117та италианска тема

  • 30 282
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 653
Аз бих ги взела веднага, пък после ще му мисля как да ги "интериоризирам".

и аз така
има страхотни комбинации между модерно и антико

# 706
  • Мнения: 3 425
...за да сте информирани  Laughing използването на ит език в бг рап музика  Laughing  от 1:35 мин нататък моля  Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=76NEr6haeww&feature=player_embedded

Лени, дай снимки,а и си дай време дали някое няма да ти е *точно* за някое място  Wink 

# 707
  • Мнения: 6 397
Уникална тъпотия и простотия.
Аз ли не съм достатъчно чувствителна към тънкостите на БГ рапа или тази песен е 1 към 1 едно с песента на Ванко и Ирина Флорин?! (с тази разлика, че Флорин пее по-добре от Ни Ло)
Запази вечерта - тази песен ми е любима с куплета, където Ванко се обяснява "ти си моята жИна, моята мИчта". Mr. Green

П.П. Сега ги слушах и двете - една и съща песен са, но новата версия явно е "римейк" с някои нови послания в текста.Simple Smile)))

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 15:07 от Barbabeau

# 708
  • Мнения: 3 425
 Joy Joy Joy Joy Joy ах,ето откъде ми е позната ...и това със слънцето и луната  Joy Joy Joy Joy  аз много я харесвам с Ирина Флорин  Peace

# 709
  • Мнения: 6 397
А клипът все едно го е снимал Гошо от Почивка.

# 710
  • Мнения: 1 545
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ох, умрях да се хиля!


Отчет от мен - тук жегата стана сериозна и само морето спасява. В неделя ходихме на плаж на едно страхотно място на юг от Соренто, най-близката точка на сушата до Капри, велико просто, децата добре си прекараха, и хапнахме на един много вкусен ресторант на самия плаж. Единствения недостатък беше, че трафика на обратно беше неописуем -всички, които ходят на плаж по костиерата, Сорентийска или Амалфитанска, в неделя, си тръгват по едно и също време, и до магистралата се нижехме 2 часа и половина /30 км има - няма/.
Вчера пък цял ден в лодка  smile3549 - е няма такъв кеф, спираш на което искаш заливче, водата - прозрачна и пълна с риби, на самата лодка не усещаш жегата и се печеш, без да се потиш /ама много се изгаря/..... Бобо се научи идеално да се гмурка със шнорхел и плавници, поне до три метра стигаше, и само чака да стане на 8 години, че да вземе мини-книжка за гмуркач и да се гмурка с бутилка с баща си.
Днес - естествено, работа до дупка, но следобед имаме един детски рожден ден, за който още не съм купила подарък  Embarassed.

# 711
  • Мнения: 653
добре са вси4ки, които живеят близо до морето в тази жега  .... или до езеро, или в планина.... абе да не са в Милано

кала, барбабо, позамислихте ме с тези "песни"
това ли се слуШа сега в бг? харесва ли се??

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 16:11 от gioia.

# 712
  • Мнения: 765
А тази Ни Ло нечия жена ли е?! Примерно на Валери как му бепе името, звездата?
Тъпа е песента, не знам дали е хит или не в България. Аз харесвах Ъпсурт, докато бях в България и бях в час съв случващото се там.
Уф, фейсбукът ми още е пълен с реакции около графитите по Паметника. Нещо не е в ред, толкова много вълнения покрай тези графити, за и против; а на мен ми се струва, че са много находчива закачка, но без особено дълбоки (евентуално, леки) политически импликации.

# 713
  • София
  • Мнения: 7 170
Бон джорно!

Извинявам се, че  нахлувам при вас, но имам една молба. Някоя от вас скоро ще се прибира ли в Бг и по-специално в София? Молбата ми е ако може да купи от някоя тамошна аптека едно лекарство п/в прилошаване при пътуване - xamamina се казва. Мои близки ще се връщат, но чак есента, а аз искам по-бързичко да пристигне, на майка ми ще й трябва.
   bouquet

# 714
  • Мнения: 1 100
Отказвам да си пусна тази песен, бг рап или италиански такъв е един и същ "Ъпсурт"Laughing

Деска, при вас програмата винаги е на 6, нали ти казах аз  Wink

Аз съм до морето, ма то е мръсноооо, колко жалко такъв природен ресурс, така освинен от човека Sick

...............реакции около графитите по Паметника. Нещо не е в ред, толкова много вълнения покрай тези графити, за и против; а на мен ми се струва, че са много находчива закачка, но без особено дълбоки (евентуално, леки) политически импликации.

И аз така мисля.

# 715
  • Мнения: 6 397
кала, барбабо, позамислихте ме с тези "песни"
това ли се слуШа сега в бг? харесва ли се??
Нямам представа дали се слуша и харесва, аз сега от Кала чух за "песента". Laughing
Старата песен с Ирина Флорин е от преди доста години и навремето беше набрала голяма популярност, да. Аз обаче и нея не я харесвам. Освен с тъпите си песни, Ванко 1 е особено известен с делата си за склоняване към проституция и организиране на трафик на жени. Специално заради него гласуваха някакъв закон в парламента, май успяха да излобират в негова полза, но вече не помня подробности. Както виждаш, пее си...
Гошо от Почивка всички го слушат, но то не е от харесване, там е от нездраво любопитство. Crazy
Иначе уикенда всички мои познати се бяха изнесли към Банско на Elevation. Очертаваше се да има голям успях, но по зависещи и независещи обстовтелства се провали. Rolling Eyes


Бурята за графитите се разрази толкова силно, понеже на третата нощ (!) активисти от клуба на българо-съветската дружба измиха паметника.

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 16:33 от Barbabeau

# 716
  • Мнения: 3 425
Бон джорно!

Извинявам се, че  нахлувам при вас, но имам една молба. Някоя от вас скоро ще се прибира ли в Бг и по-специално в София? Молбата ми е ако може да купи от някоя тамошна аптека едно лекарство п/в прилошаване при пътуване - xamamina се казва. Мои близки ще се връщат, но чак есента, а аз искам по-бързичко да пристигне, на майка ми ще й трябва.
   bouquet


Ееееееееееее ............не можа ли преди месец уфффаааааа  Whistling точно ти,дет оправи времето в София в моя чест  Joy Joy Joy

# 717
  • Мнения: 1 545
Бон джорно!

Извинявам се, че  нахлувам при вас, но имам една молба. Някоя от вас скоро ще се прибира ли в Бг и по-специално в София? Молбата ми е ако може да купи от някоя тамошна аптека едно лекарство п/в прилошаване при пътуване - xamamina се казва. Мои близки ще се връщат, но чак есента, а аз искам по-бързичко да пристигне, на майка ми ще й трябва.
   bouquet

А защо не пробваш с българския вариант - Дименхидранат http://apteka.framar.bg/05000728/%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD% … 0-%D0%BC%D0%B3-30
същото нещо е, провери в аптеките. Тук една опаковка Ксамамин от 6 капсули струва 6 евро, интересно ми е колко струва в България този вариант, пише, че са 25 таблетки. Аз го ползвам като излизаме с лодката....

# 718
  • Мнения: 765
Освен с тъпите си песни, Ванко 1 е особено известен с делата си за склоняване към проституция и организиране на трафик на жени. Специално заради него гласуваха някакъв закон в парламента, май успяха да излобират в негова полза, но вече не помня подробности. Както виждаш, пее си...

Бурята за графитите се разрази толкова силно, понеже на третата нощ (!) активисти от клуба на българо-съветската дружба измиха паметника.

Ей, вярно, че по едно време по новините постоянно се говореше за "скандалния рапър Ванко 1" Simple Smile))

Знам за активистите, но въпреки това реакциите на поддръжниците бяха все едно им изтриха най-святото, единствения израз на духовност... Графитите ми харесваха, прекомерните реакции и в двете посоки - не.

# 719
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 932
А клипът все едно го е снимал Гошо от Почивка.

Само аз ли не знам кой е този?  Confused Звучи ми някак "варненско"... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт