Препоръчайте ми хотел в Банско

  • 436 045
  • 2 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 847
ние бяхме предния уикенд в Божурленд и си изкарахме страхотно-комплексът е мнооого поддържан. Малко комплекси в Банско могат да се похвалят с това. Водата в басейна беше приятно хладка,но не топла,но това беше,което искахме,Все пак човек има нужда да се разхлади в жегите  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 1 194
моля тези от вас, които вече са почивали в банско да ни препоръчат къде и какво може да се разглежда в банко и около банско. ще почиваме там на есен и искам предварително да разбера за интересни места от местни хора или вече посещавали такива, за които няма инфо в нета . миналия път за сандански не ми стигна времето от предложения, надявам се и сега да ми препоръчате такива. интересувам се също и от добринище и разлог, тъй като и до там ще ходи задължително по време на престоя ни.

В края на юли бяхме в Пирин голф и всеки ден си имахме програма - парка за танцуващи мечки, църквата в Добърско, разходка с кабинковия лифт Mr. Green - децата бяха много доволни, посетихме рибарник с идеята да ловим риба, но беше събота и не ни разрешиха, можело само в делнични дни. Единия ден ходихме и до Рилския манастир - малко по-далеч е, но пък си заслужава, отделихме подобаващо внимание на СПА-то в Катарино, тъй като в Пирин голф все още не е готово и ползвахме това...
Има доста неща, които може да правите - ние не успяхме да видим Разлог, имах идеи за Мелник...но остават за следващия път.

# 47
  • Мнения: 1
Хотел Лъки Банско има вътрешен басейн с температура на водата 35 градуса. Самият хотел е отличен във всяко отношение.
Напълно подкрепям,това ми е любимия хотел:)

# 48
  • Мнения: 2 414
Хотел Лъки Банско има вътрешен басейн с температура на водата 35 градуса. Самият хотел е отличен във всяко отношение.
Напълно подкрепям,това ми е любимия хотел:)

И на мен. Flutter

# 49
# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Току-що резервирах за хотел Белведере  ( имат хубава оферта със закуски и вечери ) за 3 - 6.09.
Някой ще ходи ли там по това време  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 143
Nushlem, сподели, моля те, повече впечатления за Банско Спа и Холидейз. Четох на други места, че водата в басейна е ледена. А как е детският кът? Въобще какви са условията в хотела?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
От забележителностите препоръчвам Байкушевата мура- най-старото дърво в България, лифта до х.Безбог и езерото - най-дългия лифт в България и конната база Пери Волас - посетихме ги и останахме много доволни. Механата на Дядо Пене в Банско не препоръчвам - храната не е това което беше.

# 53
  • Мнения: 1 186
ние се завърнахме и съм очарована.  Grinning посетихме безбог и останах без дъх и думи,  Heart Eyes коййто не е бил да тръгва - с двете ръце сам ЗА.  Peace  возихме се на кабинковия лифт, но не бе такава атракция, но имаше гледки ако не друго. препоръчвам и църквата в добърско, както и боровия им медец...лигите ми текат още. bowuu разходихме си и до разлог и добринище, но в гората е най-добре в тези жеги. добра беше храната в механа воденицата, но и цените са добри  Wink, а банско го видяхме надлъж и на шир с всички културни забележителности. ние отседнахме в кадевата къща и сме доволни от обстановката, закуските и обслужването. с удоволствие ще отидем пак в тая посока, но може би в хотелче с басейн .  Grinning

# 54
  • Варна
  • Мнения: 336
И ние днес се завърнахме. Църквата в Добърско остана за друг път.
На мен най-много ми хареса на връх Вихрен и къмпинг Бъндерица  Heart Eyes И до Безбог ходихме, но Вихрен по ми легна на сърцето Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 11 003
Nushlem, сподели, моля те, повече впечатления за Банско Спа и Холидейз. Четох на други места, че водата в басейна е ледена. А как е детският кът? Въобще какви са условията в хотела?

Не съм Nushlem, но в началото на месеца бяхме в хотела. Водата в басейна е ледена. Детският кът е една стая, в която има малка люлка, маса с пейка и проходилка. Не става за дълга и пълноценна игра. Вътрешният двор е приятен, но мъничък. Като подредят няколко шезлонга и чадърите към тях по тревата, не остава много място.
Закуската беше на блок маса, храната вкусна и разнообразна. В нашата стая чистеха по 2 пъти на ден и сменяха хавлиите всеки ден. За 4-дневния ни престой там освен студения басейн  и голата детска стая, други забележки нямам.

# 56
# 57
  • Мнения: 419
Ще напиша и аз за "Момини двори". Още преди да резервирам, попитах дали дават пропуски за концертите за феста, защото някои хотели осигуряваха като бонус и дамата ми отговори, че ще провери специално за мен и ме увери, че такова нещо като пропуски и билети няма. На място после се оказа, че билетите са 15 лв на човек за вечер или 80 лв на човек за феста, ние сме двама -160 лв. Не й прави чест, че по този начин ни подведе, само и само да не изберем хотел, който осигурява пропуски. Същата дама ни уверяваше, че хотелът няма паркинг и настояваше да паркираме на около 500 м от хотела. Ние обаче спряхме пред хотела и видяхме, че има паркинг и дамата отговори, че се ползва от персонала  Rolling Eyes и не може да го използваме ние, защото единия автомобил бил на готвача, който видите ли бил зает и не може да го извика да си го измести и така не го измести до края на престоя. Наложи се да използваме автомобила за гардероб, защото се оказа, че в стаята няма такъв. Нямаше дори мини-бар или хладилник и като казах, че се нуждаем от такъв, ни предложиха да ни преместят в стая с мини-бар и за този техен пропуск заплащахме по десет лева на нощувка допълнително за въпросната стая с мини-бар. Никога не съм била в по-зле оборудвана стая. Няма гардероб, климатик, сешоар, както се оказа в повечето стаи и мини-бар, тирбушон, телефон, имахме зимни юргани в тази жега. Оказа се, че в целия хотел няма стая с климатик. В банята имаше две хлебарки. Спахме по 2-3 часа в денонощие, защото не можеше да се спи от жега, предполагам и от изолация са спестили. Като помолих поне за вентилатор, казаха да сме спали на отворен прозорец, а той се намира точно до леглото. Мъжът ми обикаляше нервен по нощите с една кърпа да се бърше от пот, бебето се претопли, постоянно се мокрехме с хладка вода да се разхладим и накрая се разболяхме и си тръгнахме преждевременно. На снимки атмосферата беше една, на място съвсем по друг начин се усеща - кииииич. Като се почне от кошничките от шишарки в коридорите и се стигне до фототапета  ooooh! в първата стая, в която ни бяха настанили, фиксиран с телбод. Механата беше ужасна. Отношението отначало потресаващо. Бяхме си платили уж вечерите със закуските и като влезнахме в ресторанта с талончетата за вечеря, ни казаха, че нямало място за нас, защото всичко било резервирано. Стояхме прави аз, мъжа ми и бебето на ръце, разправям се, споря, че съм си платила вечерите още от кога и показвам талончетата и в крайна сметка ни намериха място. Поне имахме късмет, защото гостите на хотела след нас стояха прави докато се освободи място в механата. Храната е ужасна - мазна, мазна и пак мазна, приготвена от нискокачествени продукти. И представете си - и за закуска и за вечеря се доплаща водата. Мъжът ми така и не се храни там през целия престой - само опитваше храната и оставяше всичко. На закуска имаше две мекици и да си избера между кафе или чай и една чаша сок. Не можело да се замени сока с вода, защото водата излизала по-скъпо. Ако не искаш мекици, може да си поръчаш две мазни пържени филийки или препечени сандвичи. Аз си поръчах сандвичи, които отказах да консумирам, защото бяха с развален салам. Повечето неща от менюто липсваха. Цените са един път - чаша сок с неизвестен произход - 5 лв, чаша вино с неизвестен произход и вид - 6 и нещо. На входа на хотела се събира персонала да пуши и коментира по най-грозен начин клиентите. Аз не чух коментарите за себе си, но ми беше достатъчно да чуя без да искам за други гости на хотела. Хубавото е, че хотелът е централно разположен, а ако не бях видяла двете хлебарки, бих останала с впечатлението, че е много чист. Персоналът към мен беше изключително любезен, даже толкова любезен, че в един момент ми стана неудобно да казвам, че храната е ужасна и да я връщам, а просто преглъщах или поръчвах в стаята и я хвърлях. В интерес на истината по моя заявка купиха пълнозърнест хляб и на закуска след много уговорки едната сутрин си взеха сока и ми донесоха вода като за моя изненада този път отказаха да доплатя. Виждах, че се опитват да ми угодят и за това не им се сърдя толкова, просто такова е нивото там.

# 58
  • Мнения: 143
Linofrina, благодаря за споделените впечатления. Явно ще търся друг хотел - щом не стават басейнът и детският кът, няма какво да търся в този  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 24 467
От забележителностите препоръчвам ...
връх Вихрен.

Банско е Пирин, а Пирин е Вихрен.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт