Любители на котки - тема 50

  • 42 876
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 622
Ето ни и нас в новата тема
Шушан още неподстриган и некастриран




Вече подстриган и кастриран


# 46
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Цял ден съм го мислила Грейчони. Радвам се на добрите новини. Днес как сте след упойката, папкахте ли, като ходи засяга ли оперираното място?

Таня, гледам тези широко отворени искрени очи на Мацо и си представям как мъжа ти е скочил след като е бил опикан.   Hug Забелязала ли си, че много подобен поглед има и Пинко, покатерен върху вратата?

Свраче, много се смях на нощното ви приключение.  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 239
Леле-е Tasha, много е хубав подстриган! На колко месеца го кастрирахте? Наш Лео сега кара седмия месец и се чудя какво да правя  newsm78 Все още не усещам да маркира, но други неща определено прави  Simple Smile
Ето снимки за новата тема



# 48
  • Мнения: 3 622
savinaci кастрирахме го няколко дена след като навърши 7 месеца
Имах притеснение да не започне да маркира
Операцията мина бързо и той се възстанови много бързо
Няколко часа след като дойде на себе си след упойката вече се мъчеше да се качва по диваните

# 49
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Шушан е като лъв на последната снимка. И каква поза- точно царска.
  Simple Smile
Все още не усещам да маркира, но други неща определено прави  Simple Smile
Да не призовава всичките светии?  Laughing Зове мацки милия.
Котьо, Грей се пази. За кратки разстояния скача на три крака и все още не се е разиграл. Внимава явно. Много пъти надникнах към дупето му- всичко е наред и чистота голяма.  Laughing
Грей още като го прибрах направи нуждите в тоалетната и много се колебах, дали да му дам да яде, ама устоях до вечерта. Наложи се да го приспивам като бебе и да бъда легло:  Laughing


# 50
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Наложи се да го приспивам като бебе и да бъда легло
Мамина душинка котешка. Аз лежех  по земята, за да може Зайко да се гуши в мен, докато му отмине стреса.

# 51
  • София
  • Мнения: 13 167
A вашите котки как са в дъжда? Отвориха ли си чадърите?

снимката е от нета

Шушко е много красив с новата си прическа!  Hug

Радвам се, че и Грей се възстановява добре!  Hug

И да ви кажа за един приятелски котарак. Често го пускат да се разхожда навън и последния път се е бил Sad. Сега е с оперирано око Sad. Пак добре, че са успели да спасят окото. От това най-много ме е страх. Всяка друга рана минава, но ако си извадят очите....  Cry А драскотините, които имат моите хубостници след среща, са винаги около и много близко до очите.  ooooh!

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 11:19 от Тaня67

# 52
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244

Живо амигуруми "Hallo Kity"

# 53
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Много сладки!  Heart Eyes

Представих си месечинката на такава снимка с Кетя и Ленчето от двете страни.  Heart Eyes Абсолютна симетрия ще е.  Grinning
Щерката колекционира разни работи на Хелоу Кити- чинии, чаши, сувенирчета- пълни сме. Laughing

# 54
  • Кюстендил
  • Мнения: 67

  :
Все още не усещам да маркира, но други неща определено прави  Simple Smile
Да не призовава всичките светии?  Laughing Зове мацки милия.



Или се опитва да "уважи" всичко наред Mr. Green Мъркачев това прави, не мога да се отърва от "любовта" му ooooh!

# 55
  • Мнения: 359
Браво на Грейчо, милата душа! А Мъркачев сладкия... Heart Eyes Heart Eyes

И аз искам да се оплача:
Вчера баба ми ни носи подарък - ушила едни сатенени чаршафи +възглавници и ние като младоженци - ще спим на луксозно бельо. Да, ама не. По едно време се събуждам от адска смрад. Гледам Мърлата на мама с доволно наакани крака тъпче по сатенените възглавници. Изгоних я да се мие, ама колко се изми не знам, след 2 мин.пак пристигна. Тва е положението - първа помиярка, ама ще спи на копринени чаршафи! Crossing Arms

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Не мога да не се похваля  Mr. Green







Е, 5 минути по-късно Кетя пак наби дивана, ама карай Whistling Не търпи Ленчето да е легнала на нейното любимо място и това е...

# 57
  • Мнения: 1 907
Eй, Месечинка, ами те са като близначки двечките  Heart Eyes Красиви момичета с характер  Wink

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 23:32 от елиас

# 58
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Месечинка, много мила картинка  Heart Eyes

Аз не съм показвала скоро снимки на разбойника

тази му е бебешка, от първите дни след като го прибрахме

звярът в действие  Laughing

двете ми бебета  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 1 175
Страшно сладки снимки! Спящите на бузата са ми любими  Heart Eyes Ето още една за колекцията:



Кетя и Ленчето напредват по мирното съжителство, браво. Значи официално си задържате и Ленчето, така ли? Късметлийка е тя. И добре че само дивана бие, че като ви слушам разказите за извадени очи... дано женските не са толкова войнствени.

Общи условия

Активация на акаунт