Впечатления от България 2011

  • 62 853
  • 1 175
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 1 298
Сезонните заведения по морето ( а и не само там предполагам),
са си ден година храни. Който се излъже да седне. Персоналът е временно и няма никакъв
стимул за работа. От летните капани на Бургас само един беше на ниво.
Ние затова и винаги ходим на целогодишно  работещи заведения с постоянна клиентела.

Венета, ами аз за какво агитирам тук.  Mr. Green
Ако преглътнеш някоя и друга развалена мида, малко фекалии по плажа,  и пр. нашенски специалитети, всъщност може и добре да си изкараш.
Само да ти кажа, че бургазлии лятото са само по шорти из центъра, хаха.
То не са тела, мускули... Laughing

# 1 111
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Само да ти кажа, че бургазлии лятото са само по шорти из центъра, хаха.
То не са тела, мускули... Laughing

Съблазнителка Wink!

Да ти кажа пък аз, че когато човек иска, всичко може да се нагласи. Ще дишам само морския въздух. Няма да ходя на плаж, да не се налага да гълтам ф... нали Wink. Аз и без това обичам горещото време, но не обичам слънцето и не издържам на слънце никак. Миди няма да ям. Но виж бургазлии и не само... Все пак в Бургас идват и мъже от други градове на страната, че и от чужбина да подкрепят и засилят мита за красивия български мъж, така че ще се концентрирам върху мъжете, а и една приятелка онзи ден ме покани да ида с нея на море, че зет и´ си купил там апартамент и така цялата година жилището си стояло без обитатели. Оказва се, че опастността от евентуални нелюбезни хотелиери отпада. Остава само да успея да се измъкна сама догодина и после ще видите как ще се хваля и аз Wink.
А за целогодишните заведения, трябва човек да ги знае, кои са и тогава всичко ще е по-различно, надявам се Simple Smile.

# 1 112
  • Мнения: 3 371
....
Само да ти кажа, че бургазлии лятото са само по шорти из центъра, хаха.
То не са тела, мускули... Laughing

това батките ли бяха Laughing
ей, пускат ги значи само когато мен ме няма там. не друго, ами поне едно очо да оплакнем Laughing

# 1 113
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Боже, искам и аз тела да гледам Crazy. Ама явно съм попаднала в неправилния район на Черноморието, нагледах се на косми по гърба и многотонни шкембета Joy

Дидитка, за съжаление си много права, обслужването е повече от скапано, аз това лято и през разни институции минавах, та се напатих и там Rolling Eyes.

# 1 114
  • Мнения: 1 086
В България съм си  Mr. Green

Всеки 2 мъж тренира, а останалите са с шкембе Mr. Green Включително и моят мъж  Joy

Снощи беше "Нощ на галериите и музеите Пловдив" и събрах много положителни емоции - много млади хора, много изкуство...за съжаление пред галериите имаше километрични опашки, почти същите като пред тоалетната на "Конюшните на царя", която вече е безплатна! Това ми хареса! Нищо, че вътре не е идеално чисто  Mr. Green

Правят някакъв ремонт на разкопките при джумаята, надявам се да направят нещо красиво там  Mr. Green

В интерес на истината повечето ми приятели са се ориентирали в София и всички споделят, че града запада. За мен си е същото...

Пловдивското спокойствие няма равно на себе си. На мен това ми харесва!

# 1 115
  • Мнения: 5 710

Пловдивското спокойствие няма равно на себе си. На мен това ми харесва!


Аз обратно - не обичам провинциалната мараня на Пловдив, именно това не-движение ме е отблъсквало винаги от големите градове ( така наречени) в България, от които винаги очаквам някакво надскачане и после се разочаровам. София, от друга страна, макар да се развива някак тумороподобно, се движи  със  скорост, която ми допада и която съм виждала ( но не и усещала, поради непринадлежност:) и в други големи градове по света.

# 1 116
  • Мнения: 1 086
10'с за това и хората сме различни   Heart Eyes
На мен в Киев ми е прекалено забързано, мръсно, претъпкано....

# 1 117
  • Мнения: 5 710
Което ми напомни да те попитам , в Украйна още ли има гражданство?

# 1 118
  • Мнения: 7


Най-голямо впечатление обаче, както винаги, ми направи безграничната простащина и тоталното безхаберие на хората, особено на обслужващия персонал. И не само намусени физиономии и троснат тон.
И той като се разлюти, коя съм аз да му правя забележка, той бил персонал и щял да си прави каквото си иска дори и да е забранено.
Право ти го е казал Wink Ти какво очакваш всички да ти се кланят за никаквите пари дето взимат ли #Cussing out

# 1 119
  • Мнения: 5 710
Тоест, за персонала на заведение, автобус, обществено място забраните за пушене не важат?

# 1 120
  • Мнения: 2 674
10 cents, има ли смисъл?

# 1 121
  • загубено
  • Мнения: 6 545
Право ти го е казал Wink Ти какво очакваш всички да ти се кланят за никаквите пари дето взимат ли #Cussing out


На които не му харесват условията на труд,напуска.
Които не ги спазва ,го уволняват.


Не съм 10 c's,но да кажа.
Не няма.
Но дразни.

# 1 122
  • Мнения: 75

На които не му харесват условията на труд,напуска.
Които не ги спазва ,го уволняват.



Съгласна съм  Peace .... но това са правила за държава и ред подчинени на логиката .... за съжаление България все още не е такава Naughty .... трудно е да се разбере отстрани.....

# 1 123
  • Мнения: 1 175
О, забравих да спомена любимата ми реплика, която получих няколко пъти от различен персонал след забележка към някоя простотия - "ми кво очаквате госпожо, това е България"  ooooh! Като че ли това ги оправдава. Ами с такова отношение към нещата, как да очакваме промяна?

# 1 124
  • Мнения: 1 298
Дидитка, дори и в ресторант ли?  newsm78

Аз също се оплаках на няколко пъти, я за бавно обслужване,
я за съмнителна и не добре приготвена храна, и на някои места получих доста адекватни реакции.

От шофьорите нямам впечатления.
Но софийските таксиметрови са под всякаква критика.
Много груби хора и си пушат вътре и като луди карат. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт