Октомврийче,дай на мама знак-ритни коремчето й с крак!

  • 24 364
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добро утро сладурки!

Честит празник и от нас! Ние след малко ще заминаваме на село.

Хариелка, радвам се, че нещата при вас се развиват добре  Hug

Съни, приемай повече течности, мила. Пий кола и хапвай поне по 50гр. шоколад дневно. Аз самата съм с ниско кръвно и знам какво е. Вървиш като пиян и краката едвам те държат  Sad

Мименце, и аз като другите ще те посъветвам да отидеш на лекар

Дезъртче, не се шашкай. Аз моето дребното го усещам всеки ден, но не с еднакакъв интензитет. Понякога ритка силно и по-често, друг път сякаш само ме побутва с юмручета.

Аз все говоря за пловдивска среща. Най-накрая викам да ви дам дати за размисъл. 4-ти или 5-ти юни, че преди това съм заета, а и само неделята е почивна. Може да се видим на Сентрал парк в градската. Хем за дечицата добре, хем за мамите

# 691
  • Мнения: 181
Добро утро! Hug

Честит празник и от мен!   bouquet

Пепи,аз кола не обичам,но пък си наваксвам с повече шоколад Blush

Ние отиваме на разходка,докато не е станало горещо и ще се приберем към 12ч.

Лек ден и много разходки!

# 692
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте и Честит празник Simple Smile
Много е хубаво, че времето навън е слънчево, възползвайте се от разходки преди да завали като вчера Simple Smile
Втора сутрин се събуждам и малкото човече ме поздравява с потупване в коремчето Simple Smile
Дезъртче, хубав ден и на теб и дано наистина не друса. И на мен ми е много неприятно, когато пътят е неравен.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 1 015
Добро утро, сладуранки  Hug
Честит празник   bouquet
Днес времто е толкова хубаво, само за разходки  Grinning
А на всичко отгоре имам и рожден ден  newsm68 Черпя ви виртуално - с каквото ви се хапва   party023
Бебчо сутринта още рано рано ме събуди да ми честити  newsm76 Голямо подскачане имаше   261uu
Хариелка, радвам се, че при теб всичко е наред Simple Smile Продължавай с положителните мисли  Hug
Съни, ти да си почиваш повечко, пий айрянче със сол, не ходи много по жегите и всичко ще е наред  Hug
Дезъртче,мило и аз до скоро така се шашках, че не усещам бебчо постоянно, но доки ме успокои, че всичко е наред и за сега е нормално да е така  Grinning И хубаво да си прекарате днес на Марково  family
Мименце, и аз мисля, че е добре да идеш на лекар, най-вече и за свое успокоене  Hug
Уинди, стискам палчета за ФМ  Hug
И още неща исках да кажа, ама с бременния ми мозък  smile3532
Айде, изчезвам аз за сега. Хубав ден на всички желая  newsm68

# 694
  • Мнения: 500
Здравеите и от мен  Hug
Seengirl, честит рожден ден  bouquet Много здраве, щастие, късмет и едно прекрасно бебче октомври месец Laughing
Harielka, много се радвам за прекрасните новини Hug Хубаво е, че вече може и да се разхождаш.
Windy, ако не знаеш къде може да видиш Stokke, мога да ти кажа къде е магазина във Варна, не че съм много по обясненията Embarassed По Княз Борис като стигнеш Терановата на едно като площадче, където започват белите бараки. Като стигнеш там надолу в ляво има една уличка - отдясно ти остават бараките, а от ляво има един магазин за дрехи Tais се казва. По тази уличка тръгваш и след 5 минути ще видиш магазина - на ъгъла се намира на една нова кооперация. Дано си разбрала нещо  ooooh!
Стискам палци за ФМ  Peace При кого ходиш ти?
Desert, дано не те труса много по пътя.
Момичета, да ви питам за термините как са определени вашите на база последна менструация или на база размерите на бебо. Питам, защото при мен цикълът е по-дълъг и оплождането се е случило по-късно и от самото начало бебчо върви с термин към 1 ноември, но като ходя на лекар и ми казаха, че единственият валиден термин за тях е по последна менструация, което при мен е 27 октомври. По този термин издавали и болничния лист, и тои важи за лекарите, така ли е и при вас?

# 695
  • Мнения: 447
Добро утро, момичета!

Да ни е честит един от най-българските празници!  bg

Seengirl, честит рожден ден, Слънчо! Пожелавам ти разкошен празник, много приятни изненади, торта на корем и хубави подаръци (въпреки че най-хубавия са ти го подарили вече)! Гушкам те и те целувам за празника!   love001

Synny_Girl, радвам се, че вече се чувстваш по-добре! Времето явно е с теб и позволява раходки. Благодаря за мнението за количката. Честно казано, CAM Pulsar ми е един от фаворитите. Гледах едно клипче в сайта на производителя и останах очарована - толкова лесно става всичко, помислено е за всякакви детайли. Освен това количката изглежда компактна и прибрана. Дано само полежението не е аналогично на това с инталианските леки коли - прекрасен дизайн, много екстри ... и кофти изработка. Като я покараш една година и започват проблемите.  Thinking

dessy encheva, миличка, аз ще отсъствам от града на 25-ти. На ФМ съм.

мари_84, и аз ще ти стискам палчета! Дано и двечките да се върнем с хубави новинки!  thumbsup

Смуси, много добре те разбрах даже! Благодаря! Обезателно ще погледна, че колкото повече четох и рових, толкова повече тази количка изпъква пред останалите. Разбира се, въпросът за покупка от България не стои изобщо на дневен ред. Но поне да я видя на живо, че много ми е мерак!
На ФМ ще ходя при д-р Александров. Много го уважавам като специалист и му имам пълно доверие. Дано ме зарадва с добри новини!  Praynig

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 11:05 от Windy

# 696
  • варна
  • Мнения: 1 228
Естествено че ще ида ,но на 24 май едва ли някой ще ме прегледа.В четръртък моя доктор е на смяна ще отида да видим.

# 697
  • Мнения: 181
Завърнахме се от разходката...Много горещо взе да става,а и по центъра е такава навалица....Сега ще обядваме и след обяд ще полегна с Бобчето да поспим малко...И после чак към 6 ще излезем.

Сийн,честит рожден ден!Много здраве,щастие,любов,много усмивки и едно здраво бебче през октомври! Tada nbirthday

Уинди,да,доста е компактна количката и се бута лесно по равни улици.Но сестра ми е с нея само от 1 месец...ще видим как ще е след още 5-6 месеца...Особено пък в снега...

Смуси,да,по принцип точно така се определя най-точния термин.И на мен ми го определиха по датата на последния цикъл WinkНе че е от голямо значение,тъй като бебчето ще си излезе,когато само реши Simple Smile



# 698
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!!!
Seengirl, ЧРД newsm59.Пожелавам ти всичко най-най и едно прекрасно бебче през октомври!!!  ura
В този празничен ден, времето наистина е страхотно.Ние сутринта ходихме за 2 часа на плаж  grinning039.Беше супер, само дето не можах да си поплувам, че водата е още студена.Не че на ММ това му попречи, нали си е  морско чедо Grinning

Хариела много се радвам за добрите новини.Знаех си , че всичко ще се нареди при вас newsm10

Чао за сега и поздрави от моренцето!!! Аз сядам да уча, че имам да взимам два държавни изпита smile3523

# 699
  • Мнения: 102
  bouquet Здравейте и Честит 24-ти Май!

Seengirl, nbirthday newsm67

Хариела  Hug чудесни новини

Тъкмо и аз се бях попритеснила,че не усещам бебо няколко дни и спнощи като легнахх  Laughing какво бясно летене падна из корема ми.. тази сутрин пак го усетих,все още като пърхане и гъделичкане,но предвид че съм дебела и с предноразположена плацента ще си чакам  още малко за ритничета  Embarassed

Момичета вие всички ли ще правите фетална ехокардио графия  newsm78

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Здравейте, момичета!
Аз днес излязох за първи път от 3 седмици, като изключим двете излизания за прегледи, но от входната врата до колата и това беше. Поседях на пейката пред блока да поклюкарствам с другите мами (в нашия блок има много майки с деца), а Софи си игра с дечицата. Сега татето пое щафетата, а аз се качих да си полегна малко, все пак да не се претоварвам и после ще отидем и тримата да пооформят на Софи малко прическата, че не е подстригвана, откакто е родена. Представяте ли си и тя вече има час за фризьор...  Joy На мама порасналото момиче...  Heart Eyes  Grinning

Сийнгърл, честит рожден ден, миличка!   bouquet Какво по-хубаво събуждане от това, да те подритне отвътре малкото човече ...  Laughing Желая ти много много здраве, щастие, късмет, усмивки, много любов и разбирателство в семейството!  newsm51 smile3510 bdbaloni

Наденце, завидях ти за плажчето, честно...  Hug

Стискам палци на Уинди и Мари! Да се върнат с хубави новини!  fingerscrossed fingerscrossed

Смуси, точно така се изчислява термина, но ти защо се тревожиш за тези неща. Това е само ориентировъчна дата, малко бебета се появяват на бял свят точно в деня на термина.

Съни, а така, крий се от слънцето и топлините и всичко ще бъде наред.  Hug

Дезъртче, и моето бебушонче ту се мята много, ту е по-мързеливичко, ама явно така са си, и от време на време ще ни притеснява това.

Вие за колички си говорите, а помпи за кърма ще си купувате ли и към коя марка сте се насочили? Аз доста съм се нагледала на Tommee Tippee. Че даже и шишета сигурно такива ще си взема, едно, две не повече на първо време. Даже има и тема за тази марка продукти и всичко изчетох. Някоя от вас, ако има впечатления за тези продукти, моля да сподели.  Hug

Честит празник и от мен!   bouquet

# 701
  • Мнения: 181
Наденце,успех с изпитите и ученето! Hug

Лабела,аз правих ФЕ,защото в семейството има проблем,който уж се предавал наследствено,но да чукна на дърво,досега не е имало проблеми с сестрите ми,нито с мен,нито с Бобчето,но аз реших да си направя ФЕ,за да бъда спокойна и за бъдещото бебче.

Бобчето заспа,ама на мен ми беше горещо и не ми се спи много,та реших,че няма да спя. Laughing Laughing

Хариелка,за помпата за кърма-залагам и този път на Авент Wink

# 702
  • Мнения: 775
Честит рожден ден, Seengirl, много хубава дата си избрала   bouquet
Честит празник на всички! Някои завършихме първи клас днес.  Simple Smile
Цял ден сме по паркове и джунгли с двете диванета и бая се изморих.
Бебчо поритва предимно вечер и сутрин рано ме събужда, а през деня не го усещам. Удрям поне по 1 айран на ден и съм пушка.

Весел слънчев ден от мен!

# 703
  • София
  • Мнения: 5
Честит Празник!
Успях само малко да прочета и видях, че питате за помпи за кърма и колички.
Помпата за кърма за мен беше задължително да е електрическа. Аз имам на медела и ако не беше тя, щях да съм с мастит при първото ми дете.
Количката ми е Jane Slalom 3 в 1 и съм много доволна, но е малко тежка.

# 704
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте момичета!

Честит Празник!

Сийнгърл, Честит Рожден ден! Пожелавам ти да си много здрава, щастлива и обичана   bouquet

Съни, съжалявам че така се е получило при теб  Sad и аз съм с много ниско кръвно, с предната бременност бях припаднала в един супермаркет, бях сама и се свестих в линейката - голям шок беше...Сега без шоколад и вода в чантата никъде не тръгвам  Naughty Дано да не се повтаря и се грижи за себе си  Hug

Хариелка, много се радвам че вече всичко е наред  Hug За Tommee Tippee - за помпата не знам, ползвала съм шишета тяхни и са много хубави  Peace И честит ви първи час за фризьор  Flutter

Моята помпа е електрическа на Авент, имах и една механична на Авент и ще ползвам нови накрайници за новото бебе, никога не може да се стерилизира достатъчно добре - имайте го предвид. Само накрайници в България не съм виждала да се продават, а ebay  си е добра идея  Peace

Лабела, и с първата бременност и сега правих фетална ехокардиография. За мен, това е правилното решение.

Уинди, Мари - чакаме добри новини от прегледите Simple Smile

Мименце, и аз бих отишла веднага на лекар при това положение....дано да не е нещо сериозно!

Дезъртче, и мойто бебче всеки ден е с различна активност, не се притеснявай!Весело изкарване на Марково!

Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт