Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
И мен ме аднаха вече в групата  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 056
Е вие подивяхте с тоя СУРАТ ТЕФТЕР hahaha hahahaВсички сега са там Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5
следя аз зорко и тук и там  Laughing

# 33
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Запис.

# 34
  • Мнения: 453
Хайде, записче и от мен  Simple Smile
Каква е тази групичка във фейсбук, как мога да се присъединя

# 35
  • Мнения: 5
керал влизаш си в профила и пращаш заявка за групата и готовУ
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_201440966560846&ap=1

# 36
  • Мнения: 21
Добра вечер и от мен Simple Smile

Аз вече обучавам колежката, която ще ме замества като изляза по майчинство, и съм с "каросерия" по цял ден... Мен навремето никой не ме е обучавал, ама нали съм добра душа, сега ще си я водя с мен 3 месеца почти...

За хемоглобина: моят пък е 118, а на докторицата по ЗК програмата дава долна граница 120 и ми обясняваше предния път, че е нисък. Изписа ми Ферофолгама. Ама другият ми доктор каза че според него това си е една нормална стойност и засега да не се блъскам с допълнителни работи. И на мен понеже наистина ми писна да пия какво ли не, го послушах. В момента си пия само магнезия и туй то.

Поли, аз нали се преместих в Пловдив и съм изтървала края на софийските заведения... Сещам се само за тип пицарии, което не мисля, че е много подходящо за случая...

Милен_ка, страшно сте мили и сладки, просто така хубаво ми стана, като ви разгледах снимките...

Мадленка, да оздравявате и двечките, а темата е чудесна, както винаги Simple Smile

Дианче, супер за добрите новини и най-вече супер, че даде новини за Тара и аз бях почнала да се тревожа. Хайде сватбарките не ги мисля, на тях им е позволено Simple Smile
Хайде и аз отивам в сурат тефтера (и мъжът ми така му казва) да видя какви сте ги свършили там Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 056

Е,  ще ми се скъса серклажа да тичат от тук -там  Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 5
ти с тоа серклаж  аман само за него мислиш !

# 39
  • Варна
  • Мнения: 741
Е вие подивяхте с тоя СУРАТ ТЕФТЕР hahaha hahahaВсички сега са там Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy - много добро това! Диде, пак изби рибата с лаф!  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 169
Дианка, никакво късане, ще държиш Naughty

# 41
  • Мнения: 79
Е вие подивяхте с тоя СУРАТ ТЕФТЕР hahaha hahahaВсички сега са там Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy - много добро това! Диде, пак изби рибата с лаф!  Crazy
smile3532 smile3532 smile3532

# 42
# 43
  • Мнения: 3 743
Аз пък от блеене във фейса, съм пропуснала новата тема, също като пролетта тая година hahaha

То да ви кажа сигурно аз обърнах времето, нали предната седмица си купих няколко летни дрешки и то взе, че захладня по целия свят Blush Ама тукашните магазини са виновни, една блуза с дълъг ръкав не може да си намери човек, още от март заредиха потниците и късите ръкави Crossing Arms

И какво стана сега по последно преброяване, кой взема преднина момите или момците Wink

# 44
  • Мнения: 2 169
Мацките са повече засега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт