Май- с коремчета големи, Август- с бебчета засмени-еп.13

  • 29 319
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Добре дошла Simple Smile Аз вече съм купила дрешки от първа, втора, че и трета необходимост Grinning Количка и креватче мислим да купуваме в началото на юли, живот и здраве.

# 46
  • Мнения: 7
Здравейте мамчета,сега се записвам и аз,за да си следя лентичката и да ви хвърлям по едно око Mr. Green
Темичката е много сладурска, браво на Близу Heart Eyes

# 47
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Здравейте момичета харесах си вече количка кажете какво мислите за нея http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7233&cat=66

# 48
  • Мнения: 418
Каролина, неудобството при тази количка е, че дръжката се върти и когато е в положение за новородено е трудна за управление, тъй като големите гуми остават отпред. Друго, на което аз бих обърнала внимание е как точно количката се трансформира, за да става за новородено. Например при Виктория, Даяна и при някои от новите модели на Кангароо се върти сенника и със закопчаването на ципчета количката става като кошче за новородено, в смисъл не е необходимо да му връзваш колани на бебето още докато е много малко. На тази количка, която си показала ми се струва, че за не изпадне бебето трябва още от много малко да е вързано с коланите, което не е много удобно.

# 49
  • Мнения: 1 165
Добре дошла Simple Smile Аз вече съм купила дрешки от първа, втора, че и трета необходимост Grinning Количка и креватче мислим да купуваме в началото на юли, живот и здраве.
И аз съм така  Laughing С разликата, че количката я чакаме във вторник а креватче- и него ще повъчваме в най-скоро време  Joy
веселка и аз имах същите изисквания като теб Joy но накрая от толкова избиране, гледане, четене.... това си взехме. И Буболечемече е виновна дето толкова си хвали нейната количка
Аз току що изпратих милото за Италия и сега ще има пак една седмица да полудявам сама в нас  Tired

# 50
  • Мнения: 14
Добро утро на всички коремчета! Party
Най-после се преместихме,беше някакъв кошмар.Сега имам толкова много боклуци за подреждане  Shockedм,толкова се изморих че сега имам мускулна треска ooooh!.Но важното е че трудното свърши  Peace.
Миналата седмица бях на преглед,бебчо тежи 740гр.,и за мой ужас съм +8 кг  #Crazy.Хубавата новина е че плацентата е започнала да се вдига Grinning,тази седмица трябва да си пусна изледвания,и въпреки че от една седмица не съм се спряла се чуствам перфектно,за първи път откакто съм забременяла  Party.Сега искам да си подредя апартамента и да се отдам на пазаруване Money.
Близоо много хубава темичка  bouquet

# 51
  • Мнения: 74
Привет и от мен! Илиянке, много ви е хубава количката, от мой опит големите гуми не са на всяка цена гаранция за маневреност; марката и качеството са много важни и качествените колички с малки гуми (от опит го казвам) са доста маневрени и удобни. Имала съм и с една, и с две дръжки, и няма особено значение, освен ако не искаш да пиеш кафе докато я буташ (но пък за това си има специални държачи за чаша). Изобщо - чудесен избор, поздравления:)))
Ние оставаме и утре извън София, защото ще вадя паспорт на Ирина и ще се посветим на административни дейности. След това трябва да й организирам детегледачка за следобедите, защото ходи на ясла само сутрин засега, а не мога постоянно да си взимам отпуска през половината ден. Имам една приятелка наум, някой има ли отзиви за цени за почасово гледане на деца?

# 52
  • Мнения: 1 165
Монка благодаря ти! Радвам се че ти харесва количката.А за бутането и пиенето на кафе- нямам такива намерения, защото не пия кафе Simple Smile Надявам се наистина да съм направила правилния избор и да остана  доволна от количката

# 53
  • Мнения: 74
Хихи, значи нямаш никакви проблеми:)
Аз нищо не съм купувала за новото бебе, само разглеждам разни неща, но честно казано така сме се заринали във вещи, че хич не ми се бърза, пък и не смятам много неща да взимам, особено за дрешки ще се въздържа. Всъщност една приятелка ми донесе от Щатите пеленки и хавлийки, много са сладки.
За сметка на това дилемите ми за колички са безкрайни, нали ще ми трябва за двете деца евентуално, все не мога да реша, пък искам и да е лека, защото след лятната сега ще ми се струва много тежка всяка друга....

# 54
  • Мнения: 1 165
На мен всички колички са ми тежки  Joy hahaha

# 55
  • Мнения: 74
И аз така си мислех, ама след една супер тежка с кош за новородено да ме видиш лятната 5 кила как я вдигам с Ирина вътре (още 10 кг) и хич не ми тежи, даже хората ме гледат шокирани, понеже съм бременна Mr. Green

# 56
  • Мнения: 418
Момичета и аз си харесах количка остава да намеря време да отида да я видя в някои магазин. Отговаря на всичките ми критерии чак не мога да повярвам. Лека е, с отделни сенници и кошове, предната част се вдига и закопчава с ципчета и става като кошче за новородено. Даже на кошовете има цип, за да можеш да вадиш нещата там когато количката е в легнало положение. Цената е нормална. Надявам се да не се разочаровам като отида в магазина, че ако трябва пак да търся ще се гръмна. http://gokids.bg/bg/Go-Kids---%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0% … OOPER-Tango-blue/

# 57
  • Мнения: 74
Изглежда ми добре, не знам каква е цената, дано си заслужава:)

# 58
  • Мнения: 10
и на мен ми харесва

# 59
  • Мнения: 0
Запис и от мен, чак на  4та страница  Grinning
За покупките, досега сме купили количка, комплект за изписване, бодита без ръкавче, гащеризони за спане и гащеризони с ръкавче и къси крачоли. Обзавеждането за детската ще поръчваме началото на Юни. Да са живи и здрави бабите и дядовците - големите покупки са от тях.Така или иначе нещата за бебо и  за родилното трабва да са готови до 34 г.с.  Grinning Дрешките купихме от Jumbo, а количката от интернет магазин и сме много доволни  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт