Впечатления от България 2011

  • 62 802
  • 1 175
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 53
Освен това- може би го знаете, но аз го научих скоро- ако имате нет на телефона си можете да го ползвате като модем. Включва се с кабела или чрез блут. към компютъра и толкова. Бавничък е конкретно моя, но по добре от нищо.
Аз така ползвах на брат ми телефона, който иначе е с бърз нет, но с кабелчето направо умрях от чакане.
Не знам защо е БГ още няма предплатени карти с нет за мобилен (катo тези на Vodafone) или поне аз не намерих. Някоя да е виждала?

# 1 171
  • USA
  • Мнения: 559
Преди режеха глави наистина - беше 50ст на минута мисля, ама миналата година "открих" 5те номера за безплатни минути.
Сподели, моля?

# 1 172
  • Мнения: 1 584
Преди режеха глави наистина - беше 50ст на минута мисля, ама миналата година "открих" 5те номера за безплатни минути.
Сподели, моля?

Като зареждаш примата все ти дава съобщение, че имаш еди-колко-си безплатни минути към 5 номера. Мисля, че колкото по-голям е ваучера (5, 10, 15, 30лв), толкова повече минути печелиш. За да ползваш безплатните номера, трябва да ги заявиш. Аз се обаждах миналата година на съпорта им и те ми обясниха как става. Можеш после да ги променяш ако ти се наложи. 2 промени бяха безплатни, после всяка промяна струваше 50ст.

# 1 173
  • Мнения: 1 132
И аз винаги ползвам такава карта на М-тел. Всяка година си купувам нова и в общи линии не изговарям повече от 30 лева без да се ограничавам. Минутите са валидни в рамките на месец.

# 1 174
  • в колонките
  • Мнения: 510
       Впечатленията ми от България по време на лятната ваканция не бяха много добри,за това и не писах по-рано.Много обичам Родината си и ми е болно,че нещата там много бавно вървят.Съжалявам...

# 1 175
  • Мнения: 11 315
Мога да излея доста помия сега заради изборите, в момента съм там.
Единственото, което искам да споделя е, че може да е беден народа, но душата му не е загубена.
Бяхме обявили във фотографската тема благотворителни снимки за Вики и за моя най-голяма изненада в родния ми град се отзоваха 14 семейства с малките си деца за тази кауза. А времето беше едноцифрени температури, силен вятър, кога слънце, кога облаци. Но дойдоха!
Което за мен значи много - зрънцето не е загубено, важното е да оставим почва да се развие!

Общи условия

Активация на акаунт