Новия каталог на Ейвън - въпросчета за някои продукти

  • 6 427
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 596
И аз разгледах каталога и си харесах доста неща.
Искам да попитам за спиралата от стр.98-99,добра ли е? Някол взел ли си е такава?
Иренка, исках да ти кажа, че аз си поръчах тази спирала от миналия каталог. Много съм доволна, до сега съм ползвала много от спиралите на Ейвън, но тази е още по-добра. Аз съм по принцип с дълги мигли, но с тази ми стават още по извити и е много красиво и естествено.

# 31
  • Мнения: 7 186
Аз си поръчах една спирала от тези лъскавите- цвят оникс се води. Като ми дойде ще дам отзиви. Simple Smile

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
O, Лейди Simple Smile ще ми е интересно да прочета как е. Аз Аметист си поръчах и ми е чудно как ще е. Със съветите на Над-таб си избрах марка червена спирала, но тази като е блестяща, се чудя как ще стои.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
Пробвах от новите спирали - Onyx, много тъмно сиво, стои като черно, никакви блясъци, лъскавини, метални нюанси, искрящ поглед, нищо   Naughty

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Тоест не ти харесва? А напластява ли много? Аз се притеснявам да не натрупва много, че не обичам - откъм мигли съм надарена бая и ако натрупват спиралите, ставам като с изкуствени мигли.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
Не че не ми харесва, но си е най-обикновена черна спирала, аз исках и очаквах да блещука някакси, като на картинката  newsm78
Иначе от тези спирали 3 в 1 и преди съм си купувала черна - не е лоша, но не е и нещо особено, не съм забелязала да напластява, даже аз слагам по два пъти. За сега най ми харесва двойната спирала от Ейвънските.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Агр! Дано не си права за всички спирали от серията...тъкмо си взех червена на Л'ореал и ще ме е яд да ми се повтори просто червена от Ейвън.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Много ми е интересно как стои червена спирала  newsm78
Тази на Лореал хубава ли е, на миглите червено ли стои?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 6 873
A kремовете ползвали ли сте, тези обикновените на стр.77? Или на следващата страница?
До сега си купувах на Гарние, не съм ползвала по скъпи. Да не са някои мазни и гадни?
А за почистващите продукти някой може ли да каже добра дума? Grinning Бу, извинявай че ти ползвам темата ама няма къде другаде а питам. Rolling Eyes

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Амидала, отлично стои Simple Smile много меко подчертава очото. Тя е цвят бордо, не стои червено - червенее само на пряко слънце. Иначе е мек цвят, по-скоро кафяв. Аз съм много доволна. Изобщо от доста време избягвам черни спирали - първо минах на тъмносиня (също много хубаво стои, ползвам на Ейвън една), сега тази...вече като сложа черно, много странно ми  изглежда. Както споменах, съм надарена с мигли, и като ги начерня, чак странно подчертани ми се виждат...Препоръчвам червената спирала Simple Smile Аз взех Панорамик Кърл (благодаря на nad_tab за помощта при избора на марка). Има в червено на Буржоа Пъмп-ит-ъп (но четката ми се видя рядка) и на Лаш архитект (но е по-скъпа).

Флаш, майка ми беше взела дневен такъв и беше доволна. Тези серии са си хубави - взимай смело.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
A kремовете ползвали ли сте, тези обикновените на стр.77? Или на следващата страница?
До сега си купувах на Гарние, не съм ползвала по скъпи. Да не са някои мазни и гадни?
А за почистващите продукти някой може ли да каже добра дума? Grinning Бу, извинявай че ти ползвам темата ама няма къде другаде а питам. Rolling Eyes
от кремовете ползвам зелената серия с Алое и авокадо за смесена кожа. Нощния крем е фантастичен, дневния леко ми мазнее (ама само в началото). Имам цялата серия и като общо казано съм доволна. Единствения недостатък за мен е, че не ми допада особено миризмата. Харесвах много старата серия само с Алое. Моя приятелка също с проблемна кожа ползваше ботанксорс+ и беше супер доволна..  Почистващите продукти ми харесват (особено един зелен гел дето вече го няма....), в ресия Алое е по-скоро измиваш гел, не се пени и остава креместо на лицето, а аз обичам кожата ми да скърца (така я чувствам чиста). Маските също харесвам..... Мен обаче пък спиралите не ме хвърлят във възхита, че обратно на Бу търся ефекта на гъстите мигли, а с тяхните спирали миглите ми изглеждат само сресани  newsm78. Аз също имам материал (за миглите), но тъй като обичайно това ми е единствения грим ми се ще да е силно подчертан и пак не изглеждам натруфено Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 35 968
А за почистващите продукти някой може ли да каже добра дума? Grinning

зависи за каква кожа търсиш

бях писала нейде по темите - зелената пяна и синия крем за почистване /на него пише без измиване, но аз винаги хвърлям една вода после/ ми харесват; от по-евтината серия бях взимала преди да я обновят, не са лоши, но не блестят с нещо и няма да повторя; наканила съм се на измиващия гел Аню, когато го намалят - ще си взема Sunglasses

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Яна (2 в 1), от зеления и оранжевия измиващ гел Solutions на мен ми скърца кожата...но много се изсушава. Затова ползвам Аню 2в1 измиващ гел с кислород, както и синята измиваща - и аз като Бубанка винаги я отмивам, обаче.
А от спиралите - Extreme volume на мен добре ми натрупва, докато Astonishing length (синята ми е такава) само сресва, както казваш.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 828
Току що се лакирах /между другото съм на работа  Embarassed/ с лак Блестящ скреж от серията Colour Trend, и да ви кажа много ми харесва, блестящите частици не се толкова едри като на снимката в каталога, а по финни и много нежно блести, сигурно ще има ефект и върху друг лак, но и така ми харесва  Grinning

# 44
  • Мнения: 1 798


наканила съм се на измиващия гел Аню, когато го намалят - ще си взема Sunglasses
Ако говориш за този на аню 25+ е страхотен,като го намалят 2-3 ще си взема. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт