ВЪПРОСИ към хомеопати - 15

  • 48 732
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Предлагам да сложим край на спора,а... Peace
Да питам...ако лекуваме хронично с-ние(напр.3-та сливица),но в хода на лечението се проявят често и т.нар.Остри с-ния(ангина),какво следва?Нарушава ли се леч. на основния проблем,забавя ли се или... Rolling Eyes
Предполагам,че вдигането на Т(лека за сега,напр.) след прием на ХЛ преди месец и 1/2 ще се определи като остро с-ние...

Моля за коментар от вещите тук лица! Peace

п.п.И още нещо...всички ли си траете при вис.Т до 3-я ден?Или имаме право да прилагаме "бабини" рецепти?

# 721
  • Мнения: 660
Мога да си сложа и аз титла каквато пожелая, да размеся малко потенции и предписания наляво, надясно и да давам хомеопатични съвети.


Не можеш  Wink !

П.П. Пак подчертавам спор не водя с никого . С опоненти , за които истината е "късогледо" понятие , ограничено от собственото им неразбиране .... няма смисъл дори да се започва такъв . Peace

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 20:50 от nice

# 722
  • Мнения: 2 674
Ставаш все по-забавна. И какво ме спира да се окича с титла класически хомеопат тук във форума? Ти?

Чакай и аз да ти намигна Wink Laughing Laughing Laughing


И се спри на тема " Александър" . Каквото и да приказваш ти и твоето ехо /персонално/ той е лекар-хомеопат .

 Naughty Не! Таксиметров шофьор-хомеопат.

Някой който го познава лично може ли да потвърди? Найс, кажи най-накрая. Laughing

Когато фактите говорят и Боговете мълчат. Толкова ли е срамно да кажеш какъв е? Почнахме да се обиждаме, късогледи, кривогледи, но казващи истината. Laughing

На мен ми писна  от това дълго и нужно уточнение. Wink

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 20:58 от Цонна

# 723
  • Мнения: 660
Ставаш все по-забавна. И какво ме спира да се окича с титла класически хомеопат тук във форума? Ти?

Чакай и аз да ти намигна Wink Laughing Laughing Laughing

Много бързо ще ти проличи , че нищо не знаеш . Далеч по-бързо отколкото на фалшиви алтернативни медици . А се кичи с каквото искаш  Peace, явно имаш нужда .

 newsm47

# 724
  • Мнения: 2 674
 Ха-ха, ти ли ще ме хванеш? Laughing Laughing Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 1 036
Дами... стана прекалено  Wink

Моят дребосък се оказа с много нисък хемоглобин, та сега ще се борим.

# 726
  • Мнения: 660
Дами... стана прекалено  Wink

Моят дребосък се оказа с много нисък хемоглобин, та сега ще се борим.

Скоро една мама от Швейцария сподели , че тамошните лекари са предписали за същия проблем   рибено масло . Преди това са давали всички стандартни желязосъдържащи препарати без резултат , но благодарение на рибеното масло детето вече е с нормални нива на хемоглобина .

# 727
  • София
  • Мнения: 1 036
Дами... стана прекалено  Wink
Моят дребосък се оказа с много нисък хемоглобин, та сега ще се борим.
Скоро една мама от Швейцария сподели , че тамошните лекари са предписали за същия проблем   рибено масло . Преди това са давали всички стандартни желязосъдържащи препарати без резултат , но благодарение на рибеното масло детето вече е с нормални нива на хемоглобина .
Интересно звучи и има логика. Трябва да видя има ли рибено масло, което мога да давам на бебета... Аз не давам железни препарати все още. Смених диетата и давам шуслерови соли (май така се казваха).

# 728
  • Мнения: 3 489
Предпочитам рибеното масло за бебета, отколкото шуслеровите соли.

Тандонова, аз лично и трая, и не трая - зависи от състоянието. ако не е зле, трая до дупка. Преценявам на момента общо-взето.

Аз познавам лично Александър.

Филолог съм по образование, работя за единия от мобилните оператори и съм първа година студент по класическа хомеопатия. Е, и? Grinning Няма да ставам лекар. Crossing Arms Нито дори стоматолог Crossing Arms Joy

# 729
  • Мнения: 2 674
Е, честито. Нищо от това. Поздравления за избрания път. Laughing


Аз познавам лично Александър.

Laughing Laughing Laughing



# 730
# 731
  • Мнения: 6 443
Вече загубих дирите на тези писаници  Tired

Есма, при мен много добре действа червеното цвекло.На салатка с различни зеленчуци става много вкусно( краставици, зеле, царевица) и може да се приеме добре.
А и да не помогне, няма да навреди  Peace

# 732
  • Мнения: 285
Извинете че се намесвам в тази тема , но имам проблем с мъниците не спят добре нощем ако въобще спят и не си наваксват през деня  Rolling Eyes може ли да ми препоръчате нещо хомеопатично за безсъние съобразено с възрастта им
Благодаря предварително

# 733
  • Мнения: 107
А може ли някой да обърне внимание и на моя въпрос от 48 страница, МОЛЯ!  Heart Eyes

# 734
  • София
  • Мнения: 1 711
Извинете че се намесвам в тази тема , но имам проблем с мъниците не спят добре нощем ако въобще спят и не си наваксват през деня  Rolling Eyes може ли да ми препоръчате нещо хомеопатично за безсъние съобразено с възрастта им
Благодаря предварително
Не, хомеопатичното лекарство се изписва индивидуално, след 2 часово интревю с хомеопат. Дори е напълно вероятно да се окаже, че на децата ти ще им действат две различни лекарства. Това което можем да ти препоръчаме тук е да отидете при добър класически хомеопат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт