Бременността е към своя край, ще гушнем бебчовците си през Май! -Тема 23

  • 21 921
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22
Честити бебоци   smile3504 newsm32  newsm30 на Буба и Бенита!

# 721
  • Сливен
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен МАЙчета Simple Smile
И днес не ми остана време да влезна и да видя какво става Simple Smile Цяла нощ се въртях и посещавах през час или два тоалетната, а на сутринта трябваше да отида на консултация...
Доктора ме прегледа и каза, че всичко е ок и ако не родя до 16 ме очаква на консултация Simple Smile Бебката е добре и си продължава да расте... Пропусна да ми даде направление за раждането, но после като се обадих каза, че не е проблем Simple Smile Сега не ми остава нищо друго освен да чакам бебката да реши да излиза Simple Smile Остават ми 15 дни до термина Simple Smile
След консултацията отново реших да се поразходя малко, но в крайна сметка  се оказа че разходката се удължи и така до вечерта почти навън Simple Smile Както вика ММ май не се прибирам в нас Simple Smile
Дано разходките помогнат и по лесно да се ражда после Wink

Честита гспожица на Мери Лу... Да е здрава и много послушна малката Simple Smile

Честито бебче и на Буба... Да е здраво и усмихнато

Честит рожденник на мама на Тони и Ванко

Честит имен ден на малкия Борис на Хера... Да расте безгрижно и да изпълва дните на мама и тате с радост и щастие Simple Smile

Nellyli а на теб пожелавам много късмет и всичко да е възможно най-леко и безпроблемно Simple Smile И скоро да се похвалиш с хубавата новина Simple Smile

# 722
  • Мнения: 111
Я мамите с опит да кажат кои контракции са болезнени...когато едновременно със стягането на корема те боли самият той или има стягане и болките са ниско долу?

# 723
  • Мнения: 325
   Даная   и аз незнам вече , през всякакви минавам вече 3 седмици и НИЩО!
   
   Нели-стискаме палцииииии, мила, всичко ще бъде наред, а ти бъди спокойна и с мнооого настроение!!!

# 724
  • Мнения: 31
Не каза ли някой, че истинските родилни контракции са през целия корем и стигат и до кръста понякога..

# 725
  • Мнения: 23
Честито Бебче на Бенита!  newsm51 newsm51 newsm51

Аз пък ядох ананас тая вечер, ама не много че беше малко не узрял и освен това ужасни киселини ми тръгнаха от него..

Мушенце, още нищо не се знае, може изведнъж да тръгне...  Peace все пак сме понеделник, след малко вторник! Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Ааа новата темичка дали е отворена вече?  newsm78 оф и на коя страница беше някъде назад  newsm78

# 726
  • Мнения: 567
БУБЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЧЕСТИТО ЮНАЧЕ С ТОВА КРАСИВО ИМЕ РАФАЕЛ!!! Да ти е жив и здрав, да расте сред любов и радост, да ви пълни душите и да слуша баткото!!! С красиво име и красива мама - ще му берете после гайлето на тоЗ красавец! Ще го гонят момите!  Hug  Hug  Hug

Благодаря ти, мила, че и послание си ми пратила от толкоЗ километри - секцио, не-секцио - искам да раждам здраво пиленце и да го топля в пуха!  Crazy

Сега се връщам за още нюз, че тая ми разтуптя сърцето!  Laughing

Нелли, стискам палци за срещата с твоята красавица! Всичко ще се случи по най-прекрасния начин!  Hug  Hug  Hug

# 727
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Майчета,да попитам пак за арниката как се пие при секцио и влияе ли на упойката? Ако някоя мама със секцио е пила и има наблюдения да сподели! Hug

Честити нови сладки душици! Да са здрави и да растат щастливи! Simple Smile

# 728
  • София
  • Мнения: 75
Майчета, благодаря за хубавите пожелания. Да ви се връщат и на вас многократно.

Честит юнак на Буба! Да е много здрав и игрив за радост на мама, тати и бати.

А секциото на Буба планово ли беше, че съм забравила? Тя беше с моя термин и вече си гушка момчето... Shocked

# 729
  • Сливен
  • Мнения: 4
И аз се чудя ще иуспея ли да различа контракциите, но казват че няма как да ги сбъркам Simple Smile ЩЕ видим Simple Smile За сега имам по някоя подготвителна, но било нормално... Иначе бебката се протяга, опъва и т.н.
Аз ще лягам вече, че едва гледам след днешната разходка... Пожелавам на всички лека нощ и сладки сънища Simple Smile

# 730
  • Мнения: 567
Честито на всички именяци с това красиво име - Борис, Борислава, Боряна!  Laughing Да са живи и здрави и с радост да носят имената си!

Честит рожден ден на момченцето на Мама на Тони и Ванко!   bouquet Да е жив и здрав и много да го слушат всички - повече мама и татко, и по-малко  - братчето му!  Wink

Къде видяхте, че Бенита е родила?  newsm78 Тя искаше нормално след секцио? Някой има ли вести от нея?  Rolling Eyes

Диде, страхотно раждане! И да изпълниш заръката на докторката!  Wink Laughing Mr. Green Да нацелуваш малката красавица, че нали знаеш кой води раждането - бебето!!! Та тя е решила да ти помогне!  Laughing

Клю, намаза ли безцветния? Ако действа - и аз да слагам, че гоня 05.05!  Mr. Green

# 731
  • София
  • Мнения: 294
Честито бебе на Буба! Много здраве и щастие желая на малкия Рафаел.

Благодаря ви за пожеланията момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 2 817
Определено малката ще е инат от малка!  Laughing Цепи се от колектива на 2-ките категорично! (аз съм родена на 2-ри, ММ е роден на 2-ри, запознахме се на 2-ро число /и то 02.04.2002/, и накрая и сватбата я направихме на 02.08.2008). Поне 4-ка да стане, ама сигурно и това няма да ме огрее!  Laughing

# 733
  • Мнения: 237
Честито бебче на Бенита    bouquet

mushence не се знае знае ли се  Crazy аз ще ви чакам ,пък вие когато заповядате,то ред няма  Peace
nellyli много много късмет и от мен и всичко да мине по мед и масло,аз влизам ден след теб ,и от сега ме хвана кукуто (имам параноя от болници)  Rolling Eyes

# 734
  • Сливен
  • Мнения: 4
Честито бебе на мама Бетина Simple Smile
Добро утро от мен в ранни зори... Аз нещо и тази вечер не мога да спя... Въртях се много през последния час и накрая реших да стана... А и бебката много немирна... Направо ми разказа играта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт