Работим усърдно по двойки за бъдещи младежи и девойки :) – тема 58

  • 22 118
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 358
бубу 123 на едно дередже сме ама аз те водя с един ден при мен беше на 25.03 Crazy
поспалнчо малко подозрително поспаливо ми звучиш  Whistling

# 736
  • Мнения: 1 339
rendence и на мен така ми изглежда Поспаланчо Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 2 358
файърче много яко аватарче "тинк позитив" колко яко го написах на кирилица  Laughing Crazy
Ще я видим Поспаланчо до няколко дни дали няма да се похвали

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 19:54 от rendence

# 738
  • Мнения: 258
Firegirl и на мен ми харесва новото аватарче Peace
rendence  много изнервя това чакане. Честно казано предпочитам да дойде, да замине и поне да сме в очакване на новия месец. А така - хем този е отписан, хем следващи не идва  Confused

# 739
  • Мнения: 633
Момичета, вижте на каква оферта  се натъкнах за гинекологичен преглед в София:

http://myoffer.bg/offers/Ginekologichen-pregled--Ultrazvuk--Mikr … za-39-vmesto-80lv

 Hug

# 740
  • Мнения: 1 339
Ех, момичета дано да е на късмет и с новата темичка всички да се похвалим Mr. Green

# 741
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ееех момичета мечтии мечтии.
Аз неслучайно съм с ника Поспаланчо Mr. Green
И друг път ми се е случвало в неделя да спя по цял ден Embarassed .Вчера ми беше доста натоварено физически-изчистих целия апартамент сама,после 3 часа разходка,готвене и половинчо се прибра в 10 от път и докато хапнем и стана никое време.Отделно като ми каза какви ги е надробил колегата с един клиент побеснях ииии добре,че имах днес ден за размисъл и дано утре успея да си сдържа езика,че ще стане лошо ooooh! за колегата де не за мен.На мен най-много да ми подарят една метла да я яхам Joy Joy Joy
Но силно се надявам следващата тема да се напълни с положителни тестове Praynig
Файърче честит нов аватар-кефи Peace

# 742
  • Мнения: 1 339
pospalancho Hug Hug Hug
Мечти, мечти, ама стават реалност Mr. Green
 

# 743
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Има ли нова тема или аз окьоравях и не я виждам  Mr. Green Embarassed

# 744
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Катенце не си бе Mr. Green просто новата тема ще дойде утре сутринта Simple Smile

# 745
  • Мнения: 3 499
Здравейте, дами  Hug Hug Hug Hug

Два дни ме нямаше и вие сте изписали темата  Wink Ще се връщам да ви чета  Hug
Тези дни нямах време да вляза, защото бях на изпит и на офроуд състезание. Изкарах си много весело, видяхме се с много приятели и хубави хора, взех си изпита с отличен и от утре започвам да чета за следващия изпит Sad
Единсвено тези дни не ми хареса слънцето и по - точно, че бе много топло, днес беше 30 градуса Crazy Лудо време, до преди седмица беше студено и валеше Crazy

Лека вечер и дано да е бебеносна Praynig

# 746
  • Мнения: 2 483
Добро мутро момичета   Nature Sunny

Цветна, пролетна и уханна ви очаква НОВАТА ТЕМА, в която с нетърпение ще очакваме да видим новите бремелинки  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт