Конкурс по декупаж за месец май - Приказния свят на децата

  • 6 272
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Честито на победителките - Антом, Здравкова и Катето  newsm51 Напълно заслужени награди, въпреки че моят фаворит беше невероятната чиния на Виванова. И аз искам повече инфо за техниката, ако може, че след много гледане и четене нищо не разбрах  newsm78
Поздравления за всички, които участваха. За следващия може да се престраша и аз  Wink
Хубав ден и много положителни емоции на всички!

# 76
  • Мнения: 376
Честито на Антомчето и Катето!   bouquet
Антомче-превъзходна чиния!Прекрасна композиция и изработка!А за качеството на снимките  smile3501 Кой снима,не може да си ти?!Да неби да е Рио  Joy Браво,напълно заслужено първо място!
Щурчо-прекрасно пано!Супер цветове,супер се е получило с орнаментите отстрани!Браво!  newsm51
Кате-чудесно шкафче!Аз го кръстих "Първи трепети"!Много нежно и весело!
Много ми хареса и идеята на Дремеща за лампата на Аладин!
Много ми хареса и изработката на Виванова ,но и на мен ми идва малко тъмна!Но поздравления за релефа!!!   bouquet
 smile3501 за всички момичета,които участваха в този прекрасен конкурс!
Благодаря на всички,които гласуваха за моята кофичка  Hug Това е моето лично детско вълшебство!
Аз съм точно ,като Антомчето ,лудо влюбена в морето!И по-точно в Слънчев Бряг!15 години ходихме там с цялата детска градина ,в която работише майка!И през година се падаше РД да ми е там!Голям купон,не всеки може да се похвали,че е имал към 100 деца на РД!
Успех в новия конкурс!

# 77
  • Мнения: 7
Честито победителки мили,заслужавате  newsm20
Антомче утрепа рибата с тия качествени снимки ,чак не повярвах че е твоя   Shocked
 а за чинията - нямам думи да изразя възхищението си от перфектната работа,невероятните детайли ,прекрасно !
Кате твоето шкафче така ми хареса ,влюбих се в него,беше ми фафорит1
Здравковче много весела кофичка , вълшебна детска и страхотно изработена!
Щурчо наистина детайлите по края са много интересни, сподели моляяяя с каво ги направи!
Виванова много интересна чиния но дано не се обидиш и на мен ми дойде много тъмна някак си не толкова детска
МимАр - Паното е много весело и закачливо.
Бонитка очарована съм от Динозавъра,от техниката на плетените вестници,много мислих как да подредя класирането,той също ми беше от фаворитите но за жалост местата са 3
Дремеща а лампата като я потъркаш появява ли се веселия дух,страхотна е !
Поздравления на всички за насладата която ни доставихте!

# 78
  • Мнения: 7
 Антом, Katya hv, Здравкова честита победа!  smile3525

 Аз съм обещала на последните две места награди и тъй като на първо място от зад на пред имам адреса ,трябва ми адрес по мои сметки на MIM AR.
Пожелавам ви весел празник.

# 79
  • Мнения: 1
Антомче точно така шаблончетата и печатчетата съм ги ползвала  при фона.Много не си личат но има едни малки звездички , листенца и други орнаменти .
Момичета изобщо не се сърдя .Найстина е малко тъмна чинията но , тя изобщо не беше предназначена за конкурса.Просто котето ми бутна другата и тя се пукна.А аз като прочетох колко малко участници има реших да пусна тази.Тя е за подарък на мойта 12 год племеница за 1ви юни.Радвам се, че все пак на някой им се е харесала.Чинията е вече в Смолян и краси една детска стая. Hug

# 80
  • Мнения: 0
 Kissing Heart Здравейте,момичета! Радвам се,че моето скринче ви хареса! Антом, - възхитителна чиния-Напъхах си очилата в монитора,за да мога да разгледам  цялата красота  smile3556
Здравкова, направих скринчето за подарък на внучката, но мисля,че твоята кофичка е по-хубава!Сега ако мога да се стегна и за новата тема.....   Embarassed
   Лека нощ на всички   smile3524  !

# 81
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Поздравления за всички участнички  bouquet
Много късно влязох в темата и изтървах гласуването даже.

# 82
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Embarassed брей, че хвалби ми хвърлихте.... Радвам се, че чинийката така ви хареса момичета  Hug  а що се отнася до снимките.... няма да повярвате- аз съм ги правила, но идея си нямам как този път се получиха  newsm78  като се знам каква съм кьопава в снимането.... плюйте да не ми е уруки  Mr. Green може за следващото конкурсче пак да извадя късмет и да има видимост на напъните ми  Joy

# 83
  • Мнения: 2 280
Moмичета, мили, ЧЕСТИТО на победителките в конкурса : АНТОМ, Кате и Здравкова!
Прекрасни неща сте направили и достойни медалчета получавате!
Не искам да изброявам всяка творба една по една- всички бяха чудесни. Антомче, за твоята прелестна чиния не гласувах, защото тя беше събрала толкова много гласове и без това и просто знаех,че ще е фаворит номер едно на всички..и........моя глас няма да й попречи да заеме мястото, което й се полага. Прекрасна е просто!
Кофичката на Здравкова е също чудесна.. и шкафчето на Катето.. Момичета, страаахотно сте се справили със страхоотната темичка за детския приказен свят..
Обещала съм ви подаръчета..Ще прегледам дали имам всички адреси и..ако някой ми липсва, ще го уточним на лични съобщения.. Simple Smile
Раковинка, за релефа на формичките..- ъгловите елементи са с различна формичка правени - всички останали са еднакви..Имах "проблем" да ги подредя "точно" по размера на платното и..за това ги дооформях по размер..Правени са със силиконовата формичка. Погледни там- има две квадратни фигурки..Ползвала съм едната от тях за основна, а другата за ъгловите..
Дидия, благодаря ти за високата оценка на моята творба. Тя се получи наистина много свежа и цветна и това ме накара да участвам в конкурса. По принцип идеята е да я подаря на дъщеричката на племенница (момичето е на 8г и живеят в Швейцария, а последно съм я виждала като беше на 4г..)Очаквам ги да дойдат в средата на юли в България и..докато мислех какво да й подаря за спомен, си я представях като една малка 4г принцеска каквато я помня и....така се роди идеята ми..Надявам се да й хареса..

# 84
  • Мнения: 7 378
              Щурчо, и моята внучка е на 8 години и много хареса паното ти.Даже поръча да и направя същото.Е,същото няма да е ,ама малко ще поодкрадна от идейката ти.Сигурна съм,че детенцето ще хареса подаръка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт