117та италианска тема

  • 30 284
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 170
Бон джорно!

Извинявам се, че  нахлувам при вас, но имам една молба. Някоя от вас скоро ще се прибира ли в Бг и по-специално в София? Молбата ми е ако може да купи от някоя тамошна аптека едно лекарство п/в прилошаване при пътуване - xamamina се казва. Мои близки ще се връщат, но чак есента, а аз искам по-бързичко да пристигне, на майка ми ще й трябва.
   bouquet

А защо не пробваш с българския вариант - Дименхидранат http://apteka.framar.bg/05000728/%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD% … 0-%D0%BC%D0%B3-30
същото нещо е, провери в аптеките. Тук една опаковка Ксамамин от 6 капсули струва 6 евро, интересно ми е колко струва в България този вариант, пише, че са 25 таблетки. Аз го ползвам като излизаме с лодката....
Пробвала е, няма особен ефект. Знам, че струва толкова, но няма значение  Peace
А българското е около 3-4лв.

Бон джорно!

Извинявам се, че  нахлувам при вас, но имам една молба. Някоя от вас скоро ще се прибира ли в Бг и по-специално в София? Молбата ми е ако може да купи от някоя тамошна аптека едно лекарство п/в прилошаване при пътуване - xamamina се казва. Мои близки ще се връщат, но чак есента, а аз искам по-бързичко да пристигне, на майка ми ще й трябва.
   bouquet


Ееееееееееее ............не можа ли преди месец уфффаааааа  Whistling точно ти,дет оправи времето в София в моя чест  Joy Joy Joy
Калеее  Hug изпущих тъъъ знам, ....здраве да е, друг може да се прибира в скоро време...

# 721
  • Мнения: 1 545
А клипът все едно го е снимал Гошо от Почивка.

Само аз ли не знам кой е този?  Confused Звучи ми някак "варненско"... newsm78

А, и аз не съм го чувала, не се притеснявай, не си единствената  Laughing

# 722
  • Мнения: 3 425
Честит Имен Ден на Пиетро и Паоло  Mr. Green   bouquet  Grinning ...забравих одеве   Crazy

Аз не съм наясно с българския шоубизнес  Laughing ,случайно попаднах на тази песен...покрай една клюка за Валери Божинов  Crazy

А Бг телевизия придобива тукашния формат...всяка случка е навсякъде....и се разтягат всякакви локуми...верни или не  Rolling Eyes не е за мен телевизията  Crazy

# 723
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 932
Честит Имен Ден на Пиетро и Паоло  Mr. Green   bouquet  Grinning ...забравих одеве   Crazy


и да не забравим българските Павел, Павлина, Петър, Петя и производните им Simple Smile  Hug

# 724
  • Мнения: 5 710

Този Ванко мислих, че е в затвора, излязъл ми изглежда  Laughing
Никакво сравнение с Ъпсурт, пълна простотия ми е това с НиЛо. Не издържах до италианския куплет:)

 http://www.youtube.com/watch?v=5qjHr8EZ9YY

поздрав от мен:)

# 725
  • Мнения: 1 545
Еликс, тогава защо смяташ, че Ксамамина ще има ефект? Съставът е абсолютно еднакъв, 50 мг dimenidrinato, никакви помощни вещества.... Честно, много ми е интересно, как едно и също нещо може да има различен ефект.... Аз лично се зареждам с лекарства само от България, естествено, заради цената, и не виждам особена разлика с тукашните еквиваленти, освен цената, естествено  Laughing.

# 726
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 932
А клипът все едно го е снимал Гошо от Почивка.

Само аз ли не знам кой е този?  Confused Звучи ми някак "варненско"... newsm78

А, и аз не съм го чувала, не се притеснявай, не си единствената  Laughing


Мерси dessita  Hug
Има моменти, когато се чудя къде съм била последните 30 години  newsm78  Whistling Crossing Arms  Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 765

 Joy Joy Joy

И аз не го знам Гошо от Почивка, не се безпокойте. Само че не знам дали искам да си утежнявам паметта.

# 728
  • Мнения: 6 397
Щом не го знаете, по-добре недейте. Simple Smile

Ето нещо ново, което е доста коментирано в момента:
Брутално видео от Ъпсурт, 100 Кила и Goodslav

Това е линк към статия, иначе за клипа предупреждавам, че наистина е адски гаден! Confused

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 17:20 от Barbabeau

# 729
  • Мнения: 653
ниЩо не знам за никой от споменатите, освен Ирина Флорин

# 730
  • Мнения: 5 710
Мога да се закълна, че италианският вариант на муконазал спрей няма същото действие при еднаква активна съставка  Shocked А тайландският с/у българския ще ти отнесе главата. Според мен разлика има някаква, но не мога да си обясня каква при еднакви показания, концентрации и т.н.
Този ефект винаги ми е бил мн. интересен, нищо чудно и да е нещо като плацебо

Такаааа.Чухте ли , че намаляват ИРПЕФ:)

Гошо от почивка имаш предвид, че е правил клипа на Ванко, нали?

# 731
  • Мнения: 765
Аз ще си ходя на 3-ти август.

# 732
  • Мнения: 653
Такаааа.Чухте ли , че намаляват ИРПЕФ:)

цъ, а какво увели4ават  Twisted Evil
отивам да се информирам

# 733
  • Мнения: 5 710
ДДСто ще става 21 процента.... Да видим де, противят се. ИРПЕФ пада на 20 процента / от 23 за моята фаша на доход:)/ Друго какво увеличават.. възрастта за пенсиониране на жените категорично до 2020та май и поетапно става 65г.
Връщат и тикетите в спешно - 25 евро тикет за кодиче бианко, 10 евро за не помня какво, май рецепта от специалист

# 734
  • Мнения: 765
Усещам, че е един много продуктивен и работен следобед за всички ни Wink  Laughing

възрастта за пенсиониране на жените категорично до 2020та май и поетапно става 65г.

Ау, това и за работещите в момента ли важи? Как да кажа, и за свекърва ми, на която понастоящем оставаха 4-5 години, ли важи? Искате да кажете, че още 10 години няма да може да гледа внуци... Блях!

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 17:28 от tralala81

Общи условия

Активация на акаунт