Октомврийче,дай на мама знак-ритни коремчето й с крак!

  • 24 345
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 128
Честит празник и от мен! Hug

Времето е прекрасно днес, излизахме малко на разходка и се върнахме преди малко Simple Smile

Seengirl, Честит Рожден Ден  bouquet Пожелавам ти много усмивки и хубави емоции днес!

labella, аз ходих при доц. Томова за фетална ехокардиография, но тя ми направи и фетална морфология. Та с един куршум два заека Laughing Доколкото знам тя една от най-добрите в тази област и й се доверих. Преди време мислех да пропусна това изследване, но след анмиoцентезата реших да ходя на всички изследвания за мое спокойствие.

Хубав и усмихнат ден на всички!

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 15:38 от Ия*

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Готово! Софи вече е с оформена прическа, а не с хвърчащи навсякъде къдрици...  Grinning Беше много послушна на стола, държа се като една истинска дама...  Grinning

За помпата аз с първата си бременност ползвах електрическа на Медела и останах страшно доволна. Но ми я беше дала зълва ми, т.е. беше втора употреба, което не е за предпочитане, но аз рискувах. Обаче сега зълва ми си има второ бебе и пак си я ползва, та така, тази помпа излезе супер попадение. Пак бих искала да ползвам същата, но много скъпа ще ми излезе. Обаче имам вариант зълва ми да ми я купи от Америка, където цените са доооста по-ниски. И задължително държа да бъде електрическа помпа. Пробвах се с ръчната на Авент, обаче нищо не направих и само си разраних гърдите. Та ще видим, може би пак Медела ще взема или в краен случай Томи Типи.

Анси, честито завършване на малкия юнак!   bouquet Да бъде много ученолюбив и да носи само шестици!  Grinning

# 707
  • София
  • Мнения: 15
Честит празник!

Seengirl, ЧРД! Да си жива, здрава, весела и с прекрасно бебче на есен!

Мименцето, най- добре е да лекуваш гъбичките, ако имаш такива, че сърбежа е нетърпим. И аз имах сърбеж и миналата седмица на консултацията се оказа, че съм с гъбички. Доки ми изписа свещички и едно мехлемче и още на първата вечер почувствах облекчение.  

# 708
  • Мнения: 181
Браво на Софи и честита й прическа! Hug

На Авент електрическата е супер Peace

Ендирка  Hug Как е Мишо?

# 709
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас с госпожицата Mr. Green. Не пиша често, даже никак Embarassed, но за сметка на това пък ви чета повече от редовно. bouquet
Вчера бях на 4Д и се потвърди, че ще е момиченце Heart Eyes, а от около седмица дори раздава съвсем осезаеми шутове Heart Eyes, та чак се стряскам на моменти hahaha Joy
От сърце пожелавам на всяка от вас много положителни емоции и безпроблемно:preggo:! Хубав ден на всички! Hug

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Браво на Софи и честита й прическа! Hug

На Авент електрическата е супер Peace

Ендирка  Hug Как е Мишо?
[/quote


Да, ама сигурно и ел. помпа на Авент е като ел. помпата на Медела - към 300лв.?

# 711
  • Мнения: 181
Браво на Софи и честита й прическа! Hug

На Авент електрическата е супер Peace

Ендирка  Hug Как е Мишо?


Да, ама сигурно и ел. помпа на Авент е като ел. помпата на Медела - към 300лв.?

Ами...около 250 лв. е...На мен ми е подарък от двете ми сестри...не съм я купувала аз...обаче съм страшно доволна и сега пак ще я използвам...то дано не ми се налага,де.

Ти защо не кажеш,че искаш помпа за кърма...Така или иначе доста хора ще те питат какво искаш да подарят за бебка...може 2-3 роднини да се обединят и да ти я подарят....По-добре така,отколкото да дадеш толкова пари,въпреки че си заслужава.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 138
Seengirl, ЧРД! Жива и здрава да си ти и семейството ти! На какъв страхотен празник си се родила само!
Хариелка, страхотно! много се радвам, че си добре! Голям юнак си ти!
Момичета, от време на време продължавам да имам придърпвания към яйчниците, понякога и дискомфорт! Питай се това нормално ли е , та нали вече съм в 5месец. При вас получава ли се?
Съни, и аз съм с ниско кръвно, но то това твоето направо си е безобразно ниско! Пази се от жегите и пий вода. Не съм много сигурна за шоколада, казаха ми, че не бива да се ядат какаови неща, че били силни алергени.
Има един продукт - Феминела ваги Ц. За поддържане на нормалната влагалищна среда и превенция на бактерии и гъби. Пише, че е абсолютно безопасно при бременност и се чудех дали ще е удачно превантивно да го използвам - по глобула на седмица да речем.
Момичета, може ли и на мен паролата за албумчето!

# 713
  • Мнения: 181
nnnnn,сега ще ти пратя паролката. PeaceА за придърпванията не се притеснявай,нормално е...Все пак бебчето раста,матката се разтяга Peace

Ние с Бобчето ще излезем след около час,ама само из квартала,че нещо ме хвана мързела...

# 714
  • Варна
  • Мнения: 138
Благодаря , но ....нещо не се ориентирам  Embarassed
Линка ме препраща към някакъв руски сайт  newsm78

# 715
  • Мнения: 873
nnnnn,нормално е това, което усещаш, а да ти кажа ли само мен как ме боли ниско долу, когато съм с пълен пикочен мехур-оказа се, че матката ми е разположена малко по-високо, пък мехурът се е посмъкнал след първото раждане и сега е някакъв ужас, особено, ако рязко стана Shocked надявам се след раждането да се нормализират нещата, защото пак ми се появи стрес-инконтиненция Crazy

виждам, че си имаме рожденничка-да си здрава, мила, само това ти пожелавам  bouquet

аз съм в чуденка за помпата за кърма-ако реша да кърмя на поискване, няма да си купувам въобще и няма да се цедя. ако реша да цедя и да храня с шише, само за да виждам,че бебето е добре надундено, тогава ще си взема-не мога да реша как да храня още. знам,че този път няма да имам време да кърмя през 30 минути, както беше понякога с Лили ooooh!

аз никак не се справям с режима-днес пак пътувах и бая се разходих-до Дряновския манастир бяхме, а на всичкото отгоре се заформя среща на класа в Пловдив през юли-нали съм си майничка-та се чудя да ходя ли, при положение, че малко преди това ще съм се върнала от море, а през август планирам почивка в Родопите Thinking

# 716
  • Мнения: 181
nnnnn ,сайта,в който е албумчето е snimka.bg,там като влезеш ще напишеш потребителското име,което е на първа страничка,а аз паролата ти я пратих вече.Ако има нещо-питай.

Деси,големи пътувания се очертават при вас.Важното е да се чувстваш добре,за да можеш да се наслаждаваш на тези моменти...Всички места,които сте/ще посетите са страхотни.А и хубаво,че сте ходили до Дряновския манастир-много е красиво там.

Като се сетя и Бо как искаше да суче през 30 мин.,а на гърдата висеше по още толкова ooooh!

# 717
  • Мнения: 0
Честит празник на всички!!!

Аз отдавна не съм писала, но и отдавна не съм се спирала. Въпреки това не спирам да си чета форумчето, дори ако имам само няколко минутки, но нямам мн време за писане. От много задачи обаче днес се чувствам изтощена и цял ден си лежа-мн ми се спи, но реших да намина  newsm03

Относно помпите ми се струва, че трябва много да се внимва да не се стигне до хиперлактация, че една приятелка направо прекалява и сега снабдява с мляко бебетата от целия квартал.

 Мименцето, Крисанка и аз бях се сдобила с гъбички от гела за бръснене, но бързо ми мина с лактацид, свещичките и кремчето от доктора. Наистина е важно да се обърне внимание.

Seengirl, Честит Рожден Ден!Да сте много здрави и ти и бебето и всички,които обичаш.  bouquet  newsm59

Съни, винаги си хапвай преди да излезеш и не стой много на слънце, пий много вода и айрян, ако може без сол. Не знам колко е полезно да се яде шоколад при бременност, но ти за него си знаеш най-добре. Мисля, че е хубаво да споделиш с доки- аз така правя, че напоследък започнаха да ми отичат ходилата. Гледам да не ям много солено, да пия мн вода, избягвам сладкото- доколкото мога.

Засега ще ставам от комп, че съм много гладна! Както нямах апетит и се хвалех наляво и надясно, че си ям като преди от два дена съм постоянно гладна. И то много гладна. Не съм надебеляла много, но бременността май доста ми личи Simple Smile Чувствам се понякога много дебела и съм станала много непохватна-изтървам всичко на земята. После може пак да намина. Хубав ден на всички!!!

# 718
  • Мнения: 500
Момичета от София, да ви питам за кога записват часове в МЦ Фемина, защото на нас може би ще ни се отвори път към София около 20 юни, когато ще съм 21 седмица и се замислям за една фетална морфология там, но дали още ще има часове или вече ще е късно? И при кои специалист препоръчвате? А те правят ли фетална ехокардиография? И отделно ли се записва за нея? Може и за дръг център да пишете, че не съм много запозната Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 181
Ние сега се прибрахме от разходка из квартала.Много е приятно времето вечер.

Смуси,звънни в МЦ Фемина и попитай,може и да имат свободен час за юни.Аз по принцип си записвам часовете месец по-рано,така че....Ходя при д-р Цолова.Много е добра.Правят и ФЕ.Записваш ги и двете на едно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт