Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 59 338
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 254
и да видим дали очарованието няма да изчезне...  Thinking
Не би трябвало, но не забравяй че и с шоколад може да се преяде. Wink Не пропускай и последния му- Полунощ в Париж.

# 691
  • Мнения: 7 914
Гледах The Adjustment Bureau.
 Много съм разочарована.  Грабнали оттук-оттам по някоя хубава идея. Омесели ги с една любовна история, че и края  озахарили. Което те кара да съжаляваш за 2-та отделени часа. Tired

# 692
  • Мнения: 1 434
и да видим дали очарованието няма да изчезне...  Thinking
Не би трябвало, но не забравяй че и с шоколад може да се преяде. Wink Не пропускай и последния му- Полунощ в Париж.

И аз  съм от фен клуба на Уди Алън  Heart Eyes Къде ме   забравихте ? Всичко негово съм изгледала !  Не знам само защо  последният му  филм остана  без  български субтитри ?

# 693
  • София
  • Мнения: 25
Два филма от мен:

The Change-Up (2011) http://www.imdb.com/title/tt1488555/ В началото наистина ми беше много смешен,но след това ме загуби. Може би ми дойдоха в почече цинично-гнусните сцени   Thinking

Monte Carlo (2011) http://www.imdb.com/title/tt1067774/ Нищо особено, но приятно разтоварващо филмче за петък вечер.

Някой вече да е гледал Конан Варваринът? Някакви отзиви? Simple Smile
Отдавна не ми се е случвало да попадна на хубав филм,след който да си кажа "УОУ!" Аз ли нещо все едни такива ги избирам или хубавите филми вече са на изчезване  newsm78

# 694
  • Мнения: 2 254
 Не знам само защо  последният му  филм остана  без  български субтитри ?
С хубаво качество ли е поне?

# 695
  • Мнения: 76
Момичета, изгледах доста от филмите, които сте препоръчали  Hug Peace Peace Супер сте.
Сега се включвам с едно питане ,а то е дали има Бг субтитри за филма "Friends with benefits" ,от известно време стои в топ 10 на замунда,ама не са пуснали субчета...Някой, ако има моля да ми пише от къде да ги изтегля.  bouquet

# 696
  • Мнения: 686
Напоследък съм се заслушала в едни френски шансони, класики - Едит Пиаф, Мирей Матьо и т.н., и ужасно ми се гледа филм от онези години, може и американски. Нещо като филмите за Едит Пиаф или за Коко Шанел - дали бихте могли да ми препоръчате? Пак казвам, може да е американски, може да е съвременен. Даже предпочитам. Благодаря предварително!   bouquet

Иначе напоследък гледах Вода за слонове, Fracture и The Other Woman - първия не го препоръчвам. Затова и за него няма да ви давам линк. Големи почитателки на Патинсън останаха също разочаровани. Вторите два ги препоръчвам.  Peace Ако обичате като мен Райън Гослинг, във Fracture според мен прави добра роля, а Антъни Хопкинс трябва ли да го коментираме въобще?! Като цяло добър трилър. А The Other Woman е тежък, но Натали Портман отново е брилянтна, а историята е толкова реалистична, че едва ли не би жегнала някого.

# 697
  • Мнения: 1 434
 Не знам само защо  последният му  филм остана  без  български субтитри ?
С хубаво качество ли е поне?
Става за гледане , има английски  субтитри , мисля довечера да опитам да го  гледам  Hug  bouquet

# 698
  • Мнения: 5 710
Препоръчайте ми филми свързани с красотите на Италия-Венеция Heart Eyes

Ами Венецианският търговец е страхотен филм. Освен, че ще видиш един блестящ Ал Пачино,  ще видиш и Венеция каквато е/била.  Ще чуеш прекрасен Шекспиров език, а ако имаш късмет можеш да попаднеш и на читав превод:) http://www.youtube.com/watch?v=mdbzRtxVtns

# 699
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Да питам дали има филм за процеса на О.Д.Симпсън?Четох доста по случая но ми се ще и филмов преразказ на събитията.

# 700
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Препоръчайте ми филми свързани с красотите на Италия-Венеция Heart Eyes

Ами Венецианският търговец е страхотен филм. Освен, че ще видиш един блестящ Ал Пачино,  ще видиш и Венеция каквато е/била.  Ще чуеш прекрасен Шекспиров език, а ако имаш късмет можеш да попаднеш и на читав превод:) http://www.youtube.com/watch?v=mdbzRtxVtns

Спомням си за този филм, че не можах да изгледам повече от половината от него.
Ал Пачино много ми хареса и това помня, че ролята му беше доста различна от тези, в които съм свнкнала да го гледам т.е беше великолепен/както все път/. Сюжета обаче ни най-малко ме грабна.

Сещам за друг такъв филм с венецианска атмосфера мисля "Съдба на куртизанка" беше. Него си го изгледах с кеф.

Имам усещането, че повече от тези два филма съм гледала в този стил, но за сега само за тях се сещам.

# 701
  • Мнения: 31 165
"Туристът" също. Peace

# 702
  • Мнения: 483
Едно предложение и от мен: Cracks и в Imdb
Филмът е драма, режисиран от дъщерята на Ridley Scott - Jordan Scott  и се разказва за взаимоотношенията в едно британско училище интернат от 30-те години на 20в. Момичетата от отбора по плуване обожават своята учителка, в ролята Ева Грийн, която е млада, красива и ги вдъхновява със разказите за своите пътувания и приключения. Скоро обаче в училището пристига ново момиче - испанска аристократка, към която учителката започва да изпитва по-специално влечение. Малко по малко се разкрива истинската същност на "очарователната" учителка. Повече няма да разказвам, за да не е спойлер. Филмът е добър, без да е нещо изключително, но историята е различна и предтавена добре, актьорската игра също е на ниво и не на последно място снимките за филма са правени сред прекрасната зеленина на Ирландия... Sunglasses

Иначе и от мен един глас за "Съдба на куртизанка". Eдин от любимите ми филми  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 776
Kiora, съжалявам, че издадох края. Хич не се усетих.
Ако имате сили, гледайте и Human Trafficking.

Няма нищо Peace Hug Филмът е толкова увлекателен, че, дори да знаеш края, пак ти е интересен Crazy
Ще се възползвам от препоръката ти и ще изтегля и Human Trafficking Wink

Аз съм на вълна "филми за голям екран":
Rise of the Planet of the Apes
http://www.imdb.com/title/tt1318514/
и
Thor
http://www.imdb.com/title/tt0800369/

Първият го хвалят, че е най-добрият по показателя визия-смисъл, но на мен вторият ми допадна повече Peace На "маймунките" смисълът се губи, така както спомените и концентрацията при болестта на Алцхаймер, докато Тор (освен радостта за окото от сексапилния Chris Hemsworth Flutter Blush) ми донесе свеж поглед към баналната тема за "героя" и реалистичен финал  Peace

# 704
  • Мнения: 34
Здравейте, надявам се, че сте имали и все още имате едно прекрасно кино-лято  Laughing Май тази година нямаше абсолютно глупав летен блокбъстър или просто аз съм го пропуснала?
И моите "два цента кино":
The whistleblower - няма какво да добавя към казаното. Не се бях ядосвала на човечеството отдавна, но този филм ме накара да го направя.
The greatest movie ever sold - сега, този е документален, но понеже разказва за Холивуд и любимото им "продуктoво позициониране" реших, че мога да споделя за него, а и да го препоръчам на всички които искат да разберат "как се случва магията"  Wink . Автор е Морган Спърлок /Super size me/ и отново не прощава на Америка. Филмът е интелигентен, забавен, но и разкриващ целият бизнес, който стои зад любимото ни кино / е илипоне онова кино, което носи пари/. Аз лично съм впечатлена от наличието на всякакви абсурдни бизнеси като например консултанска агенция, която ти помага да разбереш кой бранд най-добре те определя, бррррр.
Успешна киноседмица, аз лично си набелязах няколко от препоръчаните филми   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт