КАК, КЪДЕ И КАКВО ДА ДАРИМ? и СПЕШНИ НУЖДИ на ДБМ - 2

  • 182 379
  • 441
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
Здравейте,имам дрешки за малка принцеска от 0 до 4г.Дрешките,които са от 0 до 3/4 месечна възраст са летни.Също така имам много запазени и красиви играчки.Моля ако имате информация за някой нуждаещ се от тези неща ми пишете.Благодаря

# 301
  • Мнения: 4 195
Здравейте,имам дрешки за малка принцеска от 0 до 4г.Дрешките,които са от 0 до 3/4 месечна възраст са летни.Също така имам много запазени и красиви играчки.Моля ако имате информация за някой нуждаещ се от тези неща ми пишете.Благодаря

Привет,

за една двегодишна девойка събираме неща - ако смятате, че има пдоходящи, пишете ми Peace

# 302
  • Мнения: 33
Искам да даря дрехи. Мъжки, дамски и детски и 1 кашон с играчки. Къде да отида, предпочитам да ги занеса някъде наведнъж, около 4 кашона са. Къде търсят в момента. Подскажете ми, че се ровя из интернета, но нещо не намирам информация. Благодаря!

# 303
  • Мнения: 7
Здравейте,

Аз също се интересувам къде мога да даря дрехи, предимно младежки/мъжки? Никъде не мога да намеря пункт, в който не се изисква сертификат от химическо чистене...

Благодаря предварително, ако имате някакви предложения.

# 304
  • Мнения: 4 195
Здравейте,

Аз също се интересувам къде мога да даря дрехи, предимно младежки/мъжки? Никъде не мога да намеря пункт, в който не се изисква сертификат от химическо чистене...

Благодаря предварително, ако имате някакви предложения.

Защитено жилище ЗАЕДНО до Божурище Peace

# 305
  • София
  • Мнения: 30 279
Аз намерих сем-во, което се нуждае от детски обувки. Остана ми един кашон с тийн дрехи за момиче. Скоро ще сортирам дамски + мъжки обувки. Дано намеря желаещи/нуждаещи се.

# 306
  • Мнения: 33
Имам дрешки за малко бебе, до около 1 годинка. Израснахме ги. Много запазени. Искам да помогна на някого, който се нуждае от дрешки за детенцето си. Има и универсални, но аз имам момче, така че биха били по-подходящи за момченце.

Последна редакция: сб, 27 дек 2014, 12:16 от Darina -Karastamatova

# 307
  • Мнения: 4 195
Имам дрешки за малко бебе, до около 1 годинка. Израснахме ги. Много запазени. Искам да помогна на някого, който се нуждае от дрешки за детенцето си. Има и универсални, но аз имам момче, така че биха били по-подходящи за момченце.
Здравейте,

помагаме на момиче, което очаква бебе момченце до 10-на дни. Тя е в студентски град, ако искате да и ги дарите, моля свържете се с мен на телефон 0894606173.
Тя е от дом, бащата също, учат в момента висше, бащата работи, но са прекрасни млади хора и имат нужда от мъничко подкрепа Hug

# 308
  • Мнения: 33
Страхотно, днес ще ви звънна, имам и други вещи за бебето, не само дрешки, а и кенгуру, дрънкалки, биберони ит.н., ще им събера доста неща.

# 309
  • Мнения: 4 195
За всички, които питат къде да дарят дрехи за младежи и възрастни, както и мебели, домашни потреби и тн:

http://retobulgaria.org/deinosti.html

# 310
# 311
  • Мнения: 2
Здравейте! Мога да даря бебешки и детски дрешки. Дали някой има нужда?

# 312
  • Мнения: 4 195
Здравейте! Мога да даря бебешки и детски дрешки. Дали някой има нужда?
в момента имаме бебе момченце, за което осигуряваме всичко за след 3-тия месец, за какво дете са?

# 313
  • Мнения: 2
Здравейте! Мога да даря бебешки и детски дрешки. Дали някой има нужда?
в момента имаме бебе момченце, за което осигуряваме всичко за след 3-тия месец, за какво дете са?
Повечето са за момиче, но има и за момченце. Мога да събера тези които са за след 3 месец, до една-две години.

# 314
  • Мнения: 610
Ето тук също можете да дарявате: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=820146.0
Момичетата работят с няколко дома в област Велико Търново.

Общи условия

Активация на акаунт