения: 158
Avene измиващ гел за коса и тяло.

# 6
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Ние ползвахме продуктите на Бюбхен, доволна съм от тях. Последния път не намерих душгелчето на Бюбхен и взех на Нивеа бейби. И той ми допадна. Но принципон го ползваме веднъж - два пъти седмично.През останалото време само с чиста вода...

# 7
  • Мнения: 817
Най-доволна съм от измивния гел на Sebamed baby - нежен, икономичен и с приятен аромат.
Друг добър продукт е гелът на A-Derma - много, много нежен гел; не прави пяна; също икономичен.
Това мога да препоръчам  Peace

# 8
  • Мнения: 914
За голямата ми дъщеря съм ползвала измивния гел на Нивея,въпреки че и тя се оказа с по -чувствителна кожа.За бебо и сега продължавам с А-Дерма и съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 39
В момента ползвам емулсия за вана на Oilatum, много ни харесва с бебчо Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 581
На Мустела измиващите продукти - не знам обаче какво стана с вноса newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 39 933
Започнах с Мустела, а след това и в момента Бюбхен.

# 12
  • Мнения: 8 930
Ползвала съм на Мустела, Хип и Бейбилав. Качеството на Бейбилав ме устройва, а цената пък - съвсем!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 079
Измиващият гел за коса и тяла на Клоран е страхотен!
По - евтин вариант - Бюбхен, същият продукт. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 275
Започнах със Себамед, сега с Бюбхен.

Общи условия

Активация на акаунт