Работим усърдно по двойки за бъдещи младежи и девойки :) – тема 58

  • 22 119
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
ЕлБиЕн, дано не те излъжа, но мисля, че беше по National Geographik. Филмчето се казваше нещо от сорта на: "В утробата-борба за живот" Ще взема да потърся дали го има някъде качено newsm78
Rossella, светът е пълен с чудеса! Ние хората само си мислим, че разбираме, но истината е, че много неща са непредвидими.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Снарки, бързо да оздравява Пакостина.  Hug Heart Eyes

Месечинке, радвам се, че сте се потрудили този месец и дано след две седмици развееш положителното тестче. Hug Praynig

Криси, стискам палчета за СГ. Praynig Hug

Ренденце, успех утре при доки. Hug

Роселка, много се радвам на дългия ти пост. Wink

ПисанкеHug

# 32
  • Мнения: 2 483
ЕлБиЕн, дано не те излъжа, но мисля, че беше по National Geographic. Филмчето се казваше нещо от сорта на: "В утробата-борба за живот"
marrdata, точно! По NG беше филмчето и се казва In the womb (дублирано е на български). Гледах точно епизода, за който пишеш - бебето в коремната кухина - направо онемях от този случай  Shocked
Епизодът непосредствено след този беше за чудото на еднояйчните близнаци - проследиха една такава бременност от ембрионалното развитие до самото раждане, което беше с цезарово сечение и също го даваха и аз си нямах друга работа да го гледам  Sick

Eлби, упорито ми отбягваш въпроса кога ще ни представиш Калоян, та спирам да досаждам  newsm56

Тони, да ти е жив и здрав рожденика и каквото си пожела за него - да бъде! (отново татко  Grinning)   bouquet

Снарки, дано ти оздравее бързо Пакостинка  fingerscrossed Hug

КафенцеHug Hug Hug Дано да имам много положителни тестчета в тази тема. Praynig Praynig Praynig Praynig
Плодченце, дано имаш няколко, наистина, но съм сигурна, че и един ще ти стигне  Laughing Flowers Four Leaf Clover Heart Eyes

Ренденце, и аз ти следя графиката и до един момент наистина ми се струваше, че по-скоро О. не е имало. Обаче от 02 май държиш висока БТ, а и какво значи за петъчния тест "май беше -"?  newsm78 Това май... Crazy Липсват ти 4 стойности, от които много-много не може да се предположи кога точно ти е била О., но след някой и друг ден, наистина пусни кръвен тест.  Hug

Месечинке, надявам се план Б за след септември-октомври изобщо да не влиза в действие  Praynig Flowers Four Leaf Clover

Роселке, Наси, Крис  Hug Heart Eyes

Писанче...  Blush Майка ти и мъж ти ако се чудят и не знаят какво да изтропат, по-добре да замълчат  Rolling Eyes Стискам палци ЦС да ти е перфектна!  fingerscrossed

viktoriana  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Бремелинки  wavey  Heart Eyes Hug

# 33
  • Мнения: 90
Кафенце, много сладко заглавие на новата темичка!    bouquet Нека да е на късмет на всички ви момичета и да се напълни с мнооого положителни тестчета!!!  Praynig

Аника, много неприятна случка, но важното е, че сега си добре action032 За уплахата мога да си представя какво ти е било  ooooh! -  мен веднъж ме подгониха и нападнаха няколко улични кучета, но слава богу се разминах само с едно леко гризване по крака. И според мен най-малкото трябва да се говори със собственика - по такъв начин, че да му стане гузно и да се замисли друг път дали да пуска кучето си само без повод.

Снарки, бързо да оздравява детенце!

И аз като Teddy още не смея да ръся с прашец, но след зелена светлина от док - обещавам хуууубаво да ви овъргалям  Hug Hug Hug
Приятна и бебеносна неделя на всички!  Hug

# 34
  • Мнения: 2 358
Благодаря, че ми обърнахте толкова внимание  Hug страхотни сте Heart Eyes
Кафенце това "май беше -" е "в петък май", не бях сигурна за деня, но нали не си падам много по препинателните знаци та се е разбрало грешно  Grinning
Тези 4 стойности липсват, защото не съм си и представяла, че е възможно да има толкова късна О и реших да не тормозя момчето ми с алармата Crazy

Месечинке  Praynig  Praynig Praynig още този месец да се похвалиш

Това филмче In the womb звучи много интересно може би ще го потърся да изгледам поне една серия.
Hug Hug Hug Hug и пак да кажа СТРАХОТНИ СТЕ Hug Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 339
Момичета запис и от мен, макар и на трета страничка Embarassed
Кафенце   bouquet за темата, както винаги многоооо добра Peace
Момичета страхотни сте, всички, много ви  Hug Hug Hug за подкрепата, няма да изброявам да не пропусна някои  Blush.
Няма М. за сега, но съм с едно кафеникаво зацапване, появи се онзи ден, вчера изчезна и днес пак няколко капки видях, не знам какво да мисля, ще изчакам още малко, че може да си дойде М., само да ме изнервя се забавя Rolling Eyes, нямам симптоми никакви, леки болки като при М, ние с моето мече си лежим по цял ден, взехме си една камара филми и сме на кино маратон Heart Eyes
Благодаря ви, че ме мислите, моля се пък да видим какво ще стане Praynig
За всички които бебеправят стиснати палчета от мен и за НЕ чакащите също Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 350
Момичета, Hug
Firegirl,
много подозрително ми звучи това зацапване шЪ знайш Grinning Дано  Praynig

# 37
  • Мнения: 39
Много окуражителен е списъка на първа страница... бебеправим от има няма 4г. но уви.... имаме си едно детенце, та не е толкова трагично положението  Wink

# 38
  • Мнения: 1 339
Месечинка виторога не знам какво да мисля, за първи път ми се случва, миналия месец пак бях със зацапване, но на следящия ден М. дойде, сега си чакам Praynig и не тая много надежди, че после рев ooooh!
За всички Hug

# 39
  • Мнения: 280
Здравейте сладуранки  Hug

toni_St честито на рожденика и да му подариш тестче с две чертички скоро

Snarky бързо оздравяване на малката

Cafe con leche - много е хубава темичката (отново) КЪСМЕТ  Praynig

Месечинке виторога - сега наблегнете на план А, за да не се стига до план Б (стискам палци)

Аника Б - Ох миличка, добре, че е останала само плахата и ви няма нищо на теб и бебече иначе покрепям мнението на Месечинката

Rossella Искрено ти пожелавам двойна радост  twin_neutral

Пожелавам много положителни тестчета и положителни емоции на всички бебеправещи:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 40
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Търкул в прашеца.Априлче Hug Как сте? Отдавна не си писала.
Кафенце темата е страхотна както винаги  bouquet  fingerscrossed няма да ги пускам.
Месечинке наблегнете сега на удоволствията пък за планове не мисли още Hug
Тони да ти е жив и здрав рожденника.
leia добре дошла и скоро отишла в отчетните Whistling
Лек и бебеносен ден дами.
 Hug

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 16:53 от pospalancho

# 41
  • Мнения: 39
Месечинка виторога не знам какво да мисля, за първи път ми се случва, миналия месец пак бях със зацапване, но на следящия ден М. дойде, сега си чакам Praynig и не тая много надежди, че после рев ooooh!
За всички Hug

Това все едно аз съм го писала.... почти всеки път, зацапване и след ден-два цикъл  Sick

От колко време правите опити?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 350
Firegirl,
в никакъв случай не се пренавивай, аз просто ти стискам палци Simple Smile
Роселка,
ходя при д-р Ковачев в АГ-то. Той по принцип не ме агитира за АРТ, даже напротив - казва, че според него имаме шанс да се получат естествено нещата, просто времето си минава, а резултат няма, все в един момент ще трябва да предприемем следваща крачка, а неговото мнение е тази крачка да не е ИНСЕ. Иначе заключението на рентгенолога е, че тръбата не пропуска, а той след като отново разгледа снимките каза, че според него е пропуснала малко, обясни ми защо мисли така, но все пак не може да твърди категорично. Ох, ще видим. Следващата седмица е седмицата на спокойствието - нито пресмятам ову, нито не чакам, после обаче ще има нерви пак Crazy
leia,
успех Simple Smile
Писанке,
ех, тези половинчовци... Така ги обичаме, а толкова нерви трошим с тях. Бързо изглаждайте отношенията Hug
Въргал в прашеца Party

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 16:56 от Месечинка виторога

# 43
  • Мнения: 1 339
Месечинка виторога Hug, не се пренавивам, даже съм учудващо спокойна Hug, благодаря за палчетата Peace
leia аз имам един мисед преди една година, тогава стана доста бързо, на 3тия месец, но след него вече година и малко работим по усърдно, за сега без резултат Praynig, но се надявам скоро да се похваля Embarassed 
 Hug Hug Hug за всички

# 44
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Firegirlnewsm17 newsm17 хайде утре тестче, мила! Имаме нужда тук да се появи някой с   EFP
rendence, чакаме и от тебе!

Общи условия

Активация на акаунт