Любители на котки - тема 50

  • 42 907
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 182

Лелееее! Добре, че си нямам такива зерове в къщи!  Joy Joy Joy

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Хахах Joy
Типична поза "Кетя се звери на Ленчето" Crazy Вчера обаче Ленчето се изхитри и направи един номер - Кетя и съскаше от около метър разстояние и Ленчето изведнъж полегна на една страна. Кетя се втрещи, взе да дава заден и замина Mr. Green Това обаче не им попречи през нощта да се сбият на ничията територия - в коридора Whistling

# 32
  • София
  • Мнения: 13 182
Докато е само на ниво фучене и някоя друга разменена "плесница" се издържа  Laughing. Нали не е тежък боя? Страшното е като е едно неразделно търкалящо се кълбо като нашето  hahaha. И от него хвърчат кълбета козина, а и други неща  Mr. Green.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ами най-често само си фучат, Кетя най-много да набие дивана, на който е седнала Ленчето. Но понякога се докопват и хвърчи козина Whistling А най-интересното е, че има моменти, в които се изтрайват и после изведнъж Кетя превърта.

# 34
  • Мнения: 359
Ами най-често само си фучат, Кетя най-много да набие дивана, на който е седнала Ленчето. Но понякога се докопват и хвърчи козина Whistling А най-интересното е, че има моменти, в които се изтрайват и после изведнъж Кетя превърта.
Ми те съвсем като децата! Като гледам моите младежи... hahaha

# 35
  • София
  • Мнения: 98
Кетя понеже е първа в къщата и я смята за нейна,  пази си територията  Wink
Мери така гони и хъска едно кученце ( Лиско ), като ни е на гости  Crazy

# 36
  • Мнения: 3 055
здравейте и от мен! Преди ви бях писала, че бях звъняла на д-р Александров от списъка на 1 страница и се оказа, че той не е в жк Хаджи Димитър и никога не е бил, а работел в Младост 4. Явно има някаква грешка - може да актуализирате информацията. На моите котаранчовци ще кача снимки по-късно, че тук на служебния компютър нямам никакви техни.

# 37
  • Кюстендил
  • Мнения: 67

Добре де, момичета, това не е маркиране! Маркиране е като пишнат малко, за да си оставят миризмите и разните им там други неща котешки. Моят котарак си се изпишква напълно я на фотьойла, днес върху торба с багаж... smile3511 Веднъж в деня си пикае в тоалетната, веднъж където му хареса на друго място ooooh! Мрън, оплаках се...

В идната сряда в 9.00 имаме час за кастрация, дано мине нормално и да се възстанови бързо. А до тогава...ще ми опикае къщата.....

# 38
  • София
  • Мнения: 13 182
Трепет, Мацо се изпикаваше напълно - 2-3 пъти в детското легло и веднъж върху спящия ми мъж  hahaha. Познайте кога записахме час при чичко Доктор? Не беше след прането на дюшеци посред зима....

Мога да те успокоя, че повече не се е случвало Simple Smile

# 39
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Снощи Димитраки ни вкара във филм по никое време.Или беше изпаднал на терасата долу,или си беше открехнал прозореца с мрежа,която като се побутне има място точно колкото да изпадне една по-любопитна котка.Имаше- "Нощем по покривите-2".То не беше маципискане от моя страна,не беше привикване от страна на Благоверния.Не,и не!Димитрачко си стоеше на покрива,че даже и ни хъкаше."Запозна се" с един котарак ,който по едно време тръгна даже да го сдавя  ooooh! Както и да е..Накрая изпопадаха някакви съседски керемиди и Димитраки пое бързо по стълбите нагоре към нашата площадка.Изстреля се първо към паничката да си хапне едно хубаво,че нощния живот изтощава Wink Акълът ще ми вземе това хайванче.
п.п.
И аз смятам на двор да го извеждам и на риболов да го водя Joy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Прибрах си вече кастрираното момче. Като никой път най- изрядно се изблиза от-до. Особено дупето.  Crazy Всичко е наред засега.  Grinning  Клатушка се още милия като пате, обаче реве-от глад. пък вета каза чак късно вечерта да му дам да яде. Правихме кръвни изследвания-само леко повишение на левкоцити има, но не било тревожно.  newsm78
Та така-минахме си от реда с кастрацията.  newsm44
Трепет, бързо и успешно да минава и вашата!  Peace

Димитраки пътешества значи!  Laughing

# 41
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Таня, силно се надявам да не се случва след това...в момента се опитва се покатери по...стъклото...свличащите се нокти по гладка повърхност издават очарователен звук...

свраче, като прочетох вашите перипетии от снощи се сетих, че Мърльото започна да маркира след една подобна разходка и запознанство с кварталните котараци Thinking

# 42
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Трепет,кастарцията е замислена веч,но изчаквам да мине ден Гергьовден,че няма да сме си вкъщи(още една грижа-ще оставяме Димитрачко за два дена и половина сам Rolling Eyes) и като се върнем-айде,под ножа.Не дай си боже да има някакви усложнения,а пък ние да не сме си у дома...не става.
kikaha1 ,честито ви значи Wink

# 43
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Свраче, аз само споделих, понеже сега направих връзката между двете събития при мен и явно това е причината - разбрал е за какво иде реч в реалния живот... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 175
Да питам  Дидитка- този "небостъргач" купен ли е или е правен от вас? Планирали сме в събота и неделя да правим къща на Фокси, но още не съм се спряла на конкретен модел. Има много и затова изборът ми е доста затруднен. Аз гледам ето от тук http://www.karlie.de/karlie/de/Webseite_neu-Shop-ShopList_3116/c … termoebel_117250/ Цените обаче са потресаващи  Shocked Това,, което ми хареса е скромните 299евро  Rolling Eyes.
Здравей! Нашият небостъргач си го сковахме сами с мъжа ми. Ето описание на процеса, а тук има снимки на самата катерушка (по-надолу има повече). Не е трудно, само трябва да е стабилна конструкцията защото котките са якички животни. Не знам дали бих препоръчала мокет обаче. Много е ефективен и котките го обожават, но... за отрицателно време става на гъз  Mr. Green За модели наистина има голям избор. Можете първо да видите с какви материали разполагате и колко ви се занимава, това ще отсее от моделите и ще направи изборът по-лесен. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт