Подарък за 70 годишнина на любимата Баба???

  • 61 774
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 252
Аз съм за екзурзията, ако искаш мнение Heart Eyes

# 16
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Искам Росе, искам мнение, но ми беше неудобно да променям посоката на темата. Макар че то си е пак обмен на идеи за подарък.

# 17
  • Мнения: 1 252
Сигурно във ФБ си видяла снимки от юбилея на моите свекър и свекърва. Аз се чудих между някаква вещ за вилата /ратанови градински мебели/ и екскурзия. И накрая  я питах .

Поиска кухня - направихме и по поръчка , а екзурзията си запази за тази есен Peace
Само да  са ни живи и здрави да подаряваме Hug

# 18
  • Мнения: 2 386
Kъде в България може да се купи люлеещ се стол?

# 19
  • Мнения: X
Подарете й един ден. Разходете се, прочети й любима книга, разглеждайте стари албуми. Говорете си за всичко. Подарете й една вечеря на приятно място. Бъдете цялото семейство. За един въсрастен човек най-важното и ценно нещо са хората, които го карат да се чувства все още специален и значим- най-близките. Може да й подарите хубав букет, картичка с приказно пожелание и може би нещо сантиментално. Не се сещам какво точно, тъй като не познавам жената. Люлеещят се стол е хубав подарък, но може да я накара да се почувства вече стара. Той някак си е символ на старостта. Поне аз така мисля.
Просто й подарете незабравим ден, снимайте се много, след това изкарайте снимките и ги подредете в рамки. Ще бъде много щастлива когато ги гледа и си спомня за хубавия празник. Успех и много приятно изкарване  Hug

# 20
  • Мнения: 71
Бабата на мъжът ми скоро навърши 80г. и й подарихме фотоалбум, който направих от ръчна хартия със снимки на правнуците й.  Wink

Подобно подарих на моята баба на 80г.  Peace Фотоколаж с всички внуци и пра-внуци и с нея в центъра. Много му се радва и сега гордо е окачен на стената. Peace

# 21
  • Мнения: 326
Подарете й един ден. Разходете се, прочети й любима книга, разглеждайте стари албуми. Говорете си за всичко. Подарете й една вечеря на приятно място. Бъдете цялото семейство. За един въсрастен човек най-важното и ценно нещо са хората, които го карат да се чувства все още специален и значим- най-близките. Може да й подарите хубав букет, картичка с приказно пожелание и може би нещо сантиментално. Не се сещам какво точно, тъй като не познавам жената. Люлеещят се стол е хубав подарък, но може да я накара да се почувства вече стара. Той някак си е символ на старостта. Поне аз така мисля.
Просто й подарете незабравим ден, снимайте се много, след това изкарайте снимките и ги подредете в рамки. Ще бъде много щастлива когато ги гледа и си спомня за хубавия празник. Успех и много приятно изкарване  Hug

 Момичета, люлеещ се стол не е хубав подарък. Ако на мен ми подарят люлеещ се стол ще изпитам чувство на отчаяние и разочарование от подаръка. И не всички 70-годишни са грохнали бабета. Доста 70-годишни биха се зарадвали и на много по-"млади" подаръци от албум за снимки или лампа. Аз бих подарила на моята майка кожено палто, ваучер за разкрасителни процедури или спа-уикенд.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 079
Kъде в България може да се купи люлеещ се стол?

В Практикер съм виждала такива столове.
В момента в Бриколаж има на промоция такъв стол, люлеещ се,  с табуретка, за 109 лева.
(На последната страница в брошурата погледни.)
http://www.mr-bricolage.bg/catalog/?id=61

Погледни тук,   тук,   тук  и  тук.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Подаръчна кошница с деликатеси (според вкуса) и сладки неща. Възрастните хора се радват много на такива неща, особено ако не могат да си ги позволят, какъвто вероятно е случаят...

# 24
  • Мнения: 1 252
Kъде в България може да се купи люлеещ се стол?

Във всички мебелни магазини!!!!!

# 25
  • Мнения: 2 386
Я по-спокойно. Първо не съм в България, второ - миналото лято като търсих нямаше абсолютно никъде. Затова питам. Инка62, много ти благодаря!

Към авторката - на моята баба и направихме голям рамкиран портрет по нейна снимка от младини и го закачи до този на дядо на стената в хола - стана толкова красиво! Heart Eyes Давам ти лична идея, надявам се да ти хареса. Баба и дядо много се трогнаха и двамата на портретите си.  Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Идеята за портрет или фотоколаж намирам за много подходяща. По този повод вчера развихме в къщи идея да направим фотоколаж със снимки на фамилията - родителите, децата, внуците и да сложим както актуални фотоси, така и стари снимки от техните младини и внуците като бебета. В "Ориндж" отпечатват пълноцветни колажи и плакати на различен формат и хартия по избор - стават много добре, може би и другаде да предлагат услугата.

За портрет - намерих едно фотостудио, което по снимка или картинка на файл отпечатва картина върху платно, която става като рисувана с маслени бои. С рамката излиза към 50-60 лв.

# 27
  • на село
  • Мнения: 1 028
Красива бутикова торта.
Нещо такова http://www.flickr.com/photos/val_1/5690064811/in/photostream

# 28
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Много полезна тема. Хареса ми идеята за фотоколажа, но съм много боса  Embarassed по темата. Някой може ли да ме насочи къде (във всяко фотостудио ли?) могат да го направят? Възможно ли е да се направи от лента, тъй като нямаме цифров апарат  Embarassed?

# 29
  • Мнения: 572
Ще ползвам темата - дядото на моя мъж ще навърши след 2 седмици 80 години - в огромна чуденка сме какво да подарим - часовник си има, за екскурзия - струва ми се, че няма да я оползотвори, люлеещ се стол не става.. давайте идеи, моля  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт