КАК, КЪДЕ И КАКВО ДА ДАРИМ? и СПЕШНИ НУЖДИ на ДБМ - 2

  • 182 211
  • 441
  •   1
Отговори
# 90
Здравейте,

Живея в UK и имам възможност да изпратя малко лекарства, около 20 кг в БГ. Искаше ми се да стигнат до деца и възрастни хора, които няма как да си купят Paracetamol, Нурофен,Gaviscon, Buskolizin . Дали можете да ме насочите къде да се обърна по този въпрос?

Благодаря
Лидия
firetear66@gmail.com

# 91
  • Мнения: 4 195
Здравейте,

Живея в UK и имам възможност да изпратя малко лекарства, около 20 кг в БГ. Искаше ми се да стигнат до деца и възрастни хора, които няма как да си купят Paracetamol, Нурофен,Gaviscon, Buskolizin . Дали можете да ме насочите къде да се обърна по този въпрос?

Благодаря
Лидия
firetear66@gmail.com

имате ли документи за тях?

# 92
  • varna
  • Мнения: 79
Здравейте имам нужда от дрехи за момиче над 1г ,  мога да даря дрехи за момче и момиче до 1г , шезлонг , кошница ,играчки.

# 93
  • Мнения: 61
Здравейте,

Аз също имам много детски дрехи за момче и момиче от 0 до 3 години, както и играчки.
Ще се радвам да ме насочите къде да ги даря.Simple Smile

Здравейте!Не можах да пусна тема, но вашата ме заинтригува.Имам приятелка изпаднала до голяма нужда от помощ.Трябват и дрешки за момченце, което сега ще направи две годинки и играчки образователни, книжки с картинки и въобще на всичко би се зарадвала.Казва се Цвети а тел. на който може да я търсите - 0885969291.Ще се радвам, ако може да и помогнете с каквото можете.Благодаря предварително.  bouquet

# 94
  • Мнения: 10
Здравейте,

Аз също имам много детски дрехи за момче и момиче от 0 до 3 години, както и играчки.
Ще се радвам да ме насочите къде да ги даря.Simple Smile

Здравейте!Не можах да пусна тема, но вашата ме заинтригува.Имам приятелка изпаднала до голяма нужда от помощ.Трябват и дрешки за момченце, което сега ще направи две годинки и играчки образователни, книжки с картинки и въобще на всичко би се зарадвала.Казва се Цвети а тел. на който може да я търсите - 0885969291.Ще се радвам, ако може да и помогнете с каквото можете.Благодаря предварително.  bouquet

http://www.podariavam.com/7/bebeshki-i-detski-stoki.html - тук периодично се включват интересни неща, ако имате възможност ги следете Simple Smile

# 95
  • Мнения: 61






http://www.podariavam.com/7/bebeshki-i-detski-stoki.html - тук периодично се включват интересни неща, ако имате възможност ги следете Simple Smile
[/quote]

Благодаря Ви, много  Simple Smile

# 96
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Двама  младежи от проекта САМ, които подкрепяме имат нужда от ежедневни обувки. По възможност маратонки. Номерата са 42 и 43. Молим да са здрави и запазени, необходими са 4 бр. ( по 2бр. за момче)

Благодарим предварително  Hug

# 97
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Децата от домът в с. Доганово след 10 дни отиват на лагер на море. Необходими са им :

МОМЧЕТА:

летни чорапки:от №30 до №34 - 12 бр.; от №35 до №38 - 10 бр.; от №38 до №40 - 10 бр.; от №42 до №44 - 10 бр. Общо - 42 бр.

бельо (слип):№ 32 - 10 бр.; № 34 - 10 бр.; № 36 - 5 бр. Общо - 25 бр.

 МОМИЧЕТА:

летни чорапки:от №30 до №34 - 12 бр.; от №35 до №38 - 24 бр.; от №38 до №40 - 12 бр. Общо - 48 бр.

бельо (пликчета):№ 32 - 10 бр.; № 34 - 5 бр.; № 36 - 5 бр. Общо - 20 бр.

За морето са им необходими сакове и куфари, ако някой има такива, които не се използват може да им  даде.
Банските са им доста захабени и молят за по-здрави, подходящи за деца от 7 до 18 г. Не са уточнили размери, но каквото и да им занесем, ще им е от полза.

Благодарим.

# 98
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте и от мен. Аз имам бебешки дрешки от 0 до към 7-8 месеца които искам да дам на някой нуждаещ се. Можете ли да ме насочите.

# 99
  • Мнения: 2 231
Децата от домът в с. Доганово след 10 дни отиват на лагер на море. Необходими са им :

МОМЧЕТА:

летни чорапки:от №30 до №34 - 12 бр.; от №35 до №38 - 10 бр.; от №38 до №40 - 10 бр.; от №42 до №44 - 10 бр. Общо - 42 бр.

бельо (слип):№ 32 - 10 бр.; № 34 - 10 бр.; № 36 - 5 бр. Общо - 25 бр.

 МОМИЧЕТА:

летни чорапки:от №30 до №34 - 12 бр.; от №35 до №38 - 24 бр.; от №38 до №40 - 12 бр. Общо - 48 бр.

бельо (пликчета):№ 32 - 10 бр.; № 34 - 5 бр.; № 36 - 5 бр. Общо - 20 бр.

За морето са им необходими сакове и куфари, ако някой има такива, които не се използват може да им  даде.
Банските са им доста захабени и молят за по-здрави, подходящи за деца от 7 до 18 г. Не са уточнили размери, но каквото и да им занесем, ще им е от полза.

Благодарим.
Бих могла да дам момичешки бански  за 7г
И същия модел женски ХЛ, ако има по-едра девойка.
също и 2-3 роклички
Всичко е чистак ново.
Ако имате интерес ми пиши на лС утре да ти предам нещата, че иначе заминавам в неделя сутрин и се връщам на 19.08

# 100
  • Мнения: 4 195
Здравейте и от мен. Аз имам бебешки дрешки от 0 до към 7-8 месеца които искам да дам на някой нуждаещ се. Можете ли да ме насочите.
Здравейте,
в София ли се намирате. Можете ли да ги транспортирате до някъде например?

# 101
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте и от мен. Аз имам бебешки дрешки от 0 до към 7-8 месеца които искам да дам на някой нуждаещ се. Можете ли да ме насочите.
Здравейте,
в София ли се намирате. Можете ли да ги транспортирате до някъде например?

В София съм. До къде трябва да се транспортират? За вас ли са дрешките или? По принцип аз не шофирам и ми е малко сложно с транспортирането. За София ли става въпрос или да се изпратят някъде?

# 102
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Бих могла да дам момичешки бански  за 7г
И същия модел женски ХЛ, ако има по-едра девойка.
също и 2-3 роклички
Всичко е чистак ново.
Ако имате интерес ми пиши на лС утре да ти предам нещата, че иначе заминавам в неделя сутрин и се връщам на 19.08

[/quote]

Рони, благодарим. Звънни ми след 19.08. , че вече няма как да реагирам. Децата заминават края на месеца.

Благодарим на всички, свързали се с нас. До момента имаме обещани почти от всички неща. Остават чантите и куфарите.....

# 103
  • София
  • Мнения: 4 179
lavender, имам един куфар-от старите, не е голям /мисля, че е подходящ за деца/ и е лек. Ако представлява интерес ще го дам.

# 104
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender, имам един куфар-от старите, не е голям /мисля, че е подходящ за деца/ и е лек. Ако представлява интерес ще го дам.

Да, благодарим, ще е полезен.
 Намерили сме за сега 2( обещани са де) , но децата са 45 и ще са необходими още. Освен това сега се сещам, че екипът на дома, заедно с нас и други организации постоянно извеждат децата на екскурзии и такива куфари и чанти са им много полезни при пътуванията. А не само за морето.

С общи усилия и ваша помощ смятам, че сладурите вече си имат почти всичко. Сега остава координацията по събирането и предоставянето  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт